Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czarny1202

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam rozwiązałeś może u siebie ten problem? ja mam teraz podobnie...
  2. pomysł wydaje się logiczny, ciekawe jak ze sztywnością tego będzie ile powinno wyjść koniuf po ogarnięciu wtrysków?
  3. także polecam AC ja mam czerwony ale od pół roku posiadania zero problemów
  4. odłącz aku na godzinke wydaje mi się że w tryb awaryjny wpadła i dlatego mało pompuje
  5. brak boosta , czyli co? niskie ciśnienie podaje czy w ogóle nie pompuje?
  6. chyba ktoś Ci gluopt nagadał amory do air rida? jak?
  7. Lepiej owalne i ścięte, ale najpierw zmierz sobie oryginalną rurę tłumika. Ona wychodzi pod skosem do góry i na zewnątrz i dopiero sam koniec się prostuje względem auta. Końcówkę będzieSZ mógł nałożyć na ten prosty odcinek i jeśli kupisz za długą, to nie schowasz jej ładnie tak, aby była równo z dokładką. zawsze można troche przyciąć rurki i dopasować do zderzaka jak z tymi kabelkami pod suba? sprawdzałeś może?
  8. to jest dopiero oszczędność na oponach... zużywają się równo po połowie a tak na serio to wygląda to mega zajefiście
  9. ładnie siadła rh-a to rh-a:thumbup:
  10. bardzo ładny avancik wygląda coraz lepiej w tamtym roku widzieliśmy się na majóvwce, szkoda że w tym roku już jej nie ma...
  11. spory ten colloer ile ma wysokości? ja mam 180 i zderzak jest ostro wyrezany od środka i kratki boczne w zderzaku są przecięte praktycznie na pól i rury niestety wystają troche , fakt że ja mam inne rurki, sam robiłem z kwasu, Ty masz gotowca to może inaczej to będzie wyglądało
  12. sobota Ci zleci szybko przy tym a dv wywal, ja mam properfekta od roku i wszystko jest ok masz juz plan jak puścić rury?
  13. hybryda k03s, teraz dmucha 1.4
  14. instalacja zakładana była przy 204km ile ma teraz nie wiem bo nie hamowana była jeszcze a troche kuni przybyło bo czuje to po aucie, ciagnie lepiej niż wczesniej przy 1.1 bara ponoć ciśnienie z turbiny wypychało gaz spowrotem we wtryskiwacze tak mi mówili
  15. +1 ewidentnie tu koloru brakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.