Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Paczajta jaka octavia szybka przekroczenie prędkości o 277km/h na 90 km/h [emoji14]olew: http://m.onet.pl/moto/aktualnosci,qd6y4 Naciapane z Zetki
-
Truckerzy
Szerokiej Dzięki Dojechałem do Myślenic [emoji1] nawet fajnie się jechało, ale szerokie to w uj :-P ale powoli się ogarnie Naciapane z Zetki Powróciłem z podróży, wrażenia na tak :-D trasa ok, ale gdzieś gdzie są wąskie drogi np. z Radziejowic do Błonia i to w nocy to jakaś masakra... :-/ wąsko drogi z każdej strony brakuje :-P ale się pojeździ i człowiek się przyzwyczai :-D pozdrowienia i do zobaczenia na drodze Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
dziewiczy rejs ciężarówką do Krk zaliczony teraz tylko trzeba wrócić :-P Naciapane z Zetki
-
Truckerzy
Pany dziś dziewicza trasa z wawy do Krk, pod okiem starszego ;-) jak dobrze pójdzie to w styczniu siadam na zestaw :-D Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Na 8 klucz :-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę Naciapane z Zetki Do poduchy masz?Mam [emoji1] dawaj na whats apss Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
U mnie EPC świeci się po przekreceniu na zapłon, a po odpaleniu gaśnie jaki chcesz kabelek mam cała wiązkę to coś znajdę Naciapane z Zetki
-
Truckerzy
Dzięki też nie miałem motywacji ale gdy szukałem po znajomych roboty i się okazało że potrzebują kierowcy na już a ja z kwalifikacją w lesie to zrobiłem i jestem teraz o krok przed chlebodowcami Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Masz w jego podpisie. 662677497Dzięki [emoji1] na tqpalku ujowo szukać :-/ Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Podrzucie numer do Qwerty ego. Naciapane z Zetki
-
Truckerzy
Panowie wczoraj zdałem kurs kwalifikacji zawodowych i jak dobre pójdzie to w styczniu będę należał do tej zajebistej elity wszystko poszło za pierwszym razem :dumny: Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Hi five mordo:kox:Darek melduje się w weekend z vcdsem:kox: Tapnięte z SGS5 Zapraszam Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Święta idą uspokojenie sie:decayed: musze dać prawa lampę jednak trochę w gore:wink:Tapnięte z SGS5 Tym bardziej pod choinkę sobie kupisz :-) za nisko ale i tak pewnie trawę wczoraj popaliłeś w rowach może w weekend się ogarnie ten samopoziom :-P Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Wandej coś dla Ciebie cały komplet http://allegro.pl/el...4898116394.html<br/> Kupuj a kable się ogarnie Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Jaki zadowolony niech Ci służy Wandej ma moduł kogiel sd-2Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Chce ktoś moduł świateł z końcówką E do b6? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ja wysyłałem DPD (http://www.strefapaczki.pl/) i chyba 23 zł płaciłem. Była na drugi dzień u Gwertego. Dzięki nitroo Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
czym najlepiej wysłać dwie przednie lampy? I jaka jest mniej więcej cena? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ooo ja pierdziele ale poleciał ciekawe jak jego japa wyglądała po takim locie Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Oddałem przetwornice do regeneracji. Gościu stwierdził że ja oczyścil i działa. Podpinam i c**j nie odpala. Nie chce mi się juz jej stronami zamieniać bo została tylko wiązka w lampie.Darek kiedy działamy to mi polutujesz od nowa wiązkę do przetwornicy może zagada. Dobrze ze mam soczewki z B8 to na jednej lampie można śmiało jeździćTapnięte z SGS5 Wandej będziesz miał czas w następną sobotę? Ogarniesz pomieszczenie? Ja ogarnę browar Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Co tu dużo gadać :slina: :slina: :slina: Naciapane z Zetki- B6 DIVISION
Kierowniczka fajna sprawa, polecam! tylko ludzie dziwnie patrzą jak pasażerke dostrzegają w ostatniej chwili :polew: Naciapane z Zetki- B6 DIVISION
Jak człowiek zabaluje i trafi na tylną kanapę to tam też musi się czuć komfortowo :whistling :Naciapane z Zetki - B6 DIVISION