-
elektryczne szyby nie dzialaja :/
witam rozwiązałeś może u siebie ten problem? ja mam teraz podobnie...
-
Czy i jak można zamontować wtryski z BEXa w AJLu?
pomysł wydaje się logiczny, ciekawe jak ze sztywnością tego będzie ile powinno wyjść koniuf po ogarnięciu wtrysków?
-
jaki parownik kupic?
także polecam AC ja mam czerwony ale od pół roku posiadania zero problemów
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
odłącz aku na godzinke wydaje mi się że w tryb awaryjny wpadła i dlatego mało pompuje
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
brak boosta , czyli co? niskie ciśnienie podaje czy w ogóle nie pompuje?
-
Pneumatyk / Gwint ?
chyba ktoś Ci gluopt nagadał amory do air rida? jak?
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
Lepiej owalne i ścięte, ale najpierw zmierz sobie oryginalną rurę tłumika. Ona wychodzi pod skosem do góry i na zewnątrz i dopiero sam koniec się prostuje względem auta. Końcówkę będzieSZ mógł nałożyć na ten prosty odcinek i jeśli kupisz za długą, to nie schowasz jej ładnie tak, aby była równo z dokładką. zawsze można troche przyciąć rurki i dopasować do zderzaka jak z tymi kabelkami pod suba? sprawdzałeś może?
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
to jest dopiero oszczędność na oponach... zużywają się równo po połowie a tak na serio to wygląda to mega zajefiście
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
ładnie siadła rh-a to rh-a:thumbup:
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
bardzo ładny avancik wygląda coraz lepiej w tamtym roku widzieliśmy się na majóvwce, szkoda że w tym roku już jej nie ma...
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
spory ten colloer ile ma wysokości? ja mam 180 i zderzak jest ostro wyrezany od środka i kratki boczne w zderzaku są przecięte praktycznie na pól i rury niestety wystają troche , fakt że ja mam inne rurki, sam robiłem z kwasu, Ty masz gotowca to może inaczej to będzie wyglądało
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
sobota Ci zleci szybko przy tym a dv wywal, ja mam properfekta od roku i wszystko jest ok masz juz plan jak puścić rury?
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
hybryda k03s, teraz dmucha 1.4
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
instalacja zakładana była przy 204km ile ma teraz nie wiem bo nie hamowana była jeszcze a troche kuni przybyło bo czuje to po aucie, ciagnie lepiej niż wczesniej przy 1.1 bara ponoć ciśnienie z turbiny wypychało gaz spowrotem we wtryskiwacze tak mi mówili
-
[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014
+1 ewidentnie tu koloru brakuje
czarny1202
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta