Treść opublikowana przez mysior1991
-
kupiłem kierownice od A3 , jak zamontować ? doradzi ktoś ?
nie wiem czy podejdzie od A3 , wiem jak sciagnac itp bo przeczepałem forum na ten temat . tylko nie wiem jak bedzie z tasma i plastikiem od kierownicy , czy bedzie to miało rece i nogi . zeby jakos w miare to wygladalo\ tak wyglada ta kierownica jak na tej aukcji : 3038763536.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl z góry dzieki za pomoc
-
kupiłem kierownice od A3 , jak zamontować ? doradzi ktoś ?
witam forumowiczów . kupiłem kierownice 3ramienna od A3 , zamówiłem też przejściówke . jak sie za to zabrać ? czy uda sie to zrobić czy nie ?
-
[B5 1Z] Żwawy zecior. Coś się kończy, coś się zaczyna. Sprzedane.
k**wa , auto ideał ale że potrafisz takie spalanie zrobić ? nie wiem jak to możliwe . ja to już miliony razy próbowałem i więcej jak 1000 nie zrobiłem
-
[B5 ALL] regeneracja uchwytów na kubki, foto story, manual
wszystko fajnie , tylko pewnie potrzeba całego dnia żeby to zrobić i dużo dużo cierpliwości
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
bede miał nauczke ale zgubiłem też śrubke od lcznika , nie nadaje sie do takich prac , nie mam cierpliwosci a tak swoja droga nie mace kogoś żeby mi tempomat zmontował ? mam juz manetke
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
no to pewnie tak zrobiłęm jak mówisz , bo rzeczywiscie po 2 minutach gasnie . czyli wystarczy wykasowac blad ?. moze i powinien , musze dopiero ogarnac . pełno modów juz zrobilem , ale zawsze mi ktos z tym pomogl . teraz zaczynam sam zwykła czyli mijania . napiecie w kostce bylo . poruszałem tymi kablami obok i działa . idzie taka wiazka do lampy i to cale bylo takie popaprane , poizolowane , poruszałem tym i działa.
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
kurde nie mam vaga jestem początkujący ---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- jeszcze do tego chciałem wymienić żarówke to k**wa nie świeci , postojowa świeci a zwykla nie , mam 3 inne i żadna nie chce świecić
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
ok , bede dłubał jak coś to dam znać ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 19:32 ---------- wydłubałęm , wymieniłem ale teraz mi sie świeci błąd airbagu ? co mogłem źle zrobić ?
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
gdzie sa te wkrety ? sa jakies zaslepki ? nie wiesz jaka tam żarówka podchodzi ?
-
B5 przed lift , nie podświetla przebiegu . czy dioda sie wypaliła ?
witam . dzisiaj zgasło mi podświetlenie przebiegu . czy to spaliła sie dioda ? czy wyświetlacz ? jak sie za to zabrać ? co z tym zrobić ? z góry dzieki .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aha , spoko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to nie wiem kto by mi to mógł zrobić ? znasz kogoś ? ---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- pisałem do kolegi nex ale nie odpisał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale co z zakopianskiej ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe , to nie jest śmieszne no najebało byłem dziś za warszawą , to w porównaniu do nas to oni tam mają wiosne zakopianka w kiepskim stanie a chciałęm na spota sie wybrać wkońcu ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- to macie jeszcze jakiegoś znajomego co by sie tym mógł zająć ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cuber dzwoniłem tam właśnie i do b5 nie montują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam , czy jest jakaś osoba chętna żeby zamontować w moim aucie tempomat ? mam manetke . oczywiście zapłace . czekam na propozycje ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ---------- do krakowa mam 60 kilometrów , podjechałbym w któryś dzień
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wiem że przyśle ale wysyłki 2 razy w miesiacu , to sie nie doczekam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wątpie żeby sie znalazł taki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
czy na spocie można zakupić ramki klubowe ?
-
Potrzebuje pomocy , najpierw chip potem wtryski . Trzeba robić korekte programu ?
tak jestem zadowolony warto było . nie dymi ani nic , nawet powiem że dużo lepiej pali jak zimny
-
Potrzebuje pomocy , najpierw chip potem wtryski . Trzeba robić korekte programu ?
Witam . Posiadam Audi a4 b5 przedliftowe , ze zwykłym 90konnym silnikiem . po jakimś czasie od zakupu zrobiłem chipa . teraz dokupiłem wtryski od afn i wymieniłem . chciałem zapytać czy znowu trzeba jechać tam gdzie był robiony chip i robić korekte programu czy już nie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem nowy może sie wybiore w czwartek
-
[B5 AFN] Wymiana zamka drzwi kierowcy
witam kolegów . mam problem ze złożeniem zamka , chodzi dokładnie o to że wkładka nie jest przymocowana do drzwi (nie wiem jak to zamocować) i jak wkładam kluczyk to wkładka wpada do połowy . nie wiem jak to zablokować . ktoś rozwiertał wcześniej cały zamek , wymieniłem klamke , wkładke i teraz mam problem z tym zeby wkładka była sztywna .