Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jak usunac AIRBAG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sprawa wyglada tak

w swojej b5 mam zwykle fotele nalesniki grzane i z poducha. wpadly w moje posiadanie fotele ze skorki:naughty: tez grzane ale bez poduszek:kwasny: i tu moj problem jak w miare bezpieczny sposob ogarnac ten brak poduszek w nowych fotelach ? z gory dzieki:decayed:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

tak aby kontrolka nie swiecila i w razie dzwona przednie wypalily zgodnie z planem:decayed:

Opublikowano

Kodowanie sterownika lub oporniki załatwią sprawe

Opublikowano
  • Autor

wlasnie jak dobrze dobrac opornik i;e ohmow? z zakodowaniem sterownika da sobie rade dominator+ wag com pl?

Opublikowano

kiedyś w golfie kumpla jak zmieniał kiere montowaliśmy 2.2 ohm-a nie wiem czy w audi będzie tak samo :)

Opublikowano
  • Autor

moze sie wypowie ktos kto cos takiego robil?:wink:

Opublikowano

Z moich informacji wynika, że do przodu i bocznych do audi i vw daje się 2.2 ohm :)

Opublikowano
  • Autor

jakies stosowne rozwiazania?:wink:

Opublikowano

no teraz nie rozumiem, w wiązkę dajesz opornik :P

Opublikowano

2.2 ohm i po sprawie . W razie strzału poduszki te co są wystrzelą - do tego spalą się rezystory zamiast poduch , czyli będzie jak powinno być.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wpinanie opornika do poduszek

SDC11444.jpg

<br /><br />

SDC11448.jpg

<br /><br /> kable

bialy z niebieskim paskiem

bialy z brazowym paskiem

brazowy

rezystor wpiac miedzi bialy z niebieskim i bialy z brazowym

a brazowy zostaje wolny?

Opublikowano
sprawa wyglada tak

w swojej b5 mam zwykle fotele nalesniki grzane i z poducha. wpadly w moje posiadanie fotele ze skorki:naughty: tez grzane ale bez poduszek:kwasny: i tu moj problem jak w miare bezpieczny sposob ogarnac ten brak poduszek w nowych fotelach ? z gory dzieki:decayed:

---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ----------

tak aby kontrolka nie swiecila i w razie dzwona przednie wypalily zgodnie z planem:decayed:

:hi:Grzesiek !! A czy warto osłabiać swoje bezpieczeństwo by mieć skórę pod tyłkiem?:facepalm:

Ja bym tego nie robił w taki sposób:kwasny:

Daj Boże by nie była Ci potrzebna nigdy...:hi:

Opublikowano
  • Autor

w przedliftach nie mieli tych bocznych poduszek to chyba tak zle nie bedzie co?:wink:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

:wink:

Opublikowano
w przedliftach nie mieli tych bocznych poduszek to chyba tak zle nie bedzie co?:wink:

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

:wink:

Grzesiu to prawda kiedyś wogule nie było w pojazdach poduszek ani żadnych wspomagaczy bezpieczeństwa ..a Dzisiaj mało który pojazd ich nie ma ...zrobisz jak uważasz .To Ty jeździsz tym pojazdem i powinno Ci zależeć na tym .Oby nie była Ci żadna potrzebna nigdy tego Ci i Wszystkim Życzę ...

Opublikowano

Po 10 latach poduszka i tak musi być wymieniona. Wiem, że tego nikt nie praktykuje a poduszki czasem działają a czasem nie. Parę razy spotkałem się z przypadkiem samochodu po wypadku, gdzie poduszki albo wybuchały wybiórczo albo wcale (oczywiście w samochodach starszych). Pytanie tylko czy prędzej już były po jakiś kolizjach i zostały źle zrobione czy po prostu starość ładunku ma tu znaczenie.

Opublikowano
  • Autor

to jak go wpiac?:wink:

Opublikowano

Brązowy wolny - dobrze wydedukowałeś .

Opublikowano
Po 10 latach poduszka i tak musi być wymieniona. Wiem, że tego nikt nie praktykuje a poduszki czasem działają a czasem nie. Parę razy spotkałem się z przypadkiem samochodu po wypadku, gdzie poduszki albo wybuchały wybiórczo albo wcale (oczywiście w samochodach starszych). Pytanie tylko czy prędzej już były po jakiś kolizjach i zostały źle zrobione czy po prostu starość ładunku ma tu znaczenie.

Rafał czy musi być wymieniona po 10latach ?chyba nie do końca bo gdyby tak było to nie do poszczaliby do ruchu takich pojazdów ...

Ja wolę mieć 10letnią poduchę czy starszą niż jej nie mieć .Zakładając ze układ" airback "był i jest sprawny..

To podobnie jest z gaśnicami ....

Producent też daje ważność na 2-3lata gwarancję i powinna iść na śmietnik .a jak wiesz mozna ją za legalizować . A jak taka legalizacja wygląda to Wszyscy wiemy:facepalm: A gasnica jest sprawna kolejne x lat ......

Ale to jest moje zdanie na ten temat ,Możesz sie nie zgodzić z tym .:hi:

Opublikowano

Wpinaj opornik albo szukaj sterownik pod 2 poduchy:naughty:

Opublikowano

wchodzisz vagiem w airbagt nastepnie w kodowanie i w kodowaniu zmieniasz 3 cyfre z "1" na "0" i masz wyłączone poduszki w fotelach

Opublikowano

Karol wielkie dzięki :hi: również mi sie przyda wreszcie jakas konkretna odpowiedz bez zbędnych oporników :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.