Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. Trzeba na coś uważać podczas wybijania katalizatora w 2.0 ALT? Będą jakieś błędy? Ktoś coś już takiego robił w tym silniku?
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Można wywalić kata w ALT bez żadnych zmartwień? Nie będzie żadnych dziwnych kwiatków na desce?
  3. Panowie tłumnik od 1.8 turbo trzeba przedłużać o te 10 cm czy jest już dobry na wymiar?
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ale gościu musiał się wkur...ić
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chciałem sprawdzić czy mam sygnaturę
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepiej nie kupować nic co jest wystawione za cenę 40zł bo więcej z tym kłopotu niż pożytku:grin:
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spox mnie się nie spieszy.
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki panowie:wink: to teraz będzie ładna dupka:decayed: Wandej czyli zabieram od Ciebie dokładkę, napisze Ci na PW co i jak. i bez lakiernika się obejdzie:naughty:
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Znalazłem cały od łączenia do końca za 80 zł, to dobra cena?
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak oni to upchneli? ---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ---------- Panowie wydech od kombi do sedana różni się czymś? Oczywiście pytam na dwie rurki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pozdrawiam Andrzejku i dzięki za graty:wink: ach ten gwint! ja też chce:whistling:
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej PW
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie ma takiego czegoś jak wymiana gumy drążków stabilizatora , trzeba wymienić całe końcówki , a gumy to są na stabilizatorze Przyjrzałem się teraz i chodzi o to coś w kształcie litery C, więc trzeba to wymienić całe? Jakaś dobra firma która to produkuję? I czy trzeba wymienić parami?
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś jak wymienić gumy drązków stabilizatora? Jakiś poradnik bo nie mogę nic znaleźć
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nic nie załatwisz. Ja kiedys łosia rozwalilem znaku nie bylo. Zajął sie adwokat niezależny rzeczoznawca i bylo szukanie dziury. Pozniej stwierdziłem ze szkoda czasu i kasy na to bo kazdy bral a efektów zadbych Zobaczymy jak to będzie u mnie, sprawę już zgłosiłem do zarządcy drogi i mam w domu już wniosek do wypełnienia od nich. Jutro wysyłam i zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieję, że się poczują do winy ale jak to w Polsce mogą po prostu to olać...
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie bliskie spotkanie z sarenka na drodze wojewódzkiej bez oznakowania że takie zwierzęta mogą być, do wygrania czy ciężko będzie?
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam Osramy i naprawdę świecą lepiej od zwykłych żarówek, szczególnie widać różnice jak popada deszcz. Co do tych drugich niech się wypowie ktoś co je ma...
  19. Od jakich modelów aut pasuję do nas gwint?
  20. Mam kolegę który przeszedł na swoje. Ma firmę w mazowieckim miejscowość Błonie. Zadzwoń i na pewno się dogadasz Przemek 791 725 542. Odległość nie robi problemu:wink: Powiedz, że masz kontakt od Kowalskiego z Teofil:decayed:
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej miałem to samo gasła i wpadała w tryb awaryjny po osiągnięciu 90C. Wymieniłem czujnik za 5 dyszek używke i jak ręką odjoł
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ktoś by chciał to mam do sprzedania regulacje świateł i klimatronika 1 DIN za parę złotówek:wink:
  23. 15 min temu czarny avant na WA 433.. Popylal w stronę Leoncina, mryglem awaryjkami ale kierownik nie zczail. Przyznać się kto!
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ani grama rdzy:polew:
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    użyj guziczków + i - Podziękował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.