Treść opublikowana przez dariuszqw
-
B6 DIVISION
Mam takie ponad 2 lata świecą bdbDzięki.jutro robię zakup :-D Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Panowie rezam soczewki od b8 i szukam jakiś zarnikow czy to jest coś warte? Ma ktoś? http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4851778411 Naciapane z Zetki
-
Spotkania na drodze
Podrzuć linka do jego tematu ;-) Naciapane z Zetki
-
Spotkania na drodze
Kto leciał w błoniu do starej dwójki około godziny 17.30 ? Czarny sedan b6, gwint, dystanse, ściema wszystkich szyb z przodu s line z tyłu ramka klubowa. Ja stałem na wyjeździe z firmy która sprzedaje pokrycia dachowe. Ładna furka! :-D Naciapane z Zetki
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
PW Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ktoś coś? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Miszka wszystko już rozklejone i prawie dociety otwór na soczewkę ale jak ona ma siedzieć to nie mam pojęcia... Na moje oko przeszkadza róg gdzie jest regulacja lampy. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ma ktoś zdjęcie lamp xennonow z soczewka od b8? Jak to ja mam tam upchnac? Pokaże ktoś zdjęcie jak to tam siedzi... Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Podziękował wladi Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ma ktoś numery spinek do tapicerki drzwi? Kupi to tylko w aso? Czy może allegro.... Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Artur82 zapraszam na PW :-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ma ktoś foto jak wyglądają koncowki ulter w sedanie b6 i takie duże okrągłe? Które lepiej wyglądają? I drugie pytanie.. Będzie ktoś w aso w niedługim czasie albo ma blisko potrzebuje spinek czarnych i białych do tapicerki drzwi. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Wandej whats apss Naciapane z Zetki Panowie potrzebuje śruby od ustawiania kątów w tylne zawieszenie sedan b6. Jak ktoś ma takie coś to dawajcie na priv potrzeba na wczoraj. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Oszukista i której jutro będziesz na chodzie? Wpadł bym jakoś ok 10 bo później furę rozbieram do malowania u kasy nie będziesz miał cały tydzień [emoji14]olew: Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź!Naciapane z Zetki Myślę że może rozlać się po drodze A jak będzie weekend to już w ogole może zniknąć Taaa w weekend to wsiąknie jak w gąbke :-P W jakich wersjach silnikowych zakładali hebel 288 na tył? I tylko był w b7? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Reggi Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź! Naciapane z Zetki Dziad moze nie dowieźć Faktycznie bo to moczy morda [emoji14]olew: sprawdzi się go ;-) Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie! :-D pośle Ci posłancem czyt Wandej na BT flaszkę za szybką i rzetelna odpowiedź! Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Nie ważne jakie pismo, ważne że wiadomo o co chodzi i że działa! :-D czyli przekladam silniczki ze kostkami zwykłej lampy do xenona i podłączam kolorami a biały zostawiam nie podłączony i wszystko będzie banglać. Dzięki wielkie :-D Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Ćwiara trzeba te piny pozmieniać jak jest w tym poradniku co jest na forum? Naciapane z Zetki Jakbyś znalazł tą rozpiskę to byś podesłał mi na PW byłbym bardzo wdzięczny :-D Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Mam w swojej zwykle lampy i teraz kupiłem ori xenony do przeróbki. Więc te z ori lampy będą działać tylko trzeba coś przerobić? Jakie piny przepiac? A może lepiej przełożyć silniczki że zwykłych lamp.. Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Czy w ori xenonie w b6 jest ręczna regulacja wysokości świateł czy automatycznie? Jak to poznać bo mam lampy ori i dostanę po niedzieli soczewki od b8 to będę rezał. I pewnie będę musiał te silniczki przerobić... Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
To te dwie tylko poluzuj lekko i zderzak wyjdzie. :-D Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Te dwie odkręć tylko trochę. Nie odkrecaj do końca bo będą blokowały i zderzak nie wyjdzie. A przy lampach odkreciles? Naciapane z Zetki
-
B6 DIVISION
Widzisz, Ty jesteś konkret typ. Maty dzisiaj przyszły, a oszukista standardowy temat.... a ja mu chciałem robić kolumne weselno... Przecież wiesz od kogo zamawiasz towar tak? Nie wiem czego Ty oczekiwałeś A serio to mnie jebneli w jednej hurtowni z olejem wystawili fv a nie dotarł i zamówiłem z innego miejsca i dzisiaj dotarł Kurier będzie wybitnie miły jak komentarz przeczyta z listu Ktoś coś?Naciapane z Zetki Za tydzień będziesz wiedział jak wygląda zespawany nawet w Twoim kolorze Za tydzień to u ja będę miał już zespawane Naciapane z Zetki