Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie! Właśnie sam się zastanawiam bo bez powodu by ich nie było:whistling: no chyba, że tylko denerwują oko heh
-
B6 DIVISION
Mam wolną różową i brązową. Dzięki za rozjaśnienie tematu:wink:
-
B6 DIVISION
sa tam poto by oddzielic instalacje ,zanczy rozpiac w razie potrzeby lub ewentualnej wymiany gdyby cos sie zadzialo Interesuję mnie to od czego jest bo nie które są nie podłączone znaczy jest kostka z pinami ale nie ma wtyczki:/ A jest gdzieś jakiś schemat która od czego jest?
-
B6 DIVISION
Do czego służą poszczególne kostki w słupku A? M.in Czarna, Czerwona, Zielona, Szara, Różowa, Pomarańczowa, Brązowa/
-
brak ogrzewania
A gotuje Ci się samochód? Wzrasta temp powyżej 90 jak jedziesz. ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- Dobrze odpowietrzyłeś układ?
-
B6 DIVISION
Ma ktoś zniżki w ASO i chiałby kupić parę gratów?
-
B6 DIVISION
Panowie jest jakiś poradnik montażu podgrzewanych foteli b6/b7? Kiedyś było domina ale chyba usuneli bo nigdzie niema:/
-
B6 DIVISION
Ile chcesz za swoje? Fotochrom + CLH.
-
B6 DIVISION
opłaca się to? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/b6-lusterko-fotochrom-clh-324137/
-
brak ogrzewania
Miałem to samo:/ kiedy miałeś wymieniany rozrząd? ja też szukałem po wszystkim i okazało się że jest pęknięty wirnik od pompy wodnej...
-
B6 DIVISION
daj mi namiar jak nie chcesz Czyli mówisz że się opłaca?
-
B6 DIVISION
Mogę się wymienić samymi springami H&R -45 na ori 1BE ale nie wiem jak to będzie stało... Lub zamiana na kompletny gwint H&R za ori 1BE. Co lepiej się opłaca?
-
B6 DIVISION
Mam na oku zamianę na gwint H&R za zawiechę 1BE, opłaca się ten biznes?
-
B6 DIVISION
Panowie bardzo twardo jest na gwincie H&R?
-
B6 DIVISION
Czy takie coś podejdzie do sedana i jak będzie wygladać? zawieszenie teraz 1BE. Chce wstawić takie sprezyny Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Oznaczenia: H&R 29368 HA ®; H&R 29368-1 VA (F)
-
B6 DIVISION
http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2b02db4f895dc9f.html ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- Nie to chciałem wkleić
-
B6 DIVISION
Będzie to pasować do sedana? Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
-
B6 DIVISION
Dzięki chłopaki:decayed: Czyli można kupować
-
B6 DIVISION
Czyli z takim numerem co podałem jest lustro z kompasem? Jest między nimi jakaś różnica?
-
B6 DIVISION
Ok, Dzięki ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Szukam dalej:naughty:
-
B6 DIVISION
Pany a lustro z takim numerem ma kompasik? 8E0 857 511 A
-
B6 DIVISION
Potrzebny numer zaślepek do felg Rotor 18'. Ktoś coś wie?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Ok, Dzięki wielkie!
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Czyli nie da rady obniżyć spręzynami zawieszenia 1BE niżej niż 1.5cm?
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Dobre to będzie do obniżenia autka o 3cm? Sprężyny sportowe Vogtland Audi A4 B6/7 sedan HIT (4077066299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zawieszenie seryjne 1BE Tył OYG, Przód OJG. I jak będzie z komfortem?