Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrej Ty zakładałeś podgrzewane fotele i kanape?
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel ja robiłem według schematów opisanych przez Bartsa : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-szyb-237698/ i szystko bangla do tej pory:decayed:
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja go za Ciebie wyciągnę i swój Ci oddam :-P heh Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja:naughty: Nowka funkiel sztukahttp://img.tapatalk.com/d/14/07/19/pa9ujyjy.jpg Dzieks Kartoflu...znaczy Kaju:decayed: Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Wandej jak jutro wpadnę to podmienimy włączniki bo mój juz trochę się zniszczył :-P vcds wyślę się mailem? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś jakiś dobry programik vcds? I chce się nim podzielić Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To może wpadnę tam do Ciebie do roboty :-P bo będę w okolicy to bym odebrał ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej to weź go ze sobą do domu to ja wpadnę w sobotę przed południem :-P ok?
  10. Bieniek dziś poleciała dokładka poczta priorytetem :-) lapaj nr przesyłki Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jutro Twój znajomy leci do roboty? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biorę to :-) na kiedy byś to miał? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    33zł czujnik. Andrzej powiem mojej"sekretarce" niech zerknie ile kaski wpłyneło:decayed: Biere ten czujnik ;-) Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ---------- Masz jakiś numer tego? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Andrzeju wiadomo coś z czujnikiem? :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Qurwa chyba mi yebła sonda:facepalm: mam taki błąd: 16523 - oxygen (lambda) sensor b1 s2 response too slow. Miał ktoś taki problem?
  16. Założyłem emulator i jestem po przejechaniu 100 i narazie jest ok:wink: a przed założeniem był standard 100km i check. Zobaczymy co będzie dalej:decayed: ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 20:42 ---------- Panowie jeżeli macie problem z tym cholernym checkiem to proponuje wyjąć drugą sonde z katalizatora delikatnie oczyścić ją palem i przedmuchać sprężonym powietrzem, ja jestem po takim zabiegu i mam przejechane 1.5tyś km i checka brak:kox:a tak zawsze był po przejrchaniu 100 paru kilometrów:hi:
  17. Ja mam ze środkowym wydechem i powiem że jest o wiele ciszej niż na jednym:decayed:
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Też tak mam .. i właśnie mnie to zastanawiało czy to tak powinno być Ktoś coś odpowie nam?
  19. Bieniek odpisz PW :-P Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 16-07-2014 at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-07-2014 at 16:55 ---------- Tomek poleciała kasa?
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jak włączam klimę na auto i ustawiam 17C przy takiej pogodzie jak jest dziś 30stopni to leci takie nie do końca zimne powietrze a jak ustawie sobie ręcznie to zapierdziela zimne aż ręce marzną... też tak macie? Czy coś jest spartolone:whistling:
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szuka ktoś MCE z końcówka E?
  22. No i tu się rozumiemy To auto po prostu tyle pali No chyba, że się robi GTA po mieście BTW u mnie gaz 2.42 :/ albo i drożej[/quote/] Czym Ty chcesz robić te GTA? Tymi marnymi 130 konikami można się złapać z jakimś Tico tylko nie z miejsca bo też może być problem Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
  23. Stag 300 ISA2, reduktor KME Silver, wtryski Hany czarne z kapciem 225.40x18' normalna jazda 57L gazu i zrobione 570 km
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A od czego to pasuje? Może jakaś okazja się trafi:grin:
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tylko jak trafić dobrze na te zaciski:jerk: tył już mam dobrze zjechany, więc coś będę myślał żeby wymienić na coś większego:wink: a po 288 co wchodzi większego?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.