-
[ALL TDI PD] Rok produkcji silnika
Która cyfra z osłony rozrządu bedzie oznaczała rok produkcji? Czy to ta pojedyncza na samym dole? ..u mnie 3-ujka
-
[ALL TDI PD] Rok produkcji silnika
Witam. Czy może ktoś mi powiedziec gdzie moge odczytać rok produkcji silnika, konkretnie 1.9tdi AVB.
-
Napinacz łańcucha rozrządu 1.8
łysy sprawdz jeszcze przy okazji ciśnienie oleju..ja załatwilełm swój napinacz przez uszkodzona pompe oleju, za małe cisnienie dawała i napicz szlak trafił
-
Jak zmontować tempomat ?
szogun czy możesz bardziej rozwinac wypowiedz? jak,gdzie,ile?
-
Jak zmontować tempomat ?
Witam kolegów i koleżanki. Posiadam audi z 1997r 1.8ADR. Czy istnieje możliwość zamontowania tempomatu? Jakie są ewentualne koszty i utrudnienia przy montażu. Pozdrawiam
-
Klekotanie jakby zaworów rano po odpaleniu i po dobrym rozgrzaniu silnika 1,8 125 KM
Przerabiałem to w swoim ADR miesiąc temu. Objawy podobne ,u mnie dodatkowo przy obrotach 1500-1600 piszczała kontrolka oleju. "Operację" rozpocząłem od wymiany napinacza bo podobno w pewnym stopniu reguluje ciśnieniem na wałkach i popychaczach. Stukanie zniknęło ale został problem z klekotaniem po odpaleniu i kontrolką oleju. Wymieniłem pompe oleju i teraz wszystko śmiga jak się należy. Koszt całego zabiegu tookoło 1300zł. Pozdrawiam
-
Jakie obroty silnika?
a czy prawdą jest że jazda między 2200 a 2500 obr/min jest najbardziej ekonomiczna? Sprawdza się to przy tych silnikach?
-
Jakie obroty silnika?
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem silnika benzynowego, wcześniej jeździłem tylko silnikami diesla stąd moje pytanie. Posiadam a4 1.8 125km, czy możecie napisac do jakich obrotów kręcić silnik tak aby spalanie było w normie a zarazem silnik nie był zbyt mocno eksploatowany. Przy jakich obrotach silnika zmieniać bieg. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem z Włocławka,to moja pierwsza przygoda z Audi. Wcześniej jeździłem vw,obecnie a4 1.8.. pozdrawiam