Treść opublikowana przez stranger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o to jeszcze lepiej bo mnie do programu przekonasz . Na ile i gdzie jest dlubana? p.s w sumie na zakretach nadrobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przerabialem ten kolor jest ciekawy . To co ustawiamy sie na kreske ? w sumie powinny isc rowno .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ladna sztuka , carbonschwarz? Fajny przebieg i polift . Chetnie sie ustawie na dluzsza kreske zeby zobaczyc jaka jest roznica z 6ka.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
B6 - KR 1xx NW ... Kazimierz Dolny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ... Ale porównanie porownanie bylo w kontexcie auto rodzinne. wiec jak ktos wrzuca Q7 na X3 to ja wrzucam SMaxa bo jest duzo praktyczniejszy tyle. Q7 to bulwarowka z fajnym napedem i za duza waga.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
duze ,wolne (3.0tdi), pontoniaste, drogie w eksploatacji, slaba zwrotnosc, ociezale w zakretach ... do tego pali sporo wiecej ... To juz bym wolal Smaxa Sport Titanium na pelnej opcji ...
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
tak z ciekawosci mierzyles sie moze z remapowanym 35d ?
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
te silniki sa mega , dzwiek , wywazenie , niska awaryjnosc(jak przebieg nie krecony to do 200k spokoj), sposob rozwijania i trzymania momentu (wykresy plaskie jak stol) . Jak to powiedzial Alligator najchetniej kupilby B8 z silnikiem R6 3.0d ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No w tym dziwnego że u mnie też jest suszarka i pojemność 2499 a tylko 163KM Wiadomo moc idzie do przodu z czasem ale przed długi czas nie podnosili mocy i była czas taka sama. ale Twoj motor pojezdzi 2mln , a tamtem dobije do 500-600tys i bedzie Ameno-Era - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co w tym dziwnego ? i to jeszcze na jednej suszarce
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
X3 w 3.0D fajnie jezdzi , jeszcze pewnie zremapowane .
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
I Ty tez . ze tak zmienie temat 3.0i czy 3.0d ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie , gdzie w Krakowie dobrze i bez niespodzianek (typu urwany zaczep, rysniety lakier) sciemnie szyby ?
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Cos chyba ci sie myli z tds-em ktore rzeczywiscie sie przegrzewaly ale te silniki to calkiem co innego , to ze ma ta sama pojemnosc nic nie znaczy racja . rzeczywiscie to inna konstrukcja - my fault. E60 nie trzepia, bo jescze sie tyle dresow nie dorobilo - pozatym sytuacja sie odwraca jesli chodzi o uzytkownikow aut... co drugie auto na wsi to audi ...Chyba ze to tylko moje obserwacje
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
to dobrze ze kiera nie chodzi tak lekko . Przejedz sie sportowym samochodem to zrozumiesz po co tak jest.... Co do brzydkiego e60 w srodku...hmm zalezy od wersji i trzeba siasc i sie przejechac. Na mnie np wodotryski i 100 kontrolek/przyciskow nie robi wrazenia(chociaz Panamera jest przyjemna) ale sa gusta i gusciki ...
-
[Małopolska] Widziany, widziana
zawsze mi sie ta Twoja b6 podobala ten kolor rulez wtym aucie.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
a ja poklepe po plecach zmiana E39 to tylko na e60
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
ten silnik choc wol roboczy to ma problemy z termika... wiec ingerencja w program moze go troche gotowac. No chyba,ze polift juz jest OK,albo zamierzasz zmienic coolera .
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Kr 270? Niebieski avant zabierzow? B6 Division ... Waski ?
-
[ALL B8] Mała Czarna By Artua2 :)
mnie sie cztery wydechy z tylu w 2.0TDI wogole nie podobaja na dodatek ochrzczone jeszcze znaczkiem S4 wybacz ale dla mnie to jak do polo wsadzac lusterka od m3 . Ale Twoje auto Twoja sprawa Tobie ma sprawiac frajde. Wizualnie jest super ! ps. Glupio tylko troche jak bedziesz sie meczyl z leonem DSG i toczyl boje z Octaviami i Insigniami majac 4kominy z tylu Brak wycieraczki - nawet spoko.
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
no Pablo wkoncu sie przesiadles na sluszna marke Oby sluzyla i nie generowala kosztow. Przebieg zerowy jak na ten motor. Znajomy mial taka z przebiegiem 190 jak sie potem okazalo miala 830 jezdzila bezprobelmowo dwa lata .
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Ladne to Q7 , motor rowniez daje rade .
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , chcialbym sie dowiedziec wiecej o tej marce stad na forum .