Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany zmotywowałem się do założenia tematu swojej b6, poproszę o krytyke
  2. Zakupione w roku 2012 od siostry z przebiegem 208tys, aktualnie na buziku 301tys serwisowane do 160tys w ASO. Audi A4 B6 2001 (modelowo 2002) Sedan 2.0 131KM ALT z najlepszą szkrzynią pod slońcem Multitronic Fabryka dała: - kolor LZ5L, czyli ni jaki - zawieszenie komfortowo - sportowe 1BE - elektryczne szyby przód - centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika - fotele sportowe z wysuwanym podudziem i pompowanymi lędźwiami - podgrzewane spryski szyby przedniej - ESP, ABS - czujniki zużycia klocków hamulcowych - skórzana tapicerka szare "Bufalino" - sportową kierownice - tempomat - podłokietnik Ja dołożyłem: - deaktywacja poduszki i kurtyny pasażera z przodu - podgrzewane fotele i kanapa - pakiet "Oświetlenie" (popielniczki, podłokietnik, dodatkowe LED-y w lampce podsufitki, wewnętrzne klamki, oświetlenie stóp, oświetlenie ułatwiające wsiadanie, oświetlenie ostrzegawcze) - podwójny wydech od 1.8T - zawieszenie gwintowane FK AK - komputer podkładowy FIS - światla dzienne i odprowadzenie do domu - 4x elektryczne szyby - boczki w czarnej skórze - licznik kolor - zderzak przód i tył S Line - dokładka od Cupry - spoiler na klape S Line - koła Rotor 18" 8J, aktualnie replika vossen cv4 19" 8.5J i 9.5J opona 215 i 225/35 - stacja multimedialna Pioneer AVH-X2600BT - ściemnione szyby - klimatronic z b7 od 16 stopni - Swap hamulcy przód 320mm - Swap hamulcy tył 300mm - końcówki ulter 90 - podświetlane kratki nawiewów - podłokietnik tył McDonald - podgrzewane spryski mgiełkowe - blenda z kamerką cofania - wywalony gwint i włożony Air ride Plany: - fotele Recaro w jasnej skórze - swap motorowni na lepszą - quattro - ori RNS - wszystkie plastiki czorne - listwy drzwi S Line - elektrycznie składane lustra - ori Bixy ( czekają na palniki i wpadają na auto) - samopoziom i układ mycia do xenonu - jakieś męskie koło powyżej 19" i napewno coś się jeszcze znajdzie Z góry przepraszam za wszelakie błedy i nie dociągniecia bo to pierwszy taki poważny post P.S. jak znajde więcej zdjęć to zapodam, pozdro:) Po zakupie: Aktualnie wygląda tak: Krytyka mile widziana
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany podrzuci ktoś kto handluje adapterami do soczewek od b8 żeby spasiły do ori bixów.. gdzieś to widziałem ale nie mogę odnaleźć
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja przez rok jezdziłem na PB i wychodziło mi jakieś ~9L średniej, kiedyś z Gdańska do Wawy leciałem non stop 120- 140 to wyszło mi niecałe 11L czyli tragedi niema. Spalanie masz normalne ładuj gaz i będziesz zadowolony, ja tankuje 57L lpidzi i robie jakieś 550km
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bart-S ja leje do swojej Motul Xcess 8100 5w40 i powiem Ci że jest OK
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany rzuci ktoś numerkiem dekielka od bixa b6? Tam gdzie jest przykręcona przetwornica.
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kupiłem na forum licznik kolor do benzyny, kolega z forum mi podmienił IMMO ale coś wspominał, że się wskazówka od prędkościomierza zacieła raz. Odesłał mi licznik ja założyłem na auto i było wszystko okey jeden dzień, dziś wchodzę do samochodu a wskazówka stoi na 20km/h, wyjełem bezpiecznik od zegarów, zresetował się i po włożeniu wskazówka teraz stoi na 50km/h.... Jak to naprawić? Czy wogule da rade coś z tym zrobić? Może podłaczyć vcds i zobaczyć czy są jakieś błedy...
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pamięta ktoś wymiary tej siatki na tłumiku w 2.0 ALT?
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany orientuje się ktoś ile może być warte turbo z AFN'a w dobrym szczęściu? I czy zamieniając turbo z AFN na AVF i robiąc program polepszą się znacznie osiągi?
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak dobrze pamiętam to Bieniek zmieniał na Intemo. Wal do niego
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samonaciepane z GT-I9195 Pajda jeśli szukasz z racji kamerki to będzie pasowaćA6 q5 q7 pasuje kamera i blenda Jeśli chodzi ci o blende gdzie są światła podświetlenia tablicy to tak jest to to samonaciepane z GT-I9195 No właśnie o kamerkę chodziA kamerka z a6 a Q7 jest różnica? naciepane z GT-I9195 Blenda od A8 też pasuje i jest o wiele tańsza, ja dawałem 120zł pod kamerke
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może stukać amorek przy dołkach? Gwint MTS Sport. Zakute na nich miechy.
  13. o kuwa ja pitole jak tam są takie drogi to załamka :/ Zieloną karte już zamówiłem, paszport mam i właścicielem auta jestem, więc można będzie w kwietniu ruszyć w nieznane rejony Nagram jakiś filmik jakimi drogami jechałem Tak jest zgadza się, napisałem tylko tak po polsku Jadę dokładnie w taką mieścine... Oleksandrivka, Kirovohrads'ka oblast, Ukraina z wawy. Kojarzysz może to?
  14. Jade dokładnie " obwód aleksandróvka". Dzięki za wypowiedzi, teraz mogę spokojnie wsiąść i jechać w nieznane
  15. o jakich badaniach mówisz ??? Wszędzie piszą żeby mieć badania zdrowotne.... ale chyba to nie potrzebne. Jade tylko na tydzień. Nie jedz 2.0 w multi Jadę wysłużonym klekotem, któremu za pare dni wpadnie 300kmm a propo przypomnieć Ci jak te multi Cię ojebało? Dzięki Buba jestem właścicielem, więc jest sukces.
  16. A nie wiesz czy trzeba mieć jakieś badania zrobione?
  17. Wiem, że zieloną karte trzeba mieć i podobno ubezpieczenie.... Jak to jest? Był ktoś i może opowiedzieć? Jakieś porady?
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol jakie masz objawy? Stuka na dołkach?
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile dajesz?
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chętny ktoś na dystanse przelotowe 20mm razem ze śrubami 5x112 pierścień centrujący 57.1, firma dystom. Kupione jakieś 3mce temu. 4 sztuki cena 250zł.
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie dobrze siadło? https://www.facebook.com/groups/511248652328358/898063490313537/?notif_t=like
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przymiarka na szybko, jutro będzie wszystko spasowane i zrobiony lekki negatyw z tyłu. 19" 8.5 i 9.5 et nie pamiętam ale tył na zdjęciu siedzi z dystansem 25mm
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taka szybka przymiarka lata http://zapodaj.net/4c840da658916.jpg.html http://zapodaj.net/b908d7d07a29b.jpg.html
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domin79? Masz może do niego numer?
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koduje ktoś z wawy licznik? albo jakoś nie daleko wawy...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.