Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Był jakiś komfort? Dało się normalnie podróżować na tym? ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie o ile to obiży autko? AUDI A4 B6 SEDAN SPRĘŻYNY OBNIŻAJĄCE WEITEC SPORT (4057902712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zawieszenie teraz jest 1BE ---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ---------- Będzie jakiś komfort na tym?
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby zdjąć tą dolną dokładkę to musisz zdemontować cały zderzak i później je rozdzielić, są na zatrzaskach:wink:
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wie ktoś może czy wiązka elektryczna wnętrza z b7 jest taka sama jak w b6?
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pewnie składany z pięciu
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś się tutaj ostatnio pytał o wygluszenie do benzyniakow.. W moim 2.0 ALT jest mata
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, dzięki:wink:
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju lepsza 4.2k czy 5.9k? dla jednego 4,3 dla innych 5 - dla mnie 5 jest bomba, bo jest faktycznie to światło białe i w deszczu jest też cacy Dzięki, zakupuje 5.9K:wink:
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kaju lepsza 4.2k czy 5.9k?
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Już straciły swoje właściwości ale będzie reanimacja:wink: i przy okazji żarówki wymienie bo też już kończą żywot.
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za odpowiedź Kupię i zaobaczę, napewno będzie lepiej niż jest teraz bo świeci prawie jak kierunek:facepalm:
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    d*py nie urywa bo mam takie A możesz podesłać fotke jak to świeci? ---------- Post dopisany at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ---------- jozek726 ale Ty masz oklejony halogen żółtą folia? A gdy jest srebrny to powinien być efekt białego światła:jerk:
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy te żaróweczki będą świeciły białym światłem w halo? H11 XENON niebieski 12V 55W zarowka zarowki ksenon (3941884534) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ładnie komuś doj**ałeś podobnie jak mikaszi:grin: podobno spam i sprzedaż bez uprawnień szkoda słów:facepalm:
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    s-line sedan Dzięki Arturo:wink: a bez końcówki A jest ok S4?
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kto mi powie od jakiej wersji jest spoiler o numerze 8E5 827 933 A?
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Żeby tylko w tygodniu nie spotkał mondeo na drodze:grin:
  19. Możesz go wypiąć tylko pamiętaj, że nie będziesz miał świateł, klaksonu, wycieraczek itp. Wypnij na noc i zobacz czy rano będzie oki:wink:
  20. Kolego jak masz Ori listwy to schodzą one po odkręceniu dwóch śrubek i wysunięciem ich do tyłu auta:wink:
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    Mi pali od 9 do 10.5 benzyny, a jak założyłem gaz to pali 11.4l gazu. Jazda mieszana Jak miałem sama benzynkę i bardzo cisnołem to max palił mi 12.5. Nie zastanawiaj się nad gazem tylko zakładaj zwróci się nawet nie będziesz wiedział kiedy:banan: ---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- Tylko załóż dobrą instalację. Nie zakładaj najtańszej bo chodzić nie będzie chciał.
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzieli ogłoszenie? Już nie ma zachwalania aut:polew: Rover - Angielski pedał 16V! Największe motoryzacyjne zło! WWA -AUKCJA Warszawa Praga-Południe ? Tablica.pl
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hahahhahahahhahahahahhaha beka:polew::polew::polew:
  24. Wyłącznik A i C nie ma trybu Auto- A jest z B6 C jest z B7 Wyłączniki B i D mają tryb Auto ale do jego działania potrzebujesz lusterko z czujnikiem światła więc jak nie masz w planach to i tak nie zadziała. OK, dzięki wielkie za odpowiedź
  25. Czas na podsumowanie, czyli jeżeli będę miał MCE z końcówką E to do prawidłowego działania będzie mi potrzebny przełącznik świateł A lub C, tak? Bo jeżeli kupię B lub D to nie będzie działać AUTO, dobrze rozumuje? Oczywiście pomijając kabelkologie bo to już wiem!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.