Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. Narazie niech zostanie z tą końcówką E, może w przyszłości się wymieni:jerk: to pod ten MCE z literką E jaki przełącznik świateł najlepiej kupić?
  2. Już kupiłem "E" za bardzo przyzwoitą kasę A z clh nie będę korzystał.. ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ---------- A za F to chcą kosmiczne pieniądze, 500zł
  3. Pany to jaki w końcu? MCE będę miał z literką E czyli High, zbieram graty żeby wszystko zamontować Tylko musi się zrobić ciepło:decayed:
  4. Też do wymiany. A lepiej go wymienić na końcówkę A czy B? Żeby już wszystko działało?
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to klimatronic do b7. Ok, dzięki już znalazłem:wink: ale po drobnych przeróbkach pasuje:kox:
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy panel klimatyzacji o takim numerze 8E0820043AK będzie dobry do b6? Jest może gdzieś temat z klimatronikami?
  7. Dzięki wielkie! myślę, że podołam ale poczekam jak zrobi się cieplej:naughty: a powiedz mi czy przełacznik świateł też do wymiany czy da radę go w jakiś sposób przerobić? też jest LOW
  8. Gregor czyli rozumiem, że muszę wszystko ciąć i każde światło podłaczać poprzez MCE, tak?
  9. Wypiołem stary i włożyłem nowy (czyt. używany) z końcówką E. Czyli jest coś z kabelkami do przerobienia tak?
  10. Panowie ktoś coś poradzi.. Miałem MCE Low i wymieniłem go na końcówkę E czyli High ale dzieją się różne kwiatki m.in. po odpaleniu zapalają się pozycyjne, kierunki migają jakby były spalone, a na fisie przez 5 min wyskakują błędy spalonej żarówki chyba każda jaka jest w samochodzie. Co to może się dziać? Tryb skandynawski jest wyłączony.
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ktoś coś poradzi.. Miałem MCE Low i wymieniłem go na końcówkę E czyli High ale dzieją się różne kwiatki m.in. po odpaleniu zapalają się pozycyjne, kierunki migają jakby były spalone, a na fisie przez 5 min wyskakują błędy spalonej żarówki chyba każda jaka jest w samochodzie. Co to może się dziać? Tryb skandynawski jest wyłączony.
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki za szybką odpowiedź domin79 a maty tak samo się montuję jak z przodu?
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Trzeba będzie ganiać ludzi żeby sobie włączali i wyłączali
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty:No tak Ty to wszystko przerobisz...nawet z pralki zrobisz webasto:grin::grin: :polew::polew::polew::polew:
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tak:decayed: O Ty cfaniaczku byłem pewien że nie, sorki za mój błąd:decayed: tyle ze nie działaja jak ori ale sie da:naughty: Co masz na myśli, że nie działają jak ori? Bo mam na oku i mam chęć wyrezać grzania dupska z tyłu
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie a znasz może numer mat do kanapy?
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy maty grzewcze z przednich foteli będą pasowały do tylnej kanapy?
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdyby ktoś potrzebował to mam 3 sztuki spoilerów do b6 sedan. Orginał. Jak coś to PW
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiedzcie mi czym przykleić spoiler w sedanie b6? Na klej do szyb jak to każdy piszę..
  20. 2.0 ALT 242tyś w tym 10tyś na podtlenku elpedźi
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie znacie może na szybko jaki jest numer spojlera w sedanie b6?
  22. Dostałem taką samą płytkę jak kolega Okruchos i bardzo ją polecam! Zdane za pierwszym razem:wink: Jak Ci nie dali i nie chcą dać z jakiegoś powodu to kup sobie z linka który podał kolega wyżej:wink: A i na egzaminie nie zdziw się, że będą inaczej skonstruowane pytania, więc na pamięć nie leć bo nic to nieda tylko 30zł w plecy:whistling:
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    były nerwy?? :naughty: Powiem Ci, że stresik był ale gdy już zasiadłem to spokuj:wink: Gościu bardzo wporządku lecz grobowa cisza przez godz to załamka:facepalm:
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam, niedługo będę należał do tej zacnej elity! Dziś zdane C i jedziemy dalej z koksem:grin:
  25. czyli chcesz poprostu opony założyć, a nie naciągnąć..... wprowadziłeśmnie w błąd. oczywiście że 225/40 będzie pasowało Dzięki za odpowiedź a powiesz mi jakie założyć dystanse do takich felg? Jak założę 10 lub 15 to nie będzie tarło o błotniki?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.