Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej no nie mów że na 288 nie masz felg Naciapane z Zetki
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki Ciekawe co było dalej Pewno gang bank Naciapane z Zetki
  3. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Floyd Mayweather "If GOD made anything better tha…: http://youtu.be/ZFymOq2u-j8 :slina: :slina: :slina: :slina: Naciapane z Zetki przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki
  4. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie opona 255.55 wejdzie ma felge o szerokości 8j? Naciapane z Zetki
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Strzela się ale w ekranie widać lepszy efekt Naciapane z Zetki
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No, że możesz zmienić jego położenie góra - dół, lewo - prawoA idź tam [emoji12] ważne żeby bardzo ładnie wychodziły zdjęcia a po co Ci kręcić ekranem....? Jak chcesz pokręcić to kup kamerę [emoji12] heh żarty żartami ale mogę z czystym sumieniem polecić nikona :-D Naciapane z Zetki
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Co masz na myśli ruchomy ekran? Naciapane z Zetki
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam Eos 1200d i jest naprawdę super z obiektywem 18-55mm daje rade i naprawdę robi super zdjęcia [emoji1] podobno jest najlepsza lustrzanka dla amatora. Mogę Ci podesłać w środę zdjęcia jakie robi [emoji12] Naciapane z Zetki
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś fotkę wiązki bose do sedana? Naciapane z Zetki
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę? Naciapane z Zetki A robiles zbieznosc po wymianie drazkow? Koncowki dobre?Tak robiłem [emoji1] drążki nowki, wiec są oki ;-) Naciapane z Zetki
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę? Naciapane z Zetki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś? Naciapane z Zetki
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest gdzieś temat z objawami padającego magla? Naciapane z Zetki
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Naciapane z Zetki
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie objawy kończącego się magla jakie są? Ze skrętu jak wraca kierownica do pozycji wyjściowej to dziwnie to jakoś tak przeskakuje... Widać to na kole kierownicy :-/ Naciapane z Zetki Jakąś pompa od multitronica Tapnięte z SGS5 Pompa od podciśnienia która pomaga w hamowaniu, mam to u siebie ;-) Naciapane z Zetki
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam[emoji1] Naciapane z Zetki
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szaleństwo Naciapane z Zetki
  18. Panowie podpowiedzcie jakie by trzeba było kupić sprężyny żeby obniżyć autko o centymetr i żeby tył stał na równi z przodem? Pacjent b6 sedan, w bagaju też jest butla na gaz i zapas. Zawiecha 1BE, sprawność na stacji po 75% Naciapane z Zetki
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fenkjiu;-) Naciapane z Zetki
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Informacyjnie jaki prajs? Naciapane z Zetki
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na bziko86 temat w 2.0
    Kolego mam sedana 2001 rok i przy tankowaniu weszło mi dokładnie 72l paliwa. Żałuję że nie zrobiłem zdjęcia :-/ sam byłem w szoku i przy tankowaniu szukałem wycieku Hehe a średnie spalanie wyszło mi 9l ale nie miało miejsca oszczędna jazda [emoji1] Naciapane z Zetki
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ale ciepło jest to się gdzieś przekimam Naciapane z Zetki
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sobota? Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?Naciapane z Zetki BędęTapnięte z SGS5 Będę się kontaktował z Tobą [emoji12] mroź alkohol [emoji12] Naciapane z Zetki
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sobota? Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?Naciapane z Zetki
  25. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.