Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Musiałem cyknąć fotkę
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany wpiszcie w wpisz w google duzymi literami KŁAMCA i zobaczcie co sie pokaze po lewej stronie:banan::banan: ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- po prawej*
  3. Dzięki Maćku będę kupował a o wyniku poinformuję w tym wątku, czy się sprawdziło u mnie:grin: a Ty masz wybity środek katalizatora czy nic nie ruszałeś?
  4. Właśnie tak parę razy zrobiłem ale zawsze powraca:facepalm: martwię się tylko że jak padnie coś innego to nie zauważe tego i póżniej będzie zonk:facepalm:
  5. Pozdejmuj osłony i posprawdzaj przy łączeniach czy nie ma żadnego nalotu po wyciekającym płynie(zwróć uwagę na metalową rurę idącą przez środek bo lubi rdzewieć) może być tak że leci na ciepły silnik i paruje a karton będzie suchy:wink: ja miałem przy pompie lekki wyciek i też uciekało trochę płynu nigdzie nie mogłem znaleść a przy wymianie rozrządu znalazłem wyciek..
  6. Panowie rozwiązaliście problem z tym cholernym katem? Wyskoczył mi właśnie błąd 16804 i nie wiem co mam dalej czynić z tym? W jaki sposób się uporać z tym? Denerwujący jest check engine...
  7. Powodzenia w rezaniu:decayed: Najlepiej wymontuj alternator (tylko zablokuj napinacz jakąś śrubą bo potem trudno napiąć) i odkręć dwie śruby na klucz 13 od kolektora ssącego są po prawej stronie bo inaczej nie będzie chciał wyjść metalowy przewód wchodzący do termostatu, a co za tym idzie nie wyjdzie termostat:kwasny: jak będziesz miał problemy to pisz ... przerabiałem to wiem co i jak i służe pomocą
  8. Pompę wody wymieniałeś? Miałem to samo u siebie i wirnik na pompie pękł z ogrzewania lipa i płyn się gotował
  9. Żeby wyjać kostkę z drzwi musisz przesunąć plasticzek koloru różowego w którąś stronę już nie pamiętam w którą a potem poprostu pociągnij:wink:
  10. Kiedy wymieniałeś rozrząd? Termostat jest pod alternatorem. Jak idzie rura od wody metalowa i schodzi weżyk w dól pomiedzy kolektorem ssacym to troszeczke w dol i masz termostat:wink: napewno znajdziesz Troche pomyliles dzial:facepalm:
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie do jakiś mądrych elektryków, chyba ich znajde m.in. chodzi mi o to czy da radę zrobić żeby światła do jazdy dziennej paliły się w pozycji D i R a gdy zmienimy na P to przełącza się na pozycyjne. Fajny byłby patencik gdy zatrzymujemy się na chwile do sklepu i nie gasimy auta, a wajhlowanie tym pokrętłem się znudziło
  12. Z ta wanna to pewnie by jeszcze coś wykombinowal ale przeraza mnie ten material:facepalm: chyba musze poszukac calego podlokietnika.. lub moze ktoś z forum przerabial zwykly podlokietnik na cup holder i moze ma jakies fotostory lub cenne porady mile widziane:jerk:
  13. Co potrzeba do montazu takiego cup holder'a? W podlokietnik ori. Nie wystarczy sam wklad, chyba...
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie do jakiś mądrych elektryków, chyba ich znajde:whistling: m.in. chodzi mi o to czy da radę zrobić żeby światła do jazdy dziennej paliły się w pozycji D i R a gdy zmienimy na P to przełącza się na pozycyjne. Fajny byłby patencik gdy zatrzymujemy się na chwile do sklepu i nie gasimy auta, a wajhlowanie tym pokrętłem się znudziło:facepalm:
  15. Multi automat przede wszystkim! a jak chcesz manuala to wajcha w bok:polew:
  16. Dzięki Bart! Szybki wyrezane i wszystko działa jak powinno:banan::banan:
  17. Pozdrowianko dla ciemnej b5 na WCI lecącej z wawy w kierunku gdanska w poniedzialek ok godz 16.30 bardzo się spieszącej:grin: 170 i nawet nie dymił dieselek z b5:wink:
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja miałem i gites się sprawowało:wink: jak najbardziej polecam:kox:
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a co do punktów i mandatów tak czytam to kiedyś człowiek młody i głupi prawie zgarnoł za jednym razem 1000 i 20pkt:doh: ale panowie mieli dobry humor i podzielili ładnie na pół
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzieki Puma za odpowiedz:wink: więc nie ma co wydawać na to kasy i lepiej powolować na okazje:kox:
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mikaszi :grin: tego to nigdy bym nie oczekiwał bardziej mi chodziło czy to się jakoś ma do orginału i bedzie dobrze wygladalo...
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie troche sie wtrace w temacik:kwasny: Czy to jest coś warte i spełni swoje zadanie? AUDI A4 B6 8E 01-04R SPOILER LOTKA (3141467831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. Jaka byla by cena pokrycia calej b6 tym cudenstwem? ---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ---------- I tylko kolory w matach sa?
  24. Play jak dla mnie najlepsza sieć za rozsądna cenę i z dobrymi telefonami w przystępnych cenach:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.