Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

galek1990

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie mam problem z programowaniem. Skąd mogę zczytać jakie hamulce są w moim aucie? * 0x?xx: Hamulce o 2 = Brembo 17" (PR-1LJ) o 3 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 4 = HP2 16" (PR-1LX) o 4 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) o 5 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 6 = C54 (PR-1LZ) EDIT:/ podziękował niestandardowy
  2. Panowie konto zarejestrowane, czekam na aktywację na audimaniaku. Poza tym dawno nie zaglądałem na forum, trzeba pajęczyne z klawiatury zrzucić i wkońcu się zintegrować
  3. Witam wszystkich audimaniaków z zagranicy
  4. Szybki w automacie mam 4 A zdjęcia wstawie jutro z rana jak jakieś pstryknę Andr3i mój brat jest pełen podziwu dla Twojego V-max. Ile Ci autko popala? W mojej b5 (150KM) jak podeptałem to 16l. potrafiła wziąć. EDIT: Zdjęcia ze środka: 2013-02-16
  5. Samochód marzenie, kolor i pełny s-line robią swoje. 1.8 T miałem w b5 i naprawdę fajnie się jeździło. Gratki modów - sam kiedyś chciałbym zobaczyć coś takiego w swoim audi.
  6. Przydało by się i w środku trochę zmienić ale kaski narazie brak.. Ubepieczenie mnie zjadło Do Aberdeen spory kawałek bo coś koło 270 mil, ale dziękuję za zaproszenie Za alu również podziękuję - brak kaski
  7. Samochód sprawdziłem miernikiem lakieru. Niestety zderzaków nie miałem możliwości bo są plastikowe Audi nie było nigdzie malowane więc duży plus za to. Z tym podłokietnikiem nie głupi pomysł bo wygodniej na pewno by było. No i tempomat by się przydał w podróży do ojczyzny tylko nie wiem jak się za to zabrać i jakie koszta by mnie to uczyniło.
  8. Witam Od piątku zacząłem śmigać nowym a4. Samochód musiałem zmienić ze względu na niespodziewany pobyt za granicą. Wcześniej była taka: 2012-08-17 Teraz wybór padł na A4 B6 z silnikiem 1.9 tdi (AVF) 130KM w pakiecie S-line. Co do modów raczej brak kasy na jakiekolwiek (lecz nigdy nie mów nigdy:decayed:). P.S. co sądzicie o tym silniku? 2013-02-03
  9. Witam forumowiczów Zawitałem na forum gdyż od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5. Pozdrowionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.