Treść opublikowana przez czarny1202
-
elektryczne szyby nie dzialaja :/
witam rozwiązałeś może u siebie ten problem? ja mam teraz podobnie...
-
Czy i jak można zamontować wtryski z BEXa w AJLu?
pomysł wydaje się logiczny, ciekawe jak ze sztywnością tego będzie ile powinno wyjść koniuf po ogarnięciu wtrysków?
-
jaki parownik kupic?
także polecam AC ja mam czerwony ale od pół roku posiadania zero problemów
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
odłącz aku na godzinke wydaje mi się że w tryb awaryjny wpadła i dlatego mało pompuje
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
brak boosta , czyli co? niskie ciśnienie podaje czy w ogóle nie pompuje?
-
Pneumatyk / Gwint ?
chyba ktoś Ci gluopt nagadał amory do air rida? jak?
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
Lepiej owalne i ścięte, ale najpierw zmierz sobie oryginalną rurę tłumika. Ona wychodzi pod skosem do góry i na zewnątrz i dopiero sam koniec się prostuje względem auta. Końcówkę będzieSZ mógł nałożyć na ten prosty odcinek i jeśli kupisz za długą, to nie schowasz jej ładnie tak, aby była równo z dokładką. zawsze można troche przyciąć rurki i dopasować do zderzaka jak z tymi kabelkami pod suba? sprawdzałeś może?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
to jest dopiero oszczędność na oponach... zużywają się równo po połowie a tak na serio to wygląda to mega zajefiście
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
ładnie siadła rh-a to rh-a:thumbup:
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
bardzo ładny avancik wygląda coraz lepiej w tamtym roku widzieliśmy się na majóvwce, szkoda że w tym roku już jej nie ma...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
spory ten colloer ile ma wysokości? ja mam 180 i zderzak jest ostro wyrezany od środka i kratki boczne w zderzaku są przecięte praktycznie na pól i rury niestety wystają troche , fakt że ja mam inne rurki, sam robiłem z kwasu, Ty masz gotowca to może inaczej to będzie wyglądało
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
sobota Ci zleci szybko przy tym a dv wywal, ja mam properfekta od roku i wszystko jest ok masz juz plan jak puścić rury?
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
hybryda k03s, teraz dmucha 1.4
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
instalacja zakładana była przy 204km ile ma teraz nie wiem bo nie hamowana była jeszcze a troche kuni przybyło bo czuje to po aucie, ciagnie lepiej niż wczesniej przy 1.1 bara ponoć ciśnienie z turbiny wypychało gaz spowrotem we wtryskiwacze tak mi mówili
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
+1 ewidentnie tu koloru brakuje
-
[ALL B5] Audi S4
fajna ta esssa
-
błąd 561 mieszanki problem
u mnie błąd wyskakuje przez źle wyregulowaną instalacje a może przepływka wariuje? nie wywala więcej błędów?
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
w mojej okolicy nie ma nikogo kto podejmie się wystrojenia lpg zwiększaja dawke, podkręcają cisnienie na reduktorze i tyle jeden kazał mi jechac na korekte softu bo jego zdaniem auto ma większą moc niż w tedy kiedy była zakładana instalacja i przez to nie może zgrać wszystkiego tip top ma to sens co mówi?
-
błąd 561 mieszanki problem
masz może lpg?
-
[b5 arj] 2,4 quattro silver edition
wnętrze robi robote
-
[B5 AJL] 1.8 turbo 180ps 159g/s Quattro proLINE + FLATY+GRIL RS4 WYDECH 2.5"
silnik jak u mnie, będe zaglądał a z tym tyłem to mam podobnie, amory zdrowe, sprężyny też, widocznie ten typ tak ma
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
na niższym ciśnieniu szarpie i od razu wywala błędy, teraz w miare wszystko chodzi w sensie że nie szarpie i błąd wyskakuje rzadziej pod vaga nie mam gdzie się wpiąć, mechanik mnie podłącz pod cdif-a, jak przyjeżdżam to od razu z laptopem i kablem wychodzi
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
aktualnie 2bary
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
tak myślałem, dla 10km nie warto sobie kosztów robić turbina jest już tylko wtryski trzeba niebieski ogarnąć wiesz może dlaczego po przełączeniu na gaz wywala ma błąd złego skłau mieszanki? reduktor Ac do 250km wtryski niebieski hany więc instalacja chyba winna nie jest
-
Moje 1.8 T [AEB]
sprawdź odme i wywal katalizator reszte już chyba sa wypisałeś