Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Wandej no nie mów że na 288 nie masz felg Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki Ciekawe co było dalej Pewno gang bank Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Floyd Mayweather "If GOD made anything better tha…: http://youtu.be/ZFymOq2u-j8 :slina: :slina: :slina: :slina: Naciapane z Zetki przód czy tył? Rav a co Ty furę na graty rozbierasz? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Panowie opona 255.55 wejdzie ma felge o szerokości 8j? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Strzela się ale w ekranie widać lepszy efekt Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
No, że możesz zmienić jego położenie góra - dół, lewo - prawoA idź tam [emoji12] ważne żeby bardzo ładnie wychodziły zdjęcia a po co Ci kręcić ekranem....? Jak chcesz pokręcić to kup kamerę [emoji12] heh żarty żartami ale mogę z czystym sumieniem polecić nikona :-D Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Co masz na myśli ruchomy ekran? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Mam Eos 1200d i jest naprawdę super z obiektywem 18-55mm daje rade i naprawdę robi super zdjęcia [emoji1] podobno jest najlepsza lustrzanka dla amatora. Mogę Ci podesłać w środę zdjęcia jakie robi [emoji12] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ma ktoś fotkę wiązki bose do sedana? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę? Naciapane z Zetki A robiles zbieznosc po wymianie drazkow? Koncowki dobre?Tak robiłem [emoji1] drążki nowki, wiec są oki ;-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Powiem Ci że wymieniłem drążki kierownicze i zrobił się dziwny luz jak ruszam kierownicą lewo prawo, słychać pod pedałami taki stuk... Noi kierownica dziwnie wraca do swojej wyjściowej pozycji jakby schodkami wracała jest to wyczuwalne na kierownicy. A czy jak pada magiel to może ściągać podczas jazdy w jedna stronę? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ktoś coś? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Jest gdzieś temat z objawami padającego magla? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Panowie objawy kończącego się magla jakie są? Ze skrętu jak wraca kierownica do pozycji wyjściowej to dziwnie to jakoś tak przeskakuje... Widać to na kole kierownicy :-/ Naciapane z Zetki Jakąś pompa od multitronica Tapnięte z SGS5 Pompa od podciśnienia która pomaga w hamowaniu, mam to u siebie ;-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ja mam[emoji1] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Szaleństwo Naciapane z Zetki
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie podpowiedzcie jakie by trzeba było kupić sprężyny żeby obniżyć autko o centymetr i żeby tył stał na równi z przodem? Pacjent b6 sedan, w bagaju też jest butla na gaz i zapas. Zawiecha 1BE, sprawność na stacji po 75% Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Fenkjiu;-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Informacyjnie jaki prajs? Naciapane z Zetki
-
Duże spalanie 2.0 ALT FSI
Kolego mam sedana 2001 rok i przy tankowaniu weszło mi dokładnie 72l paliwa. Żałuję że nie zrobiłem zdjęcia :-/ sam byłem w szoku i przy tankowaniu szukałem wycieku Hehe a średnie spalanie wyszło mi 9l ale nie miało miejsca oszczędna jazda [emoji1] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Nie ale ciepło jest to się gdzieś przekimam Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Sobota? Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?Naciapane z Zetki BędęTapnięte z SGS5 Będę się kontaktował z Tobą [emoji12] mroź alkohol [emoji12] Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Sobota? Wandej będę w piątek jakoś około południa wracał z Mławy to mógłbym wpaść i Ci to ogarnąć [emoji12] tylko czy będziesz w domu....?Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Spokojnie dasz radę ;-) płaski cienki śrubokręt i do boju Naciapane z Zetki