Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dariuszqw

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dariuszqw

  1. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam takie ponad 2 lata świecą bdbDzięki.jutro robię zakup :-D Naciapane z Zetki
  2. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411 Naciapane z Zetki
  3. Podrzuć linka do jego tematu ;-) Naciapane z Zetki
  4. Kto leciał w błoniu do starej dwójki około godziny 17.30 ? Czarny sedan b6, gwint, dystanse, ściema wszystkich szyb z przodu s line z tyłu ramka klubowa. Ja stałem na wyjeździe z firmy która sprzedaje pokrycia dachowe. Ładna furka! :-D Naciapane z Zetki
  5. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ktoś coś? Naciapane z Zetki
  6. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miszka wszystko już rozklejone i prawie dociety otwór na soczewkę ale jak ona ma siedzieć to nie mam pojęcia... Na moje oko przeszkadza róg gdzie jest regulacja lampy. Naciapane z Zetki
  7. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś zdjęcie lamp xennonow z soczewka od b8? Jak to ja mam tam upchnac? Pokaże ktoś zdjęcie jak to tam siedzi... Naciapane z Zetki
  8. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podziękował wladi Naciapane z Zetki
  9. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś numery spinek do tapicerki drzwi? Kupi to tylko w aso? Czy może allegro.... Naciapane z Zetki
  10. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Artur82 zapraszam na PW :-) Naciapane z Zetki
  11. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś foto jak wyglądają koncowki ulter w sedanie b6 i takie duże okrągłe? Które lepiej wyglądają? I drugie pytanie.. Będzie ktoś w aso w niedługim czasie albo ma blisko potrzebuje spinek czarnych i białych do tapicerki drzwi. Naciapane z Zetki
  12. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wandej whats apss Naciapane z Zetki Panowie potrzebuje śruby od ustawiania kątów w tylne zawieszenie sedan b6. Jak ktoś ma takie coś to dawajcie na priv potrzeba na wczoraj. Naciapane z Zetki
  13. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Oszukista i której jutro będziesz na chodzie? Wpadł bym jakoś ok 10 bo później furę rozbieram do malowania u kasy nie będziesz miał cały tydzień [emoji14]olew: Naciapane z Zetki
  14. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!Naciapane z Zetki Myślę że może rozlać się po drodze A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-P W jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7? Naciapane z Zetki
  15. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Reggi Naciapane z Zetki
  16. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź! Naciapane z Zetki Dziad moze nie dowieźć Faktycznie bo to moczy morda [emoji14]olew: sprawdzi się go ;-) Naciapane z Zetki
  17. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź! Naciapane z Zetki
  18. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ważne jakie pismo, ważne że wiadomo o co chodzi i że działa! :-D czyli przekladam silniczki ze kostkami zwykłej lampy do xenona i podłączam kolorami a biały zostawiam nie podłączony i wszystko będzie banglać. Dzięki wielkie :-D Naciapane z Zetki
  19. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ćwiara trzeba te piny pozmieniać jak jest w tym poradniku co jest na forum? Naciapane z Zetki Jakbyś znalazł tą rozpiskę to byś podesłał mi na PW byłbym bardzo wdzięczny :-D Naciapane z Zetki
  20. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam w swojej zwykle lampy i teraz kupiłem ori xenony do przeróbki. Więc te z ori lampy będą działać tylko trzeba coś przerobić? Jakie piny przepiac? A może lepiej przełożyć silniczki że zwykłych lamp.. Naciapane z Zetki
  21. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy w ori xenonie w b6 jest ręczna regulacja wysokości świateł czy automatycznie? Jak to poznać bo mam lampy ori i dostanę po niedzieli soczewki od b8 to będę rezał. I pewnie będę musiał te silniczki przerobić... Naciapane z Zetki
  22. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To te dwie tylko poluzuj lekko i zderzak wyjdzie. :-D Naciapane z Zetki
  23. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te dwie odkręć tylko trochę. Nie odkrecaj do końca bo będą blokowały i zderzak nie wyjdzie. A przy lampach odkreciles? Naciapane z Zetki
  24. dariuszqw odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Widzisz, Ty jesteś konkret typ. Maty dzisiaj przyszły, a oszukista standardowy temat.... a ja mu chciałem robić kolumne weselno... Przecież wiesz od kogo zamawiasz towar tak? Nie wiem czego Ty oczekiwałeś A serio to mnie jebneli w jednej hurtowni z olejem wystawili fv a nie dotarł i zamówiłem z innego miejsca i dzisiaj dotarł Kurier będzie wybitnie miły jak komentarz przeczyta z listu Ktoś coś?Naciapane z Zetki Za tydzień będziesz wiedział jak wygląda zespawany nawet w Twoim kolorze Za tydzień to u ja będę miał już zespawane Naciapane z Zetki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.