witam wszystkich mam problem ze wspomaganiem (a4 b5 ) po uruchomieniu silnika nie działa czasami wspomaganie jak było ciepło to nie było z tym problemu.jak silnik chwilę pochodzi i poruszam kierownicą jest wszystko ok czy to może być wina płynu od wspomagania może być stary samochód kupiłem 3 mies temu i nie wiem czy był wymieniany a płynu jest troszeczkę więcej niż max czy ktoś miał już taki przypadek pozdro:doh:
mam problem ze wskaznikiem temperatury czasami wskazuje normalnie a są momenty że opada i nic nie wskazuje , czy to może być uszkodzony jakiś czujnik temperatury i który czy ktoś miał taki problem ?