Treść opublikowana przez zyla
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Fajny projekt Z zewnątrz przypomina mi moją . Poluję też na takiego grilla
-
Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
To jak się samochód prezentuje to zasługa poprzedniego właściciela,ja na razie robiłem tylko kosmetyk. Ale jak $$$ pozwolą to mam kilka planów/pomysłów.
-
Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
Witam wszystkich! Samochód posiadam już od sierpnia,ale jakoś nie było czasu na stworzenie tematu.Samochód kupiłem z forum od użytkownika michałswd Więcej o samochodzie w temacie poprzedniego właściciela: https://a4-klub.pl/index.php?/topic/319453-avant-by-michal-19tdi-q-s4-body-brembo-345rs4-330-led-c6-ttsdts-on-avus/ Opis samochodu z tematu wyżej: Po kupnie zrobiłem: wymiana filtrów i oleju pranie środka po praniu: czyszczenie skór kompletowanie plastików + wymiana świec żarowych (Beru) + dysze spryskiwaczy mgłowe Samochód dostał nowe opony Nokian WR A4 225/40 r 18 i zostały wrzucone na felgi Avus II i to będzie pakiet zima,a na lato będę szukał jakiś felg. Na obecną chwile: Miało być na pokładzie RNS-E LED,ale wpadł inny pakiet zima. Także z radiem musiałem się wstrzymać.
-
Numer śrub nadkoli
Siemka,jaki numer posiadają śruby którymi przykręcane są nadkola w B7?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Które żarówki polecacie do drl? A może jakieś inne? Interesuje mnie barwa zbliżona do ksenonu. 1. http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-4x-Cree-XB-D-METAL-SILVER-20W-biala-4500k/1547 2. http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-Power-LED-4x1.5W-biala-6000k/255 3. http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-Power-LED-5x1.5W-biala-6000k/304 4. http://sklep.motohid.pl/pl/p/BA15s-1156-16x-Seoul-MJT3030-LENS-16W-biala-5000k/1623
-
Które opony z tych dwóch opcji wybrać ?
Ja mam Nokian i jak narazie polecam. Na mokrym trzymają dobrze,śniegu jeszcze takiego nie było aby testować
-
Polecane opony zimowe
Jakie dać ciśnienie do opon nokian 225/40 r18?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Ja stosowałem do skór taki zestaw: I polecam ten zestaw.Masz dwa zdjecia z efektem. Ja mam wersje soft,a jest jeszcze mocniejsza strong.
-
Polecane opony zimowe
Zależy od szerokości. jak chcesz powyżej 225 bierz te z oznaczeniem A. Ok to biorę z A,bo potrzebuj 225/40 18"
-
Polecane opony zimowe
Które Nokiany wziąć do quattro? D4 czy A4?
-
Sprężarka klimatyzacji czy będzie prawidłowa Pilne
Potrzebuję kupić sprężarkę klimy. Moja ma oznaczenia takie: 7L6 820 803T JP 7SEU17C ND1 firma denso A w dobrej kwocie mogę dostać też denso ale o oznaczeniach takich: 7E0 820 803H JP 7SEU17C ND1 Czy jak się nie zgadza ten górny nr to będzie pasowała?
-
Polecane opony zimowe
Zdecydowałem się na nokiany. Na Lato mam 18" 225/40 Czy na zime taki rozmiar będzie też dobry do b7 quattro? Czy jakiś inny polecacie?
-
Cieknie ON z filtra paliwa
Filtr mam knecht KL147D, a zaworek 127 247A
-
Cieknie ON z filtra paliwa
Cześć.Mam taki problem,że po wymianie filtra paliwa zaczęło mi cieknać z przeplywomierza. wymienilem oringi na nowe,nowe znowu na nowe i dalej cieknie. Coś źle mam zabezpieczone tutaj?: Na tym przepływomierzu mam dwa oringi w tych rowkach. Co może być przyczyną? Może być,że filtr paliwa jest zły? To co wchodzi przepływomierz jest np za głębokie?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Ja polecam Colourlock. Czyściłem ostatnio fotele jasa skóra i jestem zadowolony z tego zestawu. Ja akurat mialem wersj soft.
-
Polecane opony zimowe
225/40 czy coś inaczej na zimę
-
Polecane opony zimowe
Jakie 18" opony na zimę polecacie? Letnie mam 225/40 18" Nokiany tak jak wyżej byłyby dobre? Czy może coś innego?
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Dzięki i będę dbać [emoji2] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.Nazywam się Paweł i jestem z Dolnego Śląska,a konkretnie Zgorzelec. Audi jeszcze nie posiadam,ale jestem w trakcie poszukiwań modelu A4 B7.