Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No działają masz szczęście Motowałeś u siebie fotele sam? Dużo roboty jest żeby tylne oparcie wytargać?Lipy Ci nie sprzedałem ;-) Tak z fotelami sam się wojowalem ;-) dokladalem wszędzie maty z wyjeciem tylnej kanapy jest 1 min roboty i wyjęte jak będziesz chciał to wpadnie i się ogarnie :-P Naciapane z Zetki
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej i nawet działają spryski? Poprostu Naciapane z Zetki
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poszło [emoji1] Naciapane z Zetki
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kupować bo okazja http://olx.pl/i2/oferta/grill-atrapa-s4-b6-audi-a4-komplet-s-line-CID5-ID81GCD.html#943e59adf1 Naciapane z Zetki
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    piękny rocznik Potwierdzam Naciapane z Zetki
  6. Ja mam tą samą zawieche. Kupiłem Eibachy ProKit -30mm i na tyle dałem nakładki z zawieszenia na złe drogi. Auto stoi w klin ale jeśli Ty masz butle to będzie pewnie niżej niż u mnie. Minus Eibachów to taki że sporo miększe niż ori 1BE.Powiedz mi na jakim kole, oponie ile masz cm przód do nadkola? Naciapane z Zetki
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej stówa! I wszystkie andreje :drunks: Naciapane z Zetki
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko, jutro będę walił ma PW ;-) kolor mi jest obojętny bo tylko chce zobaczyć jakie to daje światło w nocy. Naciapane z Zetki
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kaju masz jakąś luźna taśmę led i mógłbyś ją podłaczyć na lipe i pokazać jak to świeci w nocy z odległości jakieś 5m...? Szukam dla niej innego zastosowania :-) Naciapane z Zetki
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki [emoji1] ktoś może szuka bixow? Naciapane z Zetki
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile warte są bixy oryginał do b6? Kompletne ze wszystkim. Gotowe do założenia :-) Naciapane z Zetki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Prześledź wszystkie strony. Masz tam wszystkie informacje i link do aukcji.. Naciapane z Zetki
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mało. Jutro Ci napisze:decayed:Tapnięte z SGS5 Wal na whatzapa [emoji1]Naciapane z Zetki On nie odpisuje na łocapie Trzeba mu wybaczyć bo dopiero się uczy Naciapane z Zetki
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mało. Jutro Ci napisze:decayed:Tapnięte z SGS5 Wal na whatzapa [emoji1] Naciapane z Zetki
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej ile wahacz dolny do naszych truposzy? :-P Naciapane z Zetki
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładną furę ma skubany ;-) i jeszcze ten kolor :slina: Naciapane z Zetki
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widziany w niedziele na lotnisku Modlin Naciapane z Zetki
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Z ósemka Naciapane z Zetki
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    za***isty mod ;-) będziemy działać Naciapane z Zetki
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po kiego Ci taki walec? Jakie masz ET bo może obcierać o zwrotnicę A kupiłem na zimę w bd stanie i za piciedziast groszy dosłownie aż szkoda było nie kupić ;-) ale jak doszły i postawiłem kolo samochodu to załamka ale jak by nie obcieralo nigdzie to zimę się jakoś przemęczy [emoji1] ET 45 Naciapane z Zetki
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie jak mam teraz opony 225/45 r18 na feli 8J a chce założyć teraz 255/55 to wejdzie bez problemu i będzie jakoś wyglądało? Nigdzie nie będzie obiecać? Naciapane z Zetki
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    automatycznie ustawia się data i godzina Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki? Naciapane z Zetki Musisz do Frankfurtu jechać żeby Ci sygnał ospalili:decayed: Ty mordo nie mam żadnego zestawu 320mm:bag:Mój dostawca ma tylko 345mm a te ciężko sprzedać Tapnięte z SGS5 No to widzę że będzie ostry mod jak odrazu wpadnie 345 zabrakło by mi oleju żeby tam dojechać [emoji12] Naciapane z Zetki
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    automatycznie ustawia się data i godzina Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki? Naciapane z Zetki
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy? Naciapane z Zetki
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Taa tak sobie wmawiaj Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.