Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Da radę ściemnić, rozjaśnić podświetlenie licznika?
-
B6 DIVISION
Łapaj:wink: 8L0 972 980
-
Przeróbka BiXenon gdy nie chcesz żółtej poświaty światła drogowego.
ale wtedy stracę światła długie, tak?
-
Przeróbka BiXenon gdy nie chcesz żółtej poświaty światła drogowego.
A czy da radę wyeliminować żółte światło na dziennych drogowych gdy ma się zwykła soczewke?
-
Sprawdzenie przepływki
Log robiony był na LPG.
-
Sprawdzenie przepływki
Może ktoś luknąć czy wszystko Oki? Log (0 - 003,001,002)
-
B6 DIVISION
Niestety nie sprzedaję wszystkiego Rozmawiałem z nim i powiedział mi, że ma ponad 3.5tys kostek:whistling: Kupowałem i jak by co polecam:wink:
-
wentylator
Zapisał się jakiś błąd czujnika temperatury.... Podepnij vaga i zczytaj błedy.
-
B6 DIVISION
Narazie 18" musi wystarczyć może z czasem się wymieni na jakąś 20:whistling:
-
B6 DIVISION
Letni Setup:wink:
-
B6 DIVISION
WRZUTA - Rosjanka cudownie kręci tyłkiem Ta to by dopiero skakała
-
jaki parownik kupic?
Polecam Reduktor KME silver. Zero problemów i śmiga jak talala:wink:
-
Ile pali Wam gazu?
Mój ALT-ek pali średnio 10l gazu:wink:
-
B6 DIVISION
Po ALT-ku przynajmniej widać, że silnik zdrowy bo ciągle smarowany oliwą i nigdy się nie zatrze (chyba)
-
B6 DIVISION
http:// www.youtube.com/watch?v=qTI-OniHrOk
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
Bardzo ładne auto:wink: miałem takie samo tylko w dieselku ale jednak audi to AUDI:whistling:
-
brak ogrzewania
Wentylator powinien się włączyć chyba powyżej 100 C ale jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Wentylator ma nie dopuścić do przekroczenia 90C, więc on się załączy ale temp powinna stać na 90C. Możesz sobie opalić vaga i tam obserwować temp i słuchać kiedy włączy się wentylator.
-
B6 DIVISION
:polew::polew::polew: powinien zjeść snicersa bo za bardzo gwiazdorzy:grin:
-
B6 DIVISION
ale zbeszcześlili tak piękna marke:kwasny:
-
B6 DIVISION
Święta i różne sprawy, rozumie się. To w wolnej chwili luknij i daj znać od czego to ustrojstwo
-
B6 DIVISION
domin dowiedziałeś się coś o tych kostkach?
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
Powiem Ci, że jednak jak się przełączy na Pb to lepiej idzie ale jak się zakłada podtlenek lpg to chyba się chce zaoszczędzić, więc jakaś strata powinna być czuć to dopiero jak się noga nie chce oderwać od pedału:naughty: ale jak mówię jeżeli jeździ się normalnie to w ogóle tego nie da się wyczuć ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- Czuć jednak mniejszy spadek w portfelu:naughty: ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Trzymaj numer 518-604-602 Radek. Zadzwoń i się wszystkiego dowiesz, a ceny ma mega dobre w porównaniu z wawą jest to 40 km od centrum wawy, więc nie daleko.
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
Kolego Ty masz silnik TFSI? Jeżeli tak to lipa z gazu bo instalacja jest droga i średnio opłacalna.
-
Warsztat LPG z Warszawy lub okolic, co wybrać?
Zakładaj i się nie zastanawiaj! Ja teraz pluję sobie w brodę że tak z tym zwlekałem i traciłem tyle kasy:facepalm: Ja polecam BLULPG, Nowy Wilków 38a 05-155 Leoncin zakładałem tam i jestem zadowolony. Jeżdżę rok i nic się nie dzieje a spalanie mam na poziomie 10-11L na cykl mieszany. Mój zestaw to: Stag 300 ISA2, Reduktor KME, Wtryski REG.
-
B6 DIVISION
Pewnie nic z tego nie będzie znając życie poza wolnymi kostkami:facepalm: (niemce skąpili w wyposażenie:polew:) więc na nic się nie szykuje he ale od czego to jest to chętnie się dowiem. Wertuje google ale nic niema na temat tych kostek:/