Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Da radę ściemnić, rozjaśnić podświetlenie licznika?
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Łapaj:wink: 8L0 972 980
  3. ale wtedy stracę światła długie, tak?
  4. A czy da radę wyeliminować żółte światło na dziennych drogowych gdy ma się zwykła soczewke?
  5. Może ktoś luknąć czy wszystko Oki? Log (0 - 003,001,002)
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Niestety nie sprzedaję wszystkiego Rozmawiałem z nim i powiedział mi, że ma ponad 3.5tys kostek:whistling: Kupowałem i jak by co polecam:wink:
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Barca111 temat w Audi A4 B6/B7
    Zapisał się jakiś błąd czujnika temperatury.... Podepnij vaga i zczytaj błedy.
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Narazie 18" musi wystarczyć może z czasem się wymieni na jakąś 20:whistling:
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Letni Setup:wink:
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    WRZUTA - Rosjanka cudownie kręci tyłkiem Ta to by dopiero skakała
  11. Polecam Reduktor KME silver. Zero problemów i śmiga jak talala:wink:
  12. Mój ALT-ek pali średnio 10l gazu:wink:
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Po ALT-ku przynajmniej widać, że silnik zdrowy bo ciągle smarowany oliwą i nigdy się nie zatrze (chyba)
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http:// www.youtube.com/watch?v=qTI-OniHrOk
  15. Bardzo ładne auto:wink: miałem takie samo tylko w dieselku ale jednak audi to AUDI:whistling:
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na mike22285 temat w Audi A4 B6/B7
    Wentylator powinien się włączyć chyba powyżej 100 C ale jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Wentylator ma nie dopuścić do przekroczenia 90C, więc on się załączy ale temp powinna stać na 90C. Możesz sobie opalić vaga i tam obserwować temp i słuchać kiedy włączy się wentylator.
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew::polew::polew: powinien zjeść snicersa bo za bardzo gwiazdorzy:grin:
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale zbeszcześlili tak piękna marke:kwasny:
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Święta i różne sprawy, rozumie się. To w wolnej chwili luknij i daj znać od czego to ustrojstwo
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    domin dowiedziałeś się coś o tych kostkach?
  21. Powiem Ci, że jednak jak się przełączy na Pb to lepiej idzie ale jak się zakłada podtlenek lpg to chyba się chce zaoszczędzić, więc jakaś strata powinna być czuć to dopiero jak się noga nie chce oderwać od pedału:naughty: ale jak mówię jeżeli jeździ się normalnie to w ogóle tego nie da się wyczuć ---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ---------- Czuć jednak mniejszy spadek w portfelu:naughty: ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Trzymaj numer 518-604-602 Radek. Zadzwoń i się wszystkiego dowiesz, a ceny ma mega dobre w porównaniu z wawą jest to 40 km od centrum wawy, więc nie daleko.
  22. Kolego Ty masz silnik TFSI? Jeżeli tak to lipa z gazu bo instalacja jest droga i średnio opłacalna.
  23. Zakładaj i się nie zastanawiaj! Ja teraz pluję sobie w brodę że tak z tym zwlekałem i traciłem tyle kasy:facepalm: Ja polecam BLULPG, Nowy Wilków 38a 05-155 Leoncin zakładałem tam i jestem zadowolony. Jeżdżę rok i nic się nie dzieje a spalanie mam na poziomie 10-11L na cykl mieszany. Mój zestaw to: Stag 300 ISA2, Reduktor KME, Wtryski REG.
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie nic z tego nie będzie znając życie poza wolnymi kostkami:facepalm: (niemce skąpili w wyposażenie:polew:) więc na nic się nie szykuje he ale od czego to jest to chętnie się dowiem. Wertuje google ale nic niema na temat tych kostek:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.