Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale która bańka? bo dwie* to trza mieć zawsze w zapasie *dwie piątki Nie przesadzaj aż tyle to nie potrzeba, jedna piątka starcza na rok Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Taka? "https://www.google.pl/search?q=Beczka+oleju+50l&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=osQnVLmZFsHnauK8geAG&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=360&bih=559#facrc=_&imgrc=w_LMIu9pGRb4rM%253A%3BS5IC3b5f1iMgMM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kreocen.pl%252Fimg%252Fz%252F0%252Fp%252F1195692%252F1%252FLiqui-Moly-Olej-przekladniowy-Hypoid-Getrieboil-TDL-SAE-75W-90-TS-205l-4709.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kreocen.pl%252Fprodukt%252FLiqui-Moly-Olej-przekladniowy-Hypoid-Getrieboil-TDL-SAE-75W-90-TS-205l-4709-18_310_1195692.html%3B640%3B480"https://www.google.pl/search?q=Beczka+oleju+50l&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=osQnVLmZFsHnauK8geAG&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=360&bih=559#facrc=_&imgrc=w_LMIu9pGRb4rM%253A%3BS5IC3b5f1iMgMM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kreocen.pl%252Fimg%252Fz%252F0%252Fp%252F1195692%252F1%252FLiqui-Moly-Olej-przekladniowy-Hypoid-Getrieboil-TDL-SAE-75W-90-TS-205l-4709.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.kreocen.pl%252Fprodukt%252FLiqui-Moly-Olej-przekladniowy-Hypoid-Getrieboil-TDL-SAE-75W-90-TS-205l-4709-18_310_1195692.html%3B640%3B480[/img] Hahahahahahahaha spadówa [emoji12] operuje tylko piątkami Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale która bańka? bo dwie* to trza mieć zawsze w zapasie *dwie piątki Nie przesadzaj aż tyle to nie potrzeba, jedna piątka starcza na rok Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest takie powiedzenie " smarujesz jedziesz " czy jakoś tak [emoji1] i my z tego korzystamy my wolimy sami dolewac niż tworzyć jakieś dziwne udziwnienia haha Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka A właśnie Wandej oleum mi się kończy na dolewke Hahahahahahahaha Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zobacz w mój opis jaki mam silnik Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja poszukuje spryskow grzanych:decayed: Kiedy odbiór? Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Ja na razie mam sporo wydatków i nie mogę na wszystko sobie pozwolić, heble muszą trochę poczekać. Ty chcesz spryski grzane ale mgiełkowe ? czy zwykłe ? Wandej powiedział że chce grzane ale zwykle bo na mgielkowe go narazie nie stać Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja poszukuje spryskow grzanych:decayed: Kiedy odbiór?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 To zabieraj te spryski bo tylko je przewalam z miejsca w miejsce [emoji12] odbiór kiedy chcesz [emoji1] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Daleko do 7mki masz? Bo nie wiem czy dzisiaj do stolicy nie rusze:whistling:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Do siódemki mam jakieś 12 km ale zależy o której będziesz jechał bo nie wiem czy będę miał czas wyjechać... Jak coś to pisz smsa Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja poszukuje spryskow grzanych:decayed: Kiedy odbiór?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 To zabieraj te spryski bo tylko je przewalam z miejsca w miejsce [emoji12] odbiór kiedy chcesz [emoji1] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszukuje ktoś tłumik do alt - ka na jeden komin? W stanie 5 +. I do tego komplet plastików kolo koła zapasowego. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciekawe czy wlazlo by to tam gdzie zapalniczka... :-? Gdzie żeś to wyniuchal? ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest gdzieś na forum temat ale z tego co czytałem i pamiętam to pasują p&p. Jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto ma niebieskiego sedana b6 na WPI? Leciał wczoraj koło 18 z Modlina na wawe siódemka.. A i przód od s lina miał [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    bez problemu zmienisz, jak masz vcds'a lub coś tego typu pochodnego Vcdsem ma zmienić z czerwonego na kolor? Coś chyba poyebałeś odstaw to, potem prześledź posty Potwierdzam [emoji1] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oki, dzięki za pomoc musze poszukać w dobrej kasie jakiegoś koloru bo mnie ta czerwień urwia :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki kaju :-) widzę że już sam młotek nie wystarcza trzeba poważniejszych sprzętów używać Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A samemu w warunkach domowych kodowanie zmienię? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cwiara licznik z manuala będzie pasował do automatu? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musze narazie znaleźć górę najlepiej pod spryski w dobrej kasie, a jakoś to potem się zgłosze :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena kosmos chyba że okazji nie mogę trafić.. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mów jaka cena? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej dzięki, wszystko bangla jak należy! Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto z klubu był dziś około 14 w OBI Jabłonna? Wogule nie rzucała się w oczy niebieska koszulka z napisem klubowym [emoji12] heh Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  22. Kogo stoi srebrny avant b6 w Jabłonnie na przeciw stacji Orlen? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To uj nie mam pojęcia... Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajny anglik po czym to sugerujesz? podpowiedź Obstawiam że rączka w suficie lub naklejka od ciśnienia powietrza w oponach.. Mam rację? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Że ma rączkę po stronie kierowcy? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Grodzi się nie wymienia i wszystko pasuje idealnie [emoji1] jak dla siebie to myślę że opłacalne Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.