-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
Up!
-
Znacie jakieś fajne miejsca nad polskim morzem ?
jesli chcesz mala miejscowosc w ktorej faktycznie wypoczniesz to polecam Lubiatowo, sa to okolice trojmiasta, bardzo spokojnie, mege szerokie plaze, niestety miejsca typu kluby itd tam nie istnieja. jak cos to na PW moge wrzucic kilka zdjec.
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
kolor mega, chyba najladniejszy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie, takie pytanie jeszcze. Nie ma ktos z Poznania lub okolic redukcji wieloklinu z malego na duzy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakoś na początku lipca moge pomóc. no wlasnie w tym problem ze auto stoi w czesciach, bo zmieniam caly srodek a od poniedzialku wjezdza dzwig na budowe no i do tego czasu musze ogarnac wszystko i wyjechac ;p mechanicznie to spoko bez problemu tylko sruby poskrecac. masz do przycisków kupione isostaty? no wlasnie nie mam, ale na forum jest tutem jak bez isostatow podlaczyc to. w sumie klimatronik pasuje wszystko, tylko podswietlenia nie ma no i grzanie szyby brakuje. najbardziej chodzi o te przyciski.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakoś na początku lipca moge pomóc. no wlasnie w tym problem ze auto stoi w czesciach, bo zmieniam caly srodek a od poniedzialku wjezdza dzwig na budowe no i do tego czasu musze ogarnac wszystko i wyjechac ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, jest moze ktos chetny kto by z nudow pomogl ogarnac podlaczenie liftowej konsoli i klimatronika w B5 przed liftem ? slabo sie na tym znam, niby sa tutoriale na forum itd ale jakos boje sie do tego podejsc.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wlasnie w tym problem ze ten pin jest do masy podlaczony. a plyn nadal sie swieci. a fis w a4 b5 poza widocznymi funkcjami ma jakies ukryte ? albo jakies menu czy cos ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra ogarnalem wszystkie piny juz. brakuje mi tylko plyn do spryskiwaczy. na rozpisce nigdzie go nie ma. wie moze ktos ktory to pin ? 96 rok.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a na tej twojej rozpisce ktore to piny ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no i wlasnie o to mi chodzilo dzieki bardzo ---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ---------- a te kable w kostce od bledow(zarowek itd) podlaczyc do masy zeby znikly tak ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam wszystkich. mam takie pytanie, lopatogolicznie jak podlaczyc czujnik temp zenwtrznej do fisa ? nie chodzi o sam fis tylko jak to jest, kabel idzie od czujnika w zderzaku i po prostu do fisa jest podlaczaczony ? jesli mam klimatronic tzn ze mam tez czujnik temp zewnetrzenej ? i jeszcze takie cos. czy nie ori radio da sie podpiac pod fis ? z gory dzieki
-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
ciekawe co ty jeszcze tutaj robisz Bartosz no beda, beda w kolor. pozostaje kwestia progów jak to pomalowac ;p
-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
a no to spoko w takim razie ;p ja sie nie odwaze tak zrobic ;p
-
[B5 AFN] Cassablanca White 1.9 TDI AFN, 18' TURKUSOWE', GWINT (AKTUALIZACJA)
ciekawe co panowie policjanci na takie poszerzenie ?
DaDiva
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta