-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie mam problem z programowaniem. Skąd mogę zczytać jakie hamulce są w moim aucie? * 0x?xx: Hamulce o 2 = Brembo 17" (PR-1LJ) o 3 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) o 4 = HP2 16" (PR-1LX) o 4 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) o 5 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) o 6 = C54 (PR-1LZ) EDIT:/ podziękował niestandardowy
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie konto zarejestrowane, czekam na aktywację na audimaniaku. Poza tym dawno nie zaglądałem na forum, trzeba pajęczyne z klawiatury zrzucić i wkońcu się zintegrować
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam wszystkich audimaniaków z zagranicy
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
Szybki w automacie mam 4 A zdjęcia wstawie jutro z rana jak jakieś pstryknę Andr3i mój brat jest pełen podziwu dla Twojego V-max. Ile Ci autko popala? W mojej b5 (150KM) jak podeptałem to 16l. potrafiła wziąć. EDIT: Zdjęcia ze środka: 2013-02-16
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Samochód marzenie, kolor i pełny s-line robią swoje. 1.8 T miałem w b5 i naprawdę fajnie się jeździło. Gratki modów - sam kiedyś chciałbym zobaczyć coś takiego w swoim audi.
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
Przydało by się i w środku trochę zmienić ale kaski narazie brak.. Ubepieczenie mnie zjadło Do Aberdeen spory kawałek bo coś koło 270 mil, ale dziękuję za zaproszenie Za alu również podziękuję - brak kaski
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
Samochód sprawdziłem miernikiem lakieru. Niestety zderzaków nie miałem możliwości bo są plastikowe Audi nie było nigdzie malowane więc duży plus za to. Z tym podłokietnikiem nie głupi pomysł bo wygodniej na pewno by było. No i tempomat by się przydał w podróży do ojczyzny tylko nie wiem jak się za to zabrać i jakie koszta by mnie to uczyniło.
-
[B6 AVF] Srebrny S-line
Witam Od piątku zacząłem śmigać nowym a4. Samochód musiałem zmienić ze względu na niespodziewany pobyt za granicą. Wcześniej była taka: 2012-08-17 Teraz wybór padł na A4 B6 z silnikiem 1.9 tdi (AVF) 130KM w pakiecie S-line. Co do modów raczej brak kasy na jakiekolwiek (lecz nigdy nie mów nigdy:decayed:). P.S. co sądzicie o tym silniku? 2013-02-03
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam forumowiczów Zawitałem na forum gdyż od miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5. Pozdrowionka
galek1990
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta