Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
nie było, jedynie staabilizator większy W każdym b6 z zawiecha sport jest rozporka pierwsze słysze, aby na serii była rozpórka górna Mialem stycznosc tydzien temu z B7 w 1,6 Pb z "gorna rozporka " - S-line - nie wiem czy ori bo to kawalek plaskownika z mocowaniami na sruby M6 na imbusNiby mocowania przyspawane do budy i lakier wygladal na ori Mówicie o tym kawałku plaskownika co jest przykrecony tam gdzie jest akumulator? Na trzy imbusy.Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
mama mu nie doladowała konta w telefonie Lubie to! A podobno taki biznesmen a telefon ma kartę ma [emoji14]olew:Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Oszukista oddzwonić to potrafi? :-? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Naciapane z Zetki Oszukista będziesz miał na sobotę wolny garaż? Jak będziemy dłubać to zamawiamy graty Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Hiszpan masz jakieś jego aukcje? Czy tylko tą jedną miał? Na Twoim miejscu jak bym go znalazł to bym go chyba za jaja powiesił złodzieja yebanego! Współczuję ale zglaszaj odrazu na policję i napisz do olx że miałeś taka akcje u niech szukają gościa. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5 A no widzisz jak się chce nisko jeździć to trzeba na czymś oszczędzić zaraz lato będzie to nie będzie problemu z oddaleniem Naciapane z Zetki Ile plnów ? Naciapane z Zetki 150 plus kw ze śrubami 200 zł plus kw komplet 4 dystansow z kołnierzem centrujacym itpnaciepane z GT-I9195 Secio PW Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki Nie rób fuszery:decayed: Gwinty za grube piniendze kupujo a na aku nie ma:decayed:Tapnięte z SGS5 A no widzisz jak się chce nisko jeździć to trzeba na czymś oszczędzić zaraz lato będzie to nie będzie problemu z oddaleniem Naciapane z Zetki Ile plnów ? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Właśnie taki mam roczny za flaszkę wódki więc żal nie wziąść... :-P chyba powinien dać radę odpalić tego olejowca.. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
czy do ALT ka akumulator 55Ah będzie dobry? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ktoś od nas na Auchan? :-P Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Taka sytuacja :-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Potwierdzam co mówi biggman przy dekorach 1NK nie widać w ogóle światełka sam to przerabiałem znalazłem na to lekarstwo... wywaliłem je i włożyłem soul ale na lato coś się pomyśli
-
B6 DIVISION
a żeby tak jeszcze było w czerni
-
B6 DIVISION
Bez problemu przełożysz plastiki które podświetlają
-
B6 DIVISION
Kajak co za ludzie tam u Ciebie mieszkają [emoji14]olew: ale przynajmniej szczerzy Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Dzięki za pomoc :-) a teraz trochę śmiechu :-P Sfrustrowany dziadek [emoji14]olew: Przyjmuje Pan księdza po kolędzie?: Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Miszka od sline to od 1BE czy 1bv? Zastanawiam się nad kupnem tego ale sam już jestem w kropce... Mam 1BE i powiem że komfort jest ok, mogło by być nawet trochę twardsze i myślę właśnie nad tym gwintem fk ak street.. Wybiera to nierówności podobnie jak seria 1BE? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Jeździ ktoś na czymś takim? Jak to się zachowuje na drodze i jaki komfort? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4989839299 Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Kupił to ktoś od nas z forum? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4984739202 Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ktoś coś? Serfin Ty chyba znasz się na prawie :-P Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
powiedzcie jak to jest z przepisami dotyczącymi obrysu w samochodach.. Podobno nie wolno mieć światełka pomarańczowego..? Jeśli nie można to jakim prawem nowe samochody tak jak bmw, volvo, range rover a ostatnio widziany ciężarowy samochód posiadają obrys w postaci pomarańczowej zaróweczki. Oni mogą a inni nie? Ja teraz mam obrys i jak władza mi będzie chciała zajumać dowód to nie oddam bo inni mają i jeźdzo :-P Naciapane z Zetki
-
Truckerzy
Revor lubię to! Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
To dawaj dane to Ci jutro wyślę Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Czerwone [emoji14]olew:Naciapane z Zetki Błyskotliwa odpowiedź (nie tylko czerwone)..... Ale bardziej mi chodzi o średnicę, długość, V ?Jak się dowiesz i będą takie same jak w przełączniku regulacji świateł to oddam Ci to za piwo :-) wszystkie diody tam działają :-D Naciapane z Zetki