Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. a jakie jest/będzie zawieszenie? s-line, sport, gwint, airride? najlepiej to 205/40 założyc Zawieszenie jest narazie zwykłe oryginalne ale docelowo będzie oryginał obniżony o -30 mm raczej od s line:) a opona 225/40 pasowałoby?
  2. Jakie dystanse do felg 18 8J et 45 tak żeby nie wystawaly poza obrys samochodu? I jakie najlepiej opony naciągnąć.. A4 B6 sedan
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za odpowiedż Czyli trzeba szukać zderzaka w dobrej cenie:decayed:
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    H4mm3R Stóweczka! ---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Powiedzcie mi czy ze zwykłego zderzaka b6 można coś porezać żeby założyć w nich spryski?
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siemka:) wczoraj chciałem się dostać do autka a tu psikus:P
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ciężko znaleśc:/ a cena jest możliwa? Myślałem kupić xenon i przerobić na bi xenon... Tylko nie wiem czy to się będzie kalkulować
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie opłaca się to brać? AUDI A4 B6 8E0 XENON LEWA PRAWA KOMPLETNE NIE ANG (3861139043) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  8. Czy spalanie na poziomie 11.5l lpg jest w normie? Instalacja Stag 300 isa2, reduktor KME Silver, wtryski OMVL.
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest jakieś kompedium wiedzy z kodami lakierów do audi? Chodzi tutaj o Rotor 19". Lub jaki odcień szarego koloru dobrać żeby wyglądało na ori?
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zna ktoś kod lakieru felg Audi Rotor 18"?
  11. no raczej podobny stan "wystawienia" nie będzie bo nowa felga będzie wystawać względem starej o 13 mm, wewnątrz będzie tylko 1 mm różnicy ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:47 ---------- Może Ci o elementy zawieszenia delikatnie trzeć bo masz za duże et przy 8 calach to ciekawe co piszesz bo oryginalna felga 18" w B6 to 8J i ET 43 więc różnica 2 mm i już ma to trzeć po elementach zawieszenia? Powiedziałem może, a nie że będzie Panowie czyli wszystko będzie,OK? Mam nadzieję, że nie będzie wystawać poza obrys samochodu...
  12. Panowie czy taki zestawik do b6 pasuje felga 18" 8J ET45? nie będzie wystawało i nigdzie obcierało?
  13. U mnie wygląda to tak: Odpalony Po uruchomieniu Przed uruchomieniem ---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ---------- jest to w normie?
  14. Gdzie macie zrobione wciecie w przewody do ogrzania reduktora? Może ktoś wstawić foto jak to wygląda..
  15. dariuszqw opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Potrzebuje numer rury wodnej widocznej na zdjęciu (czarna na środku). I może jakiś namiar gdzie to można kupić. ---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Odpalcie obrazek bo to gif:naughty:
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jednak audi to audi:decayed: ---------- Post dopisany at 07:09 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Nie śpimy!!
  18. u mnie nic nie było dłubane, więc będę szukał metodą prób i błędów. Wymieniam w sobotę tarcze i zaciski na większe jeżeli po tym tego nie będzie tzn że było coś z hamulcami... dam znać jak coś będę wiiedział
  19. Więc zrób tak jak mówię i będzie hulać aż miło:kox: jak będziesz potrzebował jakieś pomocy to pisz:wink:
  20. Dołączam się do pytania. Mam to samo.. jak prędkość spada poniżej ok 30 to jest takie dość głośnie pyknięcie w prawym przednim kole. Trochę to denerwuje jak się koło kobitek hamuje a tu jakaś wieś
  21. Atamu bez problemu możesz sobie kabelek wcisnąć pod podsufitkę od strony szyby i zejść słupkiem w dół nic nie będzie widać a działać będzie bez zarzutu, ja tak miałem przez pewien czas i nie narzekałem:wink: ale teraz jest jak Bóg przykazał, orginalnie wpięte w komputer pod podłogą pozdro
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest dopiero koza:wink: hehe
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre? Czy trochę przesadził...
  24. Lepiej będzie jak sobie pociągniesz prąd od lampki oświetlenia wnętrza:wink:
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol współczuje:kwasny::kwasny: Dobrą cenę dałem za komplecik? Alufelgi Koła Opony 16" 5x112 Orginał VW (3318985486) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.