Treść opublikowana przez daarek1969
-
Ciężko się otwierają i zamykają drzwi
Chodzą ciężko w całym zakresie ale ogranicznik jest ok to raczej sworznie je trzymają.Chodzi mi o to czy jest jakiś dobry preparat w spreyu że się popsika i się nasmarują.
-
Ciężko się otwierają i zamykają drzwi
Witam mam problem z drzwiami od kierowcy ciężko się otwierają i zamykają.Psikałem na zawiasy wd40 i nasmarowałem je smarem ale niewiele się zmieniło.Czy ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić , zawiasów nie chciałbym wymieniać z góry dziękuję.
-
Odpadanie lakieru
A ja w zimę nie myję furki
-
Wymiana płynu wspomagania????
Płyn do wspomagania czyli olej hydrauliczny powinien być zielony ja taki przynajmniej kupowałem w serwisie audi a kosztował 47 pln
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
Jeśli płyn zmienia kolor to ja bym stawiał na magiel ,sam zrobiłem pompę a okazało się że to jednak maglownica a kolor płynu też się zmieniał 2 razy wymieniałem
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Wiadomo że w zimę spalanie będzie większe niż w lato nawet z klimą której używam zawsze ale tak ogólnie nie jest zle ,da się przeżyć miałem wcześniej vw vento na gaz i stwierdzam że diesel jest lepszy tak ogólnie pozdrawiam
-
Stacyjka nie zawsze zaskakuje.
Kolego uzupełnij swój profil jakie masz autko
-
[B5 TDI] Zimny silnik
W 15 min to silnik za specjalnie nie rozgrzeje ci się tym bardziej diesel musisz poczekać troszkę dłużej ,ewentualnie sprawdz termostat ---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ---------- A jeśli chodzi o zasłanianie chłodnicy to ja tego nie robię i auto i tak dosyć szybko się nagrzewa
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
Dziś nad ranem -11 i pali za pierwszym razem , nawet świece długo się nie podgrzewają .Lepiej pali jak większy mróz niż cieplej
-
Wymiana tłoczka hamulcowego
No więc lepiej samemu tego nie robić tylko jechać do jakiegoś warsztatu ? a o co chodzi z tym blokiem ABS bo nie bardzo wiem .Czyli odpowietrzenie wszystkich kół nic nie da
-
Wymiana tłoczka hamulcowego
Witam wszystkich :hi:wymieniałem tłoczek hamulcowy (lewy tył) teraz pedał hamulca jak się go przytrzyma zaczyna wpadać.Po wymianie leciał płyn z zacisku okazało się że uszczelka się podwinęła jest założona nowa już nie leci ale pedał hamulca dalej wpada.Kolega mi to robił i twierdzi że pompa hamulcowa przepuszcza ale ja w to nie bardzo wierzę bo wcześniej było ok.Podejrzewam że układ jest zapowietrzony ( odpowietrzane było tylko to koło co był tłoczek wymieniany ) wg.mnie powinien odpowietrzyć wszystkie koła .Czy ktoś może coś mądrego odpisać z góry dziękuję
-
Kierownica nierówno odbija
Przy tak małym skręcie to raczej kierownica nie będzie wracać przynajmniej u mnie tak jest
-
[B5 1Z] Cieknie z tylnego zacisku
Witam u mnie po wymianie tłoczka + klocki (lewy tył)leci płyn a przed wymianą nie leciało niestety tłoczek stał i koło się grzało.Więc się zastanawiam czy leci od strony linki hamulca czy spod uszczelki w zacisku bo była wymieniana.Jadę zaraz do kolegi i będziemy wszystko rozbierać więc pózniej będę mądrzejszy :polew:dodam że ubywa mi dużo płynu i mam całe koło od środka mokre
-
Kierownica nierówno odbija
A sprawdzałeś płyn od wspomagania może zacznij od jego wymiany
-
Korek do zbiorniczka
Możesz spróbować polać gorącą wodą oczywiście bobrze by było to jakoś zabezpieczyć od dołu coś musisz podstawić.Próbuj jakąś żabą albo czymś takim innego wyjścia nie masz prędzej czy pózniej musisz to odkręcić
-
co lepsze na tył nowe letnie czy wielosezonówki
Masz b6 a nie masz kasy na zimówki sprzedaj audi kup opla i zostanie ci kaska na opony
-
PROBLEM ! WGNIECENIE NA MASCE co zrobic ? jaka naklejka?
Z tą naklejką to lipa albo blacharz lub wymiana maski
-
Wymiana wszystkich płynów przed zimą.
Koledzy wszystkie płyny eksploatacyjne prędzej czy pózniej tracą swoje właściwości więc wymienia się wszystko pozdro :hi:
-
Wymiana żarówki przeciw mgłowej
panowie spokojnie każdy kiedyś musi się nauczyć a kto pyta nie błądzi
-
Klimatronik
Bardzo dziękuję za info na pewno mi się przyda,jak kupowałem samochód to koleś mi to pokazywał ale wtedy nie miałem głowy do tego:facepalm:.J Te forum to fajna rzecz dużo można się dowiedzieć ciekawych rzeczy jak mam wolną chwilę to tu zaglądam :hi::hi:pozdro !!!!!!!!!!!
-
Klimatronik
Witam wszystkich czy ktoś mógłby napisać jak się sprawdza temperaturę na klimatroniku. Podobno trzeba któreś przyciski przytrzymać ale nie bardzo wiem które
-
Problem z temperaturą płynu chłodzącego po wymianie rozrządu
Może jakiś czujnik temperatury jest walnięty
-
Problem z wymianą lewego stopu
Coś ci się pomieszało żarówki wymieniasz od środka bagażnika i bez żadnego problemu to się robi pozdro
-
Brak wspomagania po uruchomieniu silnika
Właśnie wymieniłem płyn na nowy i niewiele się zmieniło jak zimny to nadal brak wspomagania,jak chwilę silnik pochodzi wszystko działa.Myślę że będzie mnie czekać naprawa pompy wspomagania:naughty:
-
Powolne podnoszenie szyb
Wymień cały podnośnik możesz to kupić na allegro to nie jest drogie to powinno pomóc