Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 125 koni + gaz


bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie niedawno założyłem gaz do mojej audiczki 1.8 benzyna i juz 2 - 3 razy auto mi zgasło przy dojeżdzaniu do świateł i nie wiem co jest grane. Mam też jaja czasami z imobilazjerem że musze 2 3 razy przełczyc kluczyk zanim odpali ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ci go dobrze wyregulują.To jest bardzo dobry silnik do gazu.Ja zrobiłem na zagazowanym ADR-ze 340 tkm.A teraz po wymianie silnika dodziera go mój syn.A immobilajzer to wrzuć w szukajkę.Sporo na ten temat przeczytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Ja zrobiłem na zagazowanym ADR-ze 340 tkm.''

Bo Ja go zakładałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immo raczej tylko przy zapalaniu, tak jak pisza koledzy wyżej niech ci go dobrze wyreguluja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś bliżej?? załącza się od obrotów?? od temperatury ?? Czy manual ?? konkretnie.

Kumpel mial taki sam problem z nissanem dojeżdżał do skrzyżowania i silnik gasł ale pojechał na regulacje i kłopot znikł. Byłeś w serwisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u gościa cos wyregulowal ...i cos lepiej ale tylko na cieplym mam jeszcze raz do niego jechac. A powiedzcie mi termostat ma cos do tego???? bo zauwazylem ze temp mi nie łapie do 90 i moze byc ze nie lapie dobrze temp silnik i takie jaja??? sa i poprstu na zimnym wariuje na gazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STAKO jest to producent butli,jak masz niesprawny termostat to nie dogrzewa się silnik przez to jest też nie zagrzany reduktor co może powodować,że zamiast fazy lotnej do silnika dostaje się faza ciekła nie jest to dobre a do tego niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz do tej stacji diagnostycznej niech Ci wyregulują bo robią Cie w balona jeździsz calczas do nich a tu poprawy nie widać ja bym nie wytrzymał chyba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak instalacja II generacji czy sekwencja?

Po objawach sądzę że II generacji

Jak nie wiesz to zrób zdjęcia z pod maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poprzednim samochodzie miałem takie objawy jak przepustnica byłą niezplanowana po remoncie silnika- pojechałem do gazownika to powiedział że z instalacją wszystko wporządku- u mechanika okazało się że gaśnie (szczególnie na zimnym silniku) bo trzeba przepustnice przeczyścić i ustawić - nie wiem czy to to ale w poszukiwaniach każda wskazówka dobra- po wyczyszczeniu i zplanowaniu lata jak zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem u gościa cos wyregulowal ...i cos lepiej ale tylko na cieplym mam jeszcze raz do niego jechac. A powiedzcie mi termostat ma cos do tego???? bo zauwazylem ze temp mi nie łapie do 90 i moze byc ze nie lapie dobrze temp silnik i takie jaja??? sa i poprstu na zimnym wariuje na gazie.

Załatw sprawę z termostatem (tylko zakup ory. wahler). To może być przyczyna. Wymiana nie jest skomplikowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak masz sekwencje to moze rozwiazac sprawe wymien termostat bo silnik sie nie dogrzewa jak ktos wczesniej napisal i dlatego ci gasnie jeszcze tym bardziej zima po wymianie termostatu powinno byc ok jesli nie to jedz do lepszego gazownika co by ci wyregolowal gaz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji LPG pierwszorzędne znaczenie ma stan instalacji elektrycznej (świece, przewody, cewki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Ja zrobiłem na zagazowanym ADR-ze 340 tkm.''

Bo Ja go zakładałem.

No to jeszcze dodam,że było to chyba 10 lat temu i instalacja LPG na emulatorze,i dalej działa.

Pozdrowienia Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...