Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Prawe lusterko


bartek1

Rekomendowane odpowiedzi

Prawe lusterko mam "male" i jest elektrycznie regulowane i skladane. Jesli dokupie prawe "duze" i niebedzie w pradzie to bez wiekszych kombinacji da sie zrobic jedno z dwuch? :mysli:

robiłem taką przekładke bez problemu silniczek paśi :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko mam "male" i jest elektrycznie regulowane i skladane. Jesli dokupie prawe "duze" i niebedzie w pradzie to bez wiekszych kombinacji da sie zrobic jedno z dwuch? :mysli:

A to "prawe duże" jest tak samo duże jak "lewe duże w rozumieniu lewe normalne"?

Inaczej - czy jak kupi się to "prawe duże" to mamy B5 z takimi samymi lusterkami po lewej i prawej jak w B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawe lusterko mam "male" i jest elektrycznie regulowane i skladane. Jesli dokupie prawe "duze" i niebedzie w pradzie to bez wiekszych kombinacji da sie zrobic jedno z dwuch? :mysli:

A to "prawe duże" jest tak samo duże jak "lewe duże w rozumieniu lewe normalne"?

Inaczej - czy jak kupi się to "prawe duże" to mamy B5 z takimi samymi lusterkami po lewej i prawej jak w B6?

ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze szklo musisz wymienic.. :good:

Na jakie? Coś z kątem jest nie tak?

Mogę prosić Was o szersze wyjaśnienie sprawy?

Bo to prawe to wg mnie albo poliftowe II, albo prawe od kierowcy z UK?

A szkiełko? W takim razie to poliftowe ma inny kolor niż to moje? To czy lewe szkiełko wersji przedliftowych pasuje do prawego "dużego" lusterka?

>>tak to jakoś poskładałem i mam za dużo znaków :?: <<

No i nie mówię o pomalowaniu obudowy lusterka, by pasowało do całości karoserii, to jakby jedyne co dla mnie oczywiste w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT ale jesli ktos chce duze lusterko prawe do a4 niech pisze na PW

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freon przedliftowe od anglika (strona kierowcy)

Z tego co wiem to szklo w lusterku od strony kierowcy jest asferyczne a wiec:

Szkło asferyczne - szkło sferyczne o powiększonym profilu gięcia, wzbogacone o tzw :"martwe pole" oddzielone pionową kreską dodatkowo poszerzające pole widzenia

Zas szklo lusterka od strony pasazera jest sferyczne a wiec:

Szkło sferyczne - szkło wypukłe (wygięte) poszerzające w odpowiedni sposób pole widzenia stosowane w większości lusterek samochodowych

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ykk zrobi wyjaśnienie to nie ma ch&%@ we wsi :)

dziękuję za info!

kuba84 dzięki za propozycję, na razie jeszcze uczę się do egzaminu, jak będę się bawił w lusterko, to na jesień- najwyżej wtedy odgruzuję Twój kontakt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie kotleta, czym różnia się lusterka prawe EU przed liftem i polifcie, bo musze wymienić stelarz w swoim poliftowym(mój pęknięty) Obudowe mam całą i tylko ten staelarz bym chciał podmienić, wiec jesli kupie np takie

http://www.allegro.pl/item643469824_kompletne_lusterko_zewnetrzne_audi_a4_elektryczne.html

To będzie mozna to złozyc do kupy z wersją poliftową??? I czy bedzie elektryka działała czy tam wtyczki nie są inne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie kotleta, czym różnia się lusterka prawe EU przed liftem i polifcie, bo musze wymienić stelarz w swoim poliftowym(mój pęknięty) Obudowe mam całą i tylko ten staelarz bym chciał podmienić, wiec jesli kupie np takie

http://www.allegro.pl/item643469824_kompletne_lusterko_zewnetrzne_audi_a4_elektryczne.html

To będzie mozna to złozyc do kupy z wersją poliftową??? I czy bedzie elektryka działała czy tam wtyczki nie są inne??

Nie złożysz tego do kupy. Są inne mocowania obudowy do stelarza w wersjach przedliftowych i w polifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nurtuje pytanie czy lusterko z passata B5 podejdzie do a4 b5 ? na oko wyglada tak samo ale...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze szklo musisz wymienic.. :good:

byly na rynek LHD produkowane A4 z prawym pelnowymiarowym lusterkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje pytanie brzmi:

Posiadam przedlifta prawe lusterko mam małe.

Zakupiłem duże prawe lustro od przedlifta ten trójkąt jest taki sam lecz chciałbym go wymienić na ten z małego gdyż jest pękniety i brzydki(stary plastik)

może ktoś mi wyjasnic jak mogę te trójkąty zamienić czy się nie da ??? Oprócz tego musze wymienić wkład lusterka tak ?? silniczek moze zostac ten od angola ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...