Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laszek91

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez laszek91

  1. No niestety nic z tego nie będzie. Mój "aparat" wymięka ;] Kilka fotek wnętrza: I silnik:
  2. A taa gałka ;D Jak dla mnie źle to nie wygląda. Jeżeli mój aparat to uchwyci to zrobię fotkę.
  3. Witam wszystkich Jestem Mateusz i jestem fanem marki Audi Moje pierwsze auto Oczywiście Audi 80-siątką bujałem sie prawie 2 lata i nadszedł czas na coś nowszego. Uparłem się na a4 koniecznie po lifcie. Po niecałym 3 miesiącach szukania ideału znalazłem w końcu audi która spełniała wszystkie moje zachcianki pod względem wyposażenia. Audi posiadam od 31 grudnia 2012 Kupiłem ją w Polsce od prywatnego właściciela. 100% nie bita. Dane: Silnik: 1.9 TDI 115km. Przebieg: 268 tys (udokumentowany) Rok: 2001 Wyposażenie: - Duży FIS - Oryginalny Xenon : Thumbup1: - 4 jaśki - 2 elektrycznie szyby:facepalm: - ESP - Podgrzewane spryskiwacze - Chrom pakiet - Grzane taborety - Pakiet światło (czerwone lampki w drzwiach, podświetlanie nóg, podświetlane kratki nawiewów, podświetlana gałka skrzyni biegów.) - ABS - Elektryczne lusterka + grzane - BOSE - 2 podłokietniki - Domykanie szyb z kluczyka - oczywiscie climatronik - Światła przeciw mgłowe - Alarm - Elektrycznie regulowana część lędźwiowa foteli. To chyba na tyle. Co zrobiłem: - zmieniarka USB, SD, AUX - Tuba 700W ( wzmacniacz AUDIOMEDIA 1000W + kable Renegade REN35KIT + tuba Clarion 700W) - Alu 18' ori audi No i oczywiście wszystkie sprawy mechaniczne Plany: - Gwint - Skóry - Navi - Wymiana Fisa No i pewnie z czasem przyjdzie jeszcze kilka pomysłów Fotki: Fotek wnętrza na razie nie dodaje bo nie mam nic w sensownej jakości. Zapraszam do komentowanie
  4. Witam. Czy w audi a4 b5 po lifcie. ( ori zawieszenie) Będą pasować felgi 18" z ET47 i oponą 225/40
  5. Sprzedający sam tego nie wiem, a nie będe gonił 130 km na marne. Temat do zamknięcia.
  6. Witam. mam okazje kupić dość tanie folgi 17' z oponami 205 szerokości i profilu opony 50. I tu moje pytanie czy ktoś takie opony stosował na 17stkach. Czy nie będzie mi to tarło ?
  7. Witam Gratuluje modów Mam takie samo auto po lifcie w tym samym kolorze I dopiero zaczynam rezać
  8. Witam wszystkich Jestem Mateusz i stałem się szczęśliwym posiadaczem a4 b5 po lifcie. Jak tylko zacznie się coś zmieniać to postaram się pochwalić autkiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.