Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czym zaklepać rant błotnika z przodu bo mi trze opona o błotnik.... TRochę za bardzo wypnołem koło ale tak mi się podoba tylko co zrobić z tym rantem od środka?
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce ktoś dystanse 15mm z centrowaniem i śrubami? komplet 4szt za 230zł
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak odpowietrzyć cały układ hamulcowy?
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Stichy PW
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, będę musiał kupić dystanse 17mm polecacie jakąś sprawdzoną firmę z alledrogo? Przelotowe czy przykręcane na stałe?
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak mierzyłem tak na oko miarką to mi wychodziło że z przodu bym musiał kupić jakieś 23mm a z tyłu 15mm....a co mam mieć z tyłu? Co masz na myśli? Z tyłu jest bliżej nadkola niż z przodu, a róznica jest spopra
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie koło 18" ET45 8J opona 225/40 zawieszenie gwintowane jakie włożyć dystanse z przodu i z tyłu żeby koło było na równo z nadkolem? Z przodu mam tak schowane jak bym taczka jeżdził.....
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zdecydowanie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Fuksja_%28kolor%29 Poproszę namiar na taki warsztat który pokazuje mi to proszkowo
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie na jaki kolor malować zaciski przy kolorze budy LZ5L? Koła Rotor a heble 320/300.
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma ktoś na handel bixow golych w dobrym prajsie? Tylko nie jak na alledrogo że jedna gola lampa 700 zł
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś?
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Skończ z narkotykami Muszę je odłożyć ale nie ma kiedy [emoji14]olew:
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie numer osłon na tył pod 300mm?
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogarnie ktoś vt? Potrzebuję widzieć jak wygląda zacisk na przód w kolorze białym i biały zacisk czarne jarzmo. Kto pomoże?
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lewa strona 4F0611721Cprawa strona 4F0611722C Podziękował! ;-)Cena w Aso zabija SROGO sobie liczą tam za te przewody ....coś o tym wiem bo ukręciłem takie przy rozkręcaniu zacisków jak słałem je do Ciebie MI zaczęła skrzypieć zapinka od pasa kierowcy - urwicy można dostać bo praktycznie non-stop kwiczy Turzol a pamiętasz może ile kosztują w aso? Dev ile będzie to kosztować z wysyłką?
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    lewa strona 4F0611721Cprawa strona 4F0611722C Podziękował! ;-)
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dev a ile za dorobienie chcesz?
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    elo potrzebuje na szybko numer przewodu metalowego od zacisku pod 320 pod przód. Kto poratuje?
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    elo potrzebuje na szybko numer przewodu metalowego od zacisku pod 320 pod przód. Kto poratuje?
  20. A no to może i był granat :-P wybacz ale od wczoraj nie śpie :-P
  21. Pozdro ;-) a Ty byłeś srebrnym b5 na WB? Parę fur z klubu widziałem :-P dzięki dzięki, staram się jak mogę żeby fura godnie reprezentowała klub :-D
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dekielki zmień na audi! ;-) a napewno wywal tr bmw...
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby mi ją odpali to może pojadę ale jutro lecę po coś co jest na chodzie :-D pogadamy za pół godziny... Daj halo
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak mnie męczy te v8 że już jestem głupi.. Wandej stoi jedna 2.7 bi turbo z rozwalona miska olejowa za 6500 zł chyba na olx. Podobno poza miska wszystko bangla :-D
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    v8 to kocur, wiadomo. hehe z v12 byłbyś chyba pierwszy, bo nie znam takiego projektu Jeszcze sam nie wiem co będzie ale v12 to chyba napewno by nie wlazlo ni chyba że ryjek by przespawal trochę dalej :-P narazie jadę obejrzeć v6 ale napewno przed zakupem będę oglądał v8 i zobaczymy co rozum podpowie Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D Tam jest W12 Gruba patola ten silnik A czemu taka lipa? Ciekawe jak to mruczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.