Skocz do zawartości

stas_h

Pasjonat
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O stas_h

 1. Witam, mam podpięte równolegle i mam wrażenie że płyn wychodząc z głowicy łatwiej przepływa przez reduktor niż miałby się jeszcze cisnąć do góry do nagrzewnicy,i w związku z tym słabiutko przepływa przez nagrzewnicę.I myślę czy nie lepiej byłoby wpiąć węże reduktora szeregowo do węża powrotnego z nagrzewnicy.Wtedy płyn musi najpierw przejść przez nagrzewnicę i następnie przez reduktor.
 2. Witam, moim skromnym zdaniem najbardziej obciążony jest przegub kulisty wahacza dolnego nośnego(oparty o niego jest amortyzator) przecież wahacz opierając się o górną część kuli przenosi ciężar powiedzmy 1/4 auta.I czy nie powinno być w górnej części jakiejś kalamitki,bo moim zdaniem wstrzykując nawet jakieś "smarowidło "przez osłonę gumową to "smarowidło wątpię czy dotrze na górną powierzchnię kuli a to przecież na tej powierzchni występują największe tarcia.Zastanawiam się więc czy nie wywiercić od góry otworu o średnicy np. 2,5 mm przegwintować chociaż kilka zwoi pod śrubkę M3 następnie wpuścić kilkanaście kropli oleju i otworek zaślepić śrubeczką M3. Przypuszczam że przegub przestałby (trzeszczeć, piszczeć) i przy skręcaniu kołami nie było by tarcia na sucho o górną powierzchnię kuli.Proszę o opinie.Pozdrawiam.
 3. Witam, jaki może być koszt wymiany tego wahacza(sama robocizna), a może poza tym koszty wymiany innych często zużywających się części w naszych Audiczkach. Prosiłbym o odpowiedź kolegów, którzy dokonywali wymiany rożnych części w swoich autach. Może na podstawie różnych przykładów zorientujemy się w cenach usług mechaników samochodowych. Pozdrawiam.
 4. Witam, moim zdaniem do wymiany giętkie przewody hamulcowe.Po hamowaniu płyn nie cofa się .
 5. Witam wszystkich,mam pytanie jaki może być dopuszczalny pobór prądu ( w amperach) z gniazda zapalniczki przy pracującym silniku.Tak aby nie miał on negatywnego wpływu na pracę pozostałych odbiorników prądu.Dodam jeszcze że załóżmy są włączone światła drogowe.
 6. Witam ,nie wiem czy to jest normalne ale nie mogę podnieść klapy silnika żeby włożyć akumulator.Czyżby był jakiś specjalny sposób. Proszę o poradę.
 7. Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 1600 z 1995 roku. Przed Audiczką miałem Golfa II.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...