Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie! Właśnie sam się zastanawiam bo bez powodu by ich nie było:whistling: no chyba, że tylko denerwują oko heh
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam wolną różową i brązową. Dzięki za rozjaśnienie tematu:wink:
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sa tam poto by oddzielic instalacje ,zanczy rozpiac w razie potrzeby lub ewentualnej wymiany gdyby cos sie zadzialo Interesuję mnie to od czego jest bo nie które są nie podłączone znaczy jest kostka z pinami ale nie ma wtyczki:/ A jest gdzieś jakiś schemat która od czego jest?
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do czego służą poszczególne kostki w słupku A? M.in Czarna, Czerwona, Zielona, Szara, Różowa, Pomarańczowa, Brązowa/
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na mike22285 temat w Audi A4 B6/B7
    A gotuje Ci się samochód? Wzrasta temp powyżej 90 jak jedziesz. ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- Dobrze odpowietrzyłeś układ?
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś zniżki w ASO i chiałby kupić parę gratów?
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest jakiś poradnik montażu podgrzewanych foteli b6/b7? Kiedyś było domina ale chyba usuneli bo nigdzie niema:/
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ile chcesz za swoje? Fotochrom + CLH.
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    opłaca się to? http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/b6-lusterko-fotochrom-clh-324137/
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na mike22285 temat w Audi A4 B6/B7
    Miałem to samo:/ kiedy miałeś wymieniany rozrząd? ja też szukałem po wszystkim i okazało się że jest pęknięty wirnik od pompy wodnej...
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    daj mi namiar jak nie chcesz Czyli mówisz że się opłaca?
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mogę się wymienić samymi springami H&R -45 na ori 1BE ale nie wiem jak to będzie stało... Lub zamiana na kompletny gwint H&R za ori 1BE. Co lepiej się opłaca?
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam na oku zamianę na gwint H&R za zawiechę 1BE, opłaca się ten biznes?
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie bardzo twardo jest na gwincie H&R?
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy takie coś podejdzie do sedana i jak będzie wygladać? zawieszenie teraz 1BE. Chce wstawić takie sprezyny Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Oznaczenia: H&R 29368 HA ®; H&R 29368-1 VA (F)
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d2b02db4f895dc9f.html ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- Nie to chciałem wkleić
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie to pasować do sedana? Zdjcie0250.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki chłopaki:decayed: Czyli można kupować
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czyli z takim numerem co podałem jest lustro z kompasem? Jest między nimi jakaś różnica?
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ok, Dzięki ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Szukam dalej:naughty:
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany a lustro z takim numerem ma kompasik? 8E0 857 511 A
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Potrzebny numer zaślepek do felg Rotor 18'. Ktoś coś wie?
  23. Ok, Dzięki wielkie!
  24. Czyli nie da rady obniżyć spręzynami zawieszenia 1BE niżej niż 1.5cm?
  25. Dobre to będzie do obniżenia autka o 3cm? Sprężyny sportowe Vogtland Audi A4 B6/7 sedan HIT (4077066299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Zawieszenie seryjne 1BE Tył OYG, Przód OJG. I jak będzie z komfortem?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.