Skocz do zawartości
IGNOROWANY

błąd 561 mieszanki problem


damian111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że po zmianie wkładu filtra K&N wyskakuje mi błąd 561 dopasowanie ustalenie składu mieszanki nie osiągnięta wartość adaptacji -dodawanie błąd sporadyczny". Prosił bym o jakąś radę co z tym zrobić,??????co sprawdzić????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ale tak się działo przed założeniem gazu gdzie jeszcze śmigałem na samej Pb więc zmieniłem na zwykły i błąd ustąpił. jak wyskoczy ten błąd to auto muli:kwasny:i o co tu chodzi??? jak założe zwykły jest ok a jak ten K&N to jest lipa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przy okazji odmę i wszystkie wężyki czy są całe. Miałem identyczny problem, wyeliminowanie wszystkich nieszczelności pomogło i błąd już nie wraca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem już jeździłem przez jakiś czas tylko i wyłącznie na benzynie nie używając gazu i wywalało też ten błąd więc to wyeliminowałem myślisz a jak sprawdzić przepływkę ???? mam vaga polskigo tylko nie wiem na którym kanale to sprawdzić i jakie powinny być wartości przepływki prawidłowe.Ten błąd pojawia mi się wyłącznie jak włożę wkładkę K&N na zwykłym go nie ma więc o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to zrezygnuj z K&N i po temacie. On jest chyba nasączany olejem który siada na elemencie pomiarowym przepływki i przestaje

działać prawidłowo lub ulega uszkodzeniu całkowicie czego objawem jest błąd składu mieszanki = tryb awaryjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym słowem badziew?????ma go bo niemiec mi go dał jak auto przywoziłem dlatego mnie zastanawiała dlaczego coś świruje:facepalm: a na jakim kanale sprawdzić przepływkę i ile ma mieć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...