Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
No działają masz szczęście Motowałeś u siebie fotele sam? Dużo roboty jest żeby tylne oparcie wytargać?Lipy Ci nie sprzedałem ;-) Tak z fotelami sam się wojowalem ;-) dokladalem wszędzie maty z wyjeciem tylnej kanapy jest 1 min roboty i wyjęte jak będziesz chciał to wpadnie i się ogarnie :-P Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Wandej i nawet działają spryski? Poprostu Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Poszło [emoji1] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
kupować bo okazja http://olx.pl/i2/oferta/grill-atrapa-s4-b6-audi-a4-komplet-s-line-CID5-ID81GCD.html#943e59adf1 Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
piękny rocznik Potwierdzam Naciapane z Zetki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ja mam tą samą zawieche. Kupiłem Eibachy ProKit -30mm i na tyle dałem nakładki z zawieszenia na złe drogi. Auto stoi w klin ale jeśli Ty masz butle to będzie pewnie niżej niż u mnie. Minus Eibachów to taki że sporo miększe niż ori 1BE.Powiedz mi na jakim kole, oponie ile masz cm przód do nadkola? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Wandej stówa! I wszystkie andreje :drunks: Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Spoko, jutro będę walił ma PW ;-) kolor mi jest obojętny bo tylko chce zobaczyć jakie to daje światło w nocy. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Kaju masz jakąś luźna taśmę led i mógłbyś ją podłaczyć na lipe i pokazać jak to świeci w nocy z odległości jakieś 5m...? Szukam dla niej innego zastosowania :-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ok, dzięki [emoji1] ktoś może szuka bixow? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ile warte są bixy oryginał do b6? Kompletne ze wszystkim. Gotowe do założenia :-) Naciapane z Zetki
-
Listwy Dekory LED
Prześledź wszystkie strony. Masz tam wszystkie informacje i link do aukcji.. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Mało. Jutro Ci napisze:decayed:Tapnięte z SGS5 Wal na whatzapa [emoji1]Naciapane z Zetki On nie odpisuje na łocapie Trzeba mu wybaczyć bo dopiero się uczy Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Mało. Jutro Ci napisze:decayed:Tapnięte z SGS5 Wal na whatzapa [emoji1] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Wandej ile wahacz dolny do naszych truposzy? :-P Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ładną furę ma skubany ;-) i jeszcze ten kolor :slina: Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
widziany w niedziele na lotnisku Modlin Naciapane z Zetki
-
Listwy Dekory LED
Z ósemka Naciapane z Zetki
-
Listwy Dekory LED
za***isty mod ;-) będziemy działać Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Po kiego Ci taki walec? Jakie masz ET bo może obcierać o zwrotnicę A kupiłem na zimę w bd stanie i za piciedziast groszy dosłownie aż szkoda było nie kupić ;-) ale jak doszły i postawiłem kolo samochodu to załamka ale jak by nie obcieralo nigdzie to zimę się jakoś przemęczy [emoji1] ET 45 Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
panowie jak mam teraz opony 225/45 r18 na feli 8J a chce założyć teraz 255/55 to wejdzie bez problemu i będzie jakoś wyglądało? Nigdzie nie będzie obiecać? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
automatycznie ustawia się data i godzina Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki? Naciapane z Zetki Musisz do Frankfurtu jechać żeby Ci sygnał ospalili:decayed: Ty mordo nie mam żadnego zestawu 320mm:bag:Mój dostawca ma tylko 345mm a te ciężko sprzedać Tapnięte z SGS5 No to widzę że będzie ostry mod jak odrazu wpadnie 345 zabrakło by mi oleju żeby tam dojechać [emoji12] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
automatycznie ustawia się data i godzina Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Taa tak sobie wmawiaj Naciapane z Zetki