Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MatUSh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MatUSh

  1. Szczerze pierwszy raz widzę taką firme opon
  2. Lampe musisz rozkleić i malować ale Gwerty jest specem od tego
  3. Jedz do tej stacji diagnostycznej niech Ci wyregulują bo robią Cie w balona jeździsz calczas do nich a tu poprawy nie widać ja bym nie wytrzymał chyba
  4. Hmm po pierwsze jeżeli poszedł dym prawdopodobnie rezystory z radiu poszły się jeb... zepsuły się. po drugie sprawdz czy w radiu nie ma bezpieczników takie małe jakby żaróweczki podłużne. Jeżeli są i drucik jest przepalony w nich to zmien bezpieczniki. po trzecie kabli nie musisz zmieniać bo przecież zwarcie zrobiłes w urządzeniu kablom nic nie jest. po czwarte jeżeli to nic nie pomoże to oddaj radio do elektryka zajmującego sie naprawami radia no to na tyle. Powodzenia
  5. MatUSh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    No i po problemie jak widać kobiety też potrafią dopiąć swego . Gratuluje
  6. MatUSh odpowiedział(a) na Wind911 temat w 1.9TDI
    To konkret warsztat wybrałes.... :grin::grin:
  7. silniczek jak napisał kolega powyżej jeżeli jest na chodzie to go wyczyść jeżeli nie wymień na inny na jakimś szrocie powinieneś wychaczyć cos takiego za czapke gruszek
  8. Opis bezpieczników Audi A4 B5 - Audi Forum - AudiTIMES.PL ogrzewanie tylnej szyby i lusterek są w jednym bezpieczniku nr.26 bezpiecznika
  9. Jest tak jak napisał Waldek. Myślę że to rozwiało wszelkie wątpliwości
  10. a termostat jakiej firmy kupiłes?
  11. MatUSh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Droga koleżanko niestety będzie ciężko z usunięciem "super gluta" Nawet gdy to nożykiem zeskrobiesz bardzo powoli (zostanie ślad) ponieważ kleje tego rodzaju mają tendencję do wżerania się w tego typu materiały. Możesz próbować ale jaki efekt będzie tego Ci nie powiem Może inni koledzy od "klejów" Ci pomogą
  12. A coś bliżej?? załącza się od obrotów?? od temperatury ?? Czy manual ?? konkretnie. Kumpel mial taki sam problem z nissanem dojeżdżał do skrzyżowania i silnik gasł ale pojechał na regulacje i kłopot znikł. Byłeś w serwisie ?
  13. Czyli wiemy ze czujnik temp jest ok. "Ale dolny wąż gumow był cały czas zimny. Nawet po przejechaniu 15 km" Nie pokoi mnie ze ten gumowy wąż co opisałes jest całczas zimny tak jakby obiegu nie było ogrzanej wody....... NIc nie grzebałeś ?? Z dnia na dzień Ci sie tak stało ?? Czy u jakich mechaników było autko ? Może ktoś mial taką sytuację z chlopaków ? Halo nie spijcie pomóżcie koledze
  14. Karol wielkie dzięki również mi sie przyda wreszcie jakas konkretna odpowiedz bez zbędnych oporników
  15. Jaka instalacja ?
  16. Czujnik temp zewnętrznej jest zamontowany najprawdopodobniej na belce przed chłodnicą lub w jej obrębie.
  17. Zatem wiesz co robić Trzeba zlutować dziadostwo i będzie cacy
  18. Prawdopodobnie masz uszkodzony czujnik tempereatury zewnętrznej tak jak napisales gdy jest cieplo(w garażu) jest OK ale natomiast jak wyjdziedziesz nie. Jeżli Ci nie trzyma temperatury to albo czujnik temp. zewnętrznej uszkodzony i daje zły sygnał sprawdzałeś go ??
  19. WYMIENIAJ , nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie .
  20. Wycena jest na podstawie tabeli. Każde uszkodzenie jest liczone inaczej. Odwołuj sie ile się da. Trzeba walczyć o swoje
  21. MatUSh odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    masakra:facepalm:
  22. wydech od s4 nie podejdzie do Twojego autka inne mocowania i ogólnie inny wydech jest Chyba ze chcesz sie bawic w spawacza Oprócz wyglądu i tak nic innego Ci to nie da no moze kunia dostaniesz jak wyjmiesz kata
  23. MatUSh odpowiedział(a) na Kris5123 temat w Audi A4 B5
    termostat do wymiany moim zdaniem
  24. wytnij kata i koncowy nic innego nie rób bo to nic Ci nie da z 1.6
  25. Oryginał zakładaj lec na jakiś szrocik i wyjmij z A4 i powinno pomóc. Nie ma co oszczędzać jak kupować to porządne i orgin.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.