Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Kup zwykle wd -40 i zobaczysz jak będa lśniły Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Aż tak Cię sponiewierały te cztery kasztelany? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
buhahahahahahhahha po czym poznać Polaka na wakacjach- skarpety i sandały, reklamówka z biedronki... Bardzo ważne żeby skarpetki były białe! Bo inaczej to nie nasz rodak Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hahahahahahahaha jebłem [emoji1] widziałem kiedyś w zimę tak ubranego gościa to mało nie zaparkowałem u kogoś w bagaju [emoji12] i jeszcze miał dres, skórę i wiśniowa czapkę z daszkiem chyba jacyków go ubierał.. Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Józek to prawda co napisał Wandej parę postów wyżej? [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To co może być nie halo? na zimnym to podobno normalne dla diesla a u mnie też się pojawia jak go pogonię. Mowa o 1.9 tdi avf.Może zasłona dymna żeby fotki Ci fotoradar nie cyknol [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Ngk mam w fajnej cenie:whistling:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A jaka cena za komplet? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
No jednak Twoje nie piszą się na wymianę :-( trzeba zakupić chyba jakieś nowe.. Tylko jakiej firmy? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wandej jestem w Aso zobaczymy czy Twoje cewki podlegają wymiany :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Hahaha opis pierwsza klasa Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Wujek ma nawet 4:kox:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wujek PW Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Zgadza się[emoji1] i akurat padła mi ta którą ktoś wymienił na podróbe Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Nie ma ktoś zalegającej cewki może nawet być uszkodzona byle była oryginalna..? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Bielun oddawaj panel bo tylko tego mi brakuje [emoji12] Wszystko juz jest tylko panela brakuje [emoji1] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Gorzej jak Niemiec wczesniej na swoj koszt wymienil cewki to moze okazac sie że nic Tobie nie wymienia Się okaże jutro, podjechać trzeba bo nie ma nic do stracenia [emoji1] nie mam z niemcowni wiec pewnie jeszcze oryginał [emoji12] Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
I tak masz blisko Połczyńską. Jest jeszcze benepol w święcicach ale nie wiem czy oni takie rzeczy robią Ale zawsze może być bliżej [emoji12] może jutro podjadę to mi coś wymienia :-D Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Pany jest jakieś aso audi po stronie łomianek czy tylko polczynska zostaje? Zalapuje się na wymianę cewek więc trzeba jechać :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Cewki pewnie umierają Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A można jakoś to zdiagnozować? Powiem tylko jeszcze że jak depne do końca gaz to przestaje szarpać... Ale jak jest w przedziale 1500-2500 obr to szarpie jak cholera :-/Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka Zapodaj vag`a. Jak byś brał graty u mnie to się podepnie vcds Właśnie nie wiem czy będę brał te graty bo jak cewki padły to najpierw je będę musiał kupić... :-/ ale na kompa mogę podjechać Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Cewki pewnie umierająWysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 A można jakoś to zdiagnozować? Powiem tylko jeszcze że jak depne do końca gaz to przestaje szarpać... Ale jak jest w przedziale 1500-2500 obr to szarpie jak cholera :-/ Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie migał mi dziś 25razy check i strasznie przerywało wogule nie dało się jechać:/ problem był na gazie po przełączeniu na Pb problemu nima... miał ktoś coś takiego?
-
B6 DIVISION
To dobrze że żadnej nie spodzianki nie będzie dzięki
-
B6 DIVISION
ustaw jedną wysokość nakrętek - to jet podstawa. problemem koże być jedynie że będzie za wysoko, albo za nisko - choć prawdę powiedziawszy nigdy nie jest za nisko i to tyle Dzięki, będę wojował w weekend i zobaczymy co z tego wyjdzie wiadomo, że nigdy za nisko nie jest ale przynajmniej żeby z garażu wyjechać
-
B6 DIVISION
Panowie jakieś problemy można napotkać przy montażu gwintu?
-
B6 DIVISION
nie mierzylem:wink: Ale przod jest w c**j nisko delikatnie mówiąc:decayed: Kat pochylenia koła 1,5 stopnia po za norma:decayed:Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 To muszę polegać sam na siebie bo mistrzowi nie dorównam :-) jak narazie..