Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. o jakich kosztach mówisz ? piaskowania ?? słuchaj ja za piaskowanie i malowanie 1 szt powyżej 16 cali 150 zł .
  2. Może czarny połysk ?
  3. MatUSh odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    a jednak
  4. MatUSh odpowiedział(a) na mo2 temat w Nadwozie i Wnętrze
    pierwszy raz widze takie cudo hmmm raczej to to oryginał to nie jest piszczki na dole ? to by sie mijało z celem
  5. czyli od temperatury nie ma co zakładać . Załóż sobie od obrotów i już odrazu będzie na gazie chulać . LandiRenzo bardzo dobre instalacje kładą, znajomy jezdzi juz na gazie ponad 7lat i nic sie nie dzieje.
  6. Opcja: 1. Piaskowanie 2. Matowienie papierem 3. Już nie mówie o innych chemikaliach
  7. Jeżeli chodzi Ci o tył to ja proponuje zderzak od polifta zainstalować podejdzie napewno i dyfuzor też fajny jest pomalujesz pod kolor nadwozia i baja 1. Zderzak przód goły kosztuje 700zł 2. Progi około 500 zł 3. Zderzak tył hmm myślę z 400zł
  8. pytałem się jak to cenowo wygląda słuchaj w katalogu miał różne firmy koleszka ja wybrałem oczywiscie te lepsze a nie tam jakies padło.... za paski napinacze razem z pompą wody chodz jak piszą ze przy rocznikach 95 nie trzeba jej wymieniać przy rozrządzie lecz ja wymienię koszt samych zabawek to 600zł + robocizna pewnie ze 200zł Zmień kolego będziesz miał czyste sumienie jeżeli dawno było to robione i się nie zastanawiaj
  9. a to pirat no panowie wydaje mi się że już każdy z nas na te " czerwone' wskoczył
  10. za 200 zł to napewno nie ori . Cena ori RS4 to 1300 zł używka około. tak jak Kowi87 mówi ori mial spryski dopiero teraz zauważyłem
  11. w książce serwisowej jest napisane po germańsku ze wymiana rozrządu jest co 2 lata systematycznego używania. bądz co 90 tys km. Jeżeli nie mialeś wymienianego łańcucha to idz do jakiegoś mechańca nich Ci sprawdzi ten łańcuszek lepiej dmuchać na zimne. Pompe wody też wymienianą miałeś? Mnie też czeka wymiana rozrządu
  12. dobrze mówi polać mu !!
  13. znajomy też kiedyś się napalil na "czipa" no to potem z silnikiem 1.8 na 100km po trasie 13 litrów mu palil wiec siemasz wojtuś ;D nie rób tego dziadostwa bo będziesz żałował odradzam
  14. "Osłona na tyle wygładza aerodynamikę podwozia, że odczujemy spadek zużycia paliwa przy przejazdach pozamiejskich." :polew: dobre dobre teraz każdy sobie założy i minus 2 litry spalania hehhee
  15. tak to jest zderzak od RS4 B5 tu masz do porównania http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/13/92/33/2813923361_1
  16. tak jak kolega up napisał jest tak. Odradzam Ci anglików. tez sie zastanwiałem nad ang ale kupiłem europa i pasuje wszystko elegancko pare zł wiecej ale masz jak w ori
  17. wydaje mi się że drążek kierowniczy kumpel miał u siebie to samo
  18. chrom musi być i baja by była oczywiście przy odpowiednim glebunku
  19. eh ja to mogę zapomnieć klimatronika nie mam tylko zwykle nawiewy eh a szkoda bo bym sobie też zamienił
  20. zmiany w dobrą stronę, oby tak dalej . Bezawaryjności życzę
  21. u mnie link działa. Dziękuje za przydatne materiały
  22. Chłopy i jak byliście w tej łodzi ?
  23. Pronto ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Wiesz co prawe od anglika właśnie zastanawiałem się nad kupnem lecz podobno te trójkąty plastikowe są inne gdzieś czytałem o tym. Rozbierasz swoje małe lusterko i trójkąt jest baza do angielskiego lusterka A foteli zazdroszczę No to trzeba zakupić prawe doże lustro od przed lifta a jak z wkładem ?? Bo chyba inne jest pole widzenia co ?
  24. Pronto ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting Wiesz co prawe od anglika właśnie zastanawiałem się nad kupnem lecz podobno te trójkąty plastikowe są inne gdzieś czytałem o tym.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.