Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak wyjąć cup holder (UCHWYT NA KUBKI)...podłokietnik tylnej kanapy


GreGoriO

Rekomendowane odpowiedzi

witam panów.

czy ktoś wie jak wyjąć z tylnego podłokietnika CUP HOLDER?

!B0bLIQ!BWk~$(KGrHqR,!iwEw5LLNJ-hBM,T,QONlw~~_35.JPG!B71!(2wBGk~$(KGrHqN,!lEEy+jC2S9WBM1Yzz8OZg~~_35.JPG

rozebrałem już prawie cały...ale nie widzę gdzie i co nacisnąć aby wyciągnąć uchwyt kubków

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji zapytam. Czy takie cup holdery z tyłu były standardowo w każdym B6? U siebie nie zwróciłem uwagi, ale wydaje mi się, że tego nie mam:mysli: Aż pójdę sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji zapyta. Czy takie cup holdery były standardowo w każdym B6? U siebie nie zwróciłem uwagi, ale wydaje mi się, że tego nie mam:mysli: Aż pójdę sprawdzić.

Wystepowaly w pakiecie "Schowek" czyli siatki na plecach foteli, szufladki pod fotelami , uchwyt na kubki

Wysłane z mojego MT11i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też, za to kupiłem na aukcji cały podłokietnik...:kox:

dzięki za rysunek, będziemy teraz próbować wyjąć te cup holder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies pol roku temu chcialem sprzedac taki uchwyt ze wszystkimi elementami do montazu to z wielkim halo ludziska grzmialy ze nie da rady tego zamontowac do zwyklego podlokietnika - rezacze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie chcę (chciałem) zrobić podmiankę...

mam zwykły podłokietnik i kupiłem tanio ten z uchwytami...bo trochę rozcięty materiał obicia

żeby zdecydować czy dam radę coś wykombinować najpierw muszę rozebrać cały, włącznie z wyjęciem uchwytów...

niby przód nie pasuje...ale od czego są pomysły.:naughty:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

niestety.....szkoda mi starego podłokietnika...

wanna w wersji z "cup holder-em" ma inną budowę niż ta bez, poza tym tapicerka na przodzie podłokietnika jest inaczej wszyta....

mój stary podłokietnik... zwykły (SOUL), będzie do sprzedaży jak dotrze do Polski ,po 20 maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies pol roku temu chcialem sprzedac taki uchwyt ze wszystkimi elementami do montazu to z wielkim halo ludziska grzmialy ze nie da rady tego zamontowac do zwyklego podlokietnika - rezacze :decayed:

Właśnie o to chodzi że nie bardzo się da, bo mają inną konatrkcję we wnątrz.

Jakby to było takie proste, to nie przekładałbym skórzanego obicia ze swojego podłokietnika, a nie mając zszywacza było z tym trochę roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy 'konatrkcję'??

stelaże są całkiem inne w schowku pod kubki niż bez...

a zamiast zszywaczy przy przemianie obicia można dobry klej zastosować...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy 'konatrkcję'??

stelaże są całkiem inne w schowku pod kubki niż bez...

a zamiast zszywaczy przy przemianie obicia można dobry klej zastosować...:wink:

Chodziło oczywiście o konstrukcję :wink:.

Jasne że można użyć dobrego kleju ale jak akurat nie miałem, a chciałem zrobić już, to pierdzieliłem się ze zszywkami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co potrzeba do montazu takiego cup holder'a? W podlokietnik ori. Nie wystarczy sam wklad, chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest inna wanna, do tego przednia część materiałowa jest inaczej w/zszyta... bez większej rzeźby się nie obejdzie.

lepiej kupić używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta wanna to pewnie by jeszcze coś wykombinowal ale przeraza mnie ten material:facepalm: chyba musze poszukac calego podlokietnika.. lub moze ktoś z forum przerabial zwykly podlokietnik na cup holder i moze ma jakies fotostory lub cenne porady mile widziane:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta wanna to pewnie by jeszcze coś wykombinowal ale przeraza mnie ten material:facepalm: chyba musze poszukac calego podlokietnika.. lub moze ktoś z forum przerabial zwykly podlokietnik na cup holder i moze ma jakies fotostory lub cenne porady mile widziane:jerk:

Zobacz do mojego wątku...

Tam kolega Mikaszi zrobil krótkie fotostory dla mnie, bo ja będę robił przekładkę.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...