Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotreksz455

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotreksz455

  1. Która cyfra z osłony rozrządu bedzie oznaczała rok produkcji? Czy to ta pojedyncza na samym dole? ..u mnie 3-ujka
  2. Witam. Czy może ktoś mi powiedziec gdzie moge odczytać rok produkcji silnika, konkretnie 1.9tdi AVB.
  3. łysy sprawdz jeszcze przy okazji ciśnienie oleju..ja załatwilełm swój napinacz przez uszkodzona pompe oleju, za małe cisnienie dawała i napicz szlak trafił
  4. szogun czy możesz bardziej rozwinac wypowiedz? jak,gdzie,ile?
  5. Witam kolegów i koleżanki. Posiadam audi z 1997r 1.8ADR. Czy istnieje możliwość zamontowania tempomatu? Jakie są ewentualne koszty i utrudnienia przy montażu. Pozdrawiam
  6. Przerabiałem to w swoim ADR miesiąc temu. Objawy podobne ,u mnie dodatkowo przy obrotach 1500-1600 piszczała kontrolka oleju. "Operację" rozpocząłem od wymiany napinacza bo podobno w pewnym stopniu reguluje ciśnieniem na wałkach i popychaczach. Stukanie zniknęło ale został problem z klekotaniem po odpaleniu i kontrolką oleju. Wymieniłem pompe oleju i teraz wszystko śmiga jak się należy. Koszt całego zabiegu tookoło 1300zł. Pozdrawiam
  7. a czy prawdą jest że jazda między 2200 a 2500 obr/min jest najbardziej ekonomiczna? Sprawdza się to przy tych silnikach?
  8. Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem silnika benzynowego, wcześniej jeździłem tylko silnikami diesla stąd moje pytanie. Posiadam a4 1.8 125km, czy możecie napisac do jakich obrotów kręcić silnik tak aby spalanie było w normie a zarazem silnik nie był zbyt mocno eksploatowany. Przy jakich obrotach silnika zmieniać bieg. Pozdrawiam
  9. Witam, jestem z Włocławka,to moja pierwsza przygoda z Audi. Wcześniej jeździłem vw,obecnie a4 1.8.. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.