Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wentylator


Barca111

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. w momencie wsadzenia kluczyka do stacyjki i przekręcenia nim do momentu zapalenia się kontrolek (zimny silnik) włącza się odrazu wentylator chłodnicy na maxa, a podczas jazdy wskazówka temperatury pokazuje 50-60 stopni nie zależnie od długości trasy. co może być przyczyną takich objawów? z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisał się jakiś błąd czujnika temperatury.... Podepnij vaga i zczytaj błedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik za silnikiem 4pinowy padniety....ja mam pytanie czy pasuja wentylatory oraz modul z 1.8t do alt?dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike22285

jak wygląda kolego dostęp do tego czujnika czy jest możliwość wymiany go samemu? dostępny od reki czy tylko ASO i jak to wygląda cenowo? jakiś magik podłączał komputer wykasował błędy i był spokój ale problem wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwo wymienic z tylu od grodzi jest na zawleczke wpinany .ceny nie pamietam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może foto jakieś bo specem od budowy silnika nie jestem;[ albo opis dokładny?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro moge ci zrobic bo dzis nie mam czasu bo termin w robocie mam .

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

A tyle ze ja mam 1.8t a ty 2.0 ale ulorzenie gratow podobne chyba bylo bo wiele czesci pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok może być jutro. będę bardzo wdzięczny;] na sobotę będę miał zajęcie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z zieloną zawleczką

b572304b9d2bc10f325e7f3e10ab0e79.jpg

Nr 32

121500.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edekxp

dzięki kolego jestem winien browarka haha:decayed: a orientujesz się co do ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zamawiam i wymieniam zobaczymy czy to będzie ten problem. dzięki za pomoc:wink:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

kurna wkurza mnie już to auto!! zawsze coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super zamawiam i wymieniam zobaczymy czy to będzie ten problem. dzięki za pomoc:wink:

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

kurna wkurza mnie już to auto!! zawsze coś!

O i juz ktos pomogl nie narzekaj .ja w swojego w graty ponad 2500 wydalem .i moja praca przy tym .i lata teraz jest ok i ciesze sie jazda .zrobisz i bedziesz latal spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szakal222 kolego 3.5 tys w dwumase 600 zl klocki 1100 rozrzad swiecie oleje idt 300 zl wizyta w aso odma, teraz magiel i weż tu się wkur.....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie grubo ile masz to auto .ja u siebie nie podal rozrzadu ani gratow eksploatacyjnych bo to standard .drogo ten rozrzad cie wyszedl. Sprzeglo tez .wszystko w aso robiles ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie u mechanika znajomego a auto mam rok. rozrząd firmy Ina z pompą wody Metli do tego olej Castrol Edge 0w40 wszystkie filtry, płyny, świece. sprzęgło firmy Luk i wysprzęglik za dwumas z robocizną zabuliłem 3200! szok!

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

teraz niewiem czy części drogie czy mechanik doił kasę ze mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś się bałem silnika z turbiną i miałem zamiar kupić 2.0, a tu takie koszty :facepalm:

Ile masz nalatane że już dwumas do wymiany był?

Nie bierze Ci oleju.Zmień na inny

Castrola już nigdy nie kupię, chyba że do smarowania łańcucha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edekxp 170 tys przebieg potwierdzony w ASO. tak mi doradzili że lepszy niż 1.8T a teraz żałuję bo mogłem kupić. Do wymiany zostało mi ok 3 tyś km i raz dolewałem jakiś tydzień temu. a dlaczego Castrol nie? jaki polecasz kolego? a teraz jeszcze magiel cieknie! ostatni remont tego auta!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prawie 250tys i dwumas się trzyma

Na castrolu po przejechaniu 2500km dolałem 1l.

Zmieniłem na Motula 8100, ta sama trasa (wakacje), kupiłem 1L oczywiście na dolewkę i co, nic nie dolałem :banan:

Oczywiście nie robione żadne remonty itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trafiles na perelke ktora slono kosztuje.powiem ci tak mechanik cie rabie az przykro gadac .ja swojego oram srednio 150 km dzienie po gorach gonie czesto gesto ostro ponad 180.nieraz wskocze na czerwone pole lub przeciagam na biegach .ostro ruszam. . Duzo robie tras po 600 do 1000 km po autostradach ze srednia 150-180km/h i nie mam z moim problemow. Teraz wlalem szajstrola bo z chajsem mialem problemy i musialem jednorazowo oszczedzic bo mialem maly pozar w mieszkaniu i do tego niemowlak i kleska z tym na autostradzie 600 km wypil 20% miarki na bagmecie .ale teraz wleje spowrotem lm 5w 40 do silnika jak wypije 1 l dolewki w zapasie szkoda motorowni. Na tym oleju czuc ze gorzej pracuje silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...