Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki parownik kupic?


magicman

Rekomendowane odpowiedzi

panowie i panie padl mi parownik bo poprzedni wlasciciel jakiegos bubla tam zainstalowal.jaki mi polecacie parownik do mojej oooo 2.0 alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw podaj co za instalacja,bo zwykła a sekwencja to dwie całkiem różne rzeczy i jaki reduktor miałeś bo może wystarczy tylko regeneracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sekwencja to wiem na 100% co do reszty to nie mam pojecia.wiem ze instalka jest w aucie juz 4lata.gazownik u ktorego bylem powiedzial mi ze to jest jakies wloskie badziewie i ze czesto juz mial doczynienia z tym(jakies membrany sa tak malo trwale).podlaczyl auto pod kompa i powiedzial ze na 100% parownik do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup AC-r01 czarny wystarczy.U mnie ponad 180KM i daje radę.

Może zastanów się czy nie zmienić całego sterownika, na np staga.

W słabych instalacjach często źle ustawić poprawną mieszankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Reduktor KME silver. Zero problemów i śmiga jak talala:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kme sylver wytrzymał u mnie 90 000tys teraz mam też sylvera tylko w wersji tur (jest mniejszy) ja mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kme sylver wytrzymał u mnie 90 000tys teraz mam też sylvera tylko w wersji tur (jest mniejszy) ja mogę polecić

trzeba było wymienić w starym membrany za 50 zł i by śmigał dalej , tam nie ma się co więcej zepsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie KME bo przez AC to możesz nie polepszyć sobie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam KME silver, zero problemow śmiga jak laleczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cwiara

Montuje instalacje KME z 10 lat i rzeczywiście mają dobre reduktory. W pewnym okresie mieli problemy z silverami bo puchły gumki w środku reduktora i było bardzo dużo reklamacji. Teraz wszystko poprawione i jak najbardziej mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z mocą? Dają radę do 200KM?

Pytam na przyszłość np wymiany.Na reduktor AC nie narzekam (czarny), auto 185KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie KME Silver, AC maja problemy z "pływaniem" ciśnienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200KM silver spokojnie obsluzy.

Nie no , chyba troche przesadziłeś. Chociaż są bodaj Silvery zasilane miedzą 8 mm . Ale i tak raczej cięzko by miał obsłużyć.

Sam mam Silvera , ale przerobionego wg wytycznych które można znaleźć w necie. Po przeróbce u mnie w 2,8 30 v przy bucie w podogę spadek w piku o mniej niż 0,1 bar ,po chwili odbudowa do ciśnienia ustawionego . Zasilanie miedzią 6 mm ;) Więc miedź 6 mm do 200 KM spokojnie daje radę pod warunkiem wydajnego reduktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200KM silver spokojnie obsluzy.

Nie no , chyba troche przesadziłeś. Chociaż są bodaj Silvery zasilane miedzą 8 mm . Ale i tak raczej cięzko by miał obsłużyć.

Sam mam Silvera , ale przerobionego wg wytycznych które można znaleźć w necie. Po przeróbce u mnie w 2,8 30 v przy bucie w podogę spadek w piku o mniej niż 0,1 bar ,po chwili odbudowa do ciśnienia ustawionego . Zasilanie miedzią 6 mm ;) Więc miedź 6 mm do 200 KM spokojnie daje radę pod warunkiem wydajnego reduktora.

Silver spokojnie da rade. Uwierz mi. Kiedys testowalem w swoim bylym aucie omega 3.0 210km i dawal rade. Producent informuje ze silver jest do 180kw czyli 244KM wiec 200 pociagnie na luzie. A srednica rurki zasilajacej to juz inna sprawa. Przy 200PS zawsze montuje fi8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje dalsze mody to można pokusić się o KME Golda ale to już inna cena, sprzęt cacy kolega ma przy zwykłym BFB i chodzi pięknie jak Silver:polew: ale zakup na wyrost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś planuje dalsze mody to można pokusić się o KME Golda ale to już inna cena, sprzęt cacy kolega ma przy zwykłym BFB i chodzi pięknie jak Silver:polew: ale zakup na wyrost.

mam aktualnie golda i śmiga super nie wspominając wcześniejszego ac250,największy chłam tego stulecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...