Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

odzim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez odzim

  1. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Takim sposobem rozumowania to kup sobie czołg eh,mialem dachowania dwa razy w zyciu i to byly najbezpieczniejsze wypadki w jakich uczestniczylem nigdy nikomu nic sie nie stało ba nawet zadrapan nikt nie mial i oczywiscie zapietych pasów bo po co kiedys czlowiek o takich bzdetach jak pasy nawet nie myslał , jeden byl w maluchu który podejrzewam nie ma zadnych gwiazdek bezpieczenstwa a drugi carisma ,wiec chlopaki wuluzujcie zreszta mozesz i po 2klocki foteliki kupowac a i tak Ci to moze nic nie dac obys nie musil sprawdzac sprawnosci takiego fotelika -ja poza tym potrzebuje nie jeden a 6 fotelików wiec cena ma dla mnie znaczenie -mozna kupowac uzywane bo przeciez te z 5 pieciu lat tez mialy kiedys 5 gwiazdek choc teraz moze komus sie wydawac ze to juz przestarzale modele Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
  2. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale nowych to ceny zaporowe 750-1000 za fotelik to troche duzo jak dla mnie -skoro inne tez spelniaja swoja funkje -dachowanie z dzieciakiem to jakies exetremum kto tak jezdzi z dzieciakami zeby dachowac -to jest moja opinia
  3. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    tak jak pisze mcm do roku to to co masz w zestawie z wózkiem najczesciej a potem maxi cosi np a potem jak ma z 3 lata to cos innego ale to juz do samochodu dobierzesz i dzieciaka czy masz isofix jak duze dziecko itd ..... PS mcm widzialem vivaro u kudłatego
  4. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Maxi cosi do 3 lat potem może być coś tańszego ,jak nie zależy ci na nowce to mam taki
  5. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :sly:
  6. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Audi quattro to jest to ale i tak to nie jest bmw rwd Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
  7. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no masz pecha z tą gazowa -jeden z gorszych odcinków drogi ta młodzianowska ,wiejska , pck -dojazd do gazowej i jeszcze przez przejazd kolejowy -ja np mogł bym bolidem do pracy jechac i nigdzie bym nie obtarł heheheh i nie żartuje
  8. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    turbiny -ich wyczyszczenie to prosta sprawa sam takich naście robiłem ,ale nie mam czasu teraz -ale moge polecic zakad 26-652 Janiszew 48 330 82 22 dekar.radom.pl‎ -niby adres janiszew ale to jest na granicy radomia i janiszewa blisko od lukoil na wernera i e7
  9. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cze byłem blisko ciebie we wtorek po auto seata alhambre kupiłem na 65929 we frankfurcie ,miałem dzwonic ale gdzies numer do ciebie w tel mi zaginął
  10. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no ale skaryszewska to na pewno bedzie zamknieta dla aut przeciez ona lezy na plecach lotniska po calej długosci -zapomnij ze tam wjedziesz -chyba ze rowerem
  11. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pewnie ze pasek to jest b4 tzw rekin
  12. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale był spot czy nie -bo kurcze jakos uciekło mi ze dzisiaj piatek
  13. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja tez szukam takiego tylko w automacie Audi A3 1.9 TDI Ambition Automatik/Klimatronik/Navi als Limousine in Krefeld
  14. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Co?? 150.000 zł za 4 osoby? toż to zdzierstwo -teraz za ta kwote to mozna mieszkanie dla 4 osób kupić a nie hamburgera -ciekawe ile tysi waha kosztowała :grin:
  15. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    zalezy jak dlugi sezon robiles ja np latalem jeszcze w grudniu i w marcu nic mnie 4litery nie bolaly jak wsiadlem na rower
  16. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    auta ma niecale 60 tys z tego c:decayed:o wiem wiec troche szkoda sie pozbywac jak auto prawie na dotarciu jest
  17. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    sprawa juz załatwiona
  18. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ---------- Post dopisany at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- ja mam nr 506152627
  19. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wlasnie czytalem tutaj o tym Prawdziwy rarytas - Fiat 126p w stanie idealnym
  20. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wydarzenia - Co za dzień
  21. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    kolega blacharz u mnie to robi, dzwoń kupiłem juz w kolorze zderzak, ale mój jak zdejme i zaloze ten nowy , zostawie Ci kudlaty - blacharz naprawi - Ty to co on popsuje pomalujesz a ja to odbiore i sprzedam ok heheheh
  22. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    witam ,gdzie jest dobry plastikarz spawacz od zderzaków w radomiu ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------
  23. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nad ranem żona budzi Mourinho: - Kochanie wstawaj! Już piąta! - Co?? Znowu Lewandowski?? a ja własnie jestem na etapie kupna scutera Yamaha Majesty 250 cm3 20PS
  24. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja też płaciłem teraz cos koło 460 zł za swój w axa...( tak mi sie zdaje bo juz nie pamietam) PROAMA jak zapłacisz karta kredytowa masz dodoatkowe10 % zniżki plus 70 % max bo daja 10% wiecej od innych wiec oc od 1.9 tdi wychodzi 310 pln ja tyle placilem za vw golf IV, bez NNW bo to kicha nie ubezpieczenie jest to NNW od smierci 5tys to po co to płącić jak np cos Ci sie stanie to moze dostaniesz 5% uszczerbku na zdrowiu jak faktycznie zostanie uszczerbek - czyli 250 pln heheheh ,co innego jak by bylo ze 150 tys ale wtedy by byl koszt z 500 pln a nie 50 pln
  25. odzim odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    awaryjny rozrzad ze względu na swoja budowe -trzeba kontrolowac dosc czesto i chlają oleju tyle co paliwa a paliwa tez okolo9 litrow /100km ,zacierajacy sie motor w silne mrozy poprzez zamarzającą odme -wystarczy w serwisie popytać to sie dowiesz wiecej anomalii tego motoru ---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- może tyle jeździ jak twój poprzedni wlasciciel audi i dlatego 4 rok smiga hehehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.