Treść opublikowana przez zyla
-
Wyjście AUX
-
Wyjście AUX
Koledzy potrzebuję pomocy z kablem aux. Mam zakupiony kabel i ma on 3 piny zółty/czarny/czerwony. Chcę wpiąć je do kostki w radiu,ale mam tylko dwa wolne miejsca. Co mam zrobić? Na zdjęciu w poprzednich postach jest zaznaczone,że mam wpiąć w miejsca EA-R, EA-L,EA-G i tam gdzie jest EA-R mam zajęte kablem(brązowy)ze zmieniarki
-
Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
Nie,musiałem wtedy zmienić plany i nie sprzedałem.
-
Niewidzialna wycieraczka
Z jakiej firmy polecacie niewidzialną wycieraczkę? Zależy mi,aby trochę poleżała na szybie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
RENOWACJA FOTELI
Napisz do colourlock. Wysyłasz do nich np. zagłówek i dobierają Ci odpowiedni kolor Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Polecane opony letnie
Jak się zachowują podczas deszczu? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Myjka Ciśnieniowa
Cześć. Jaką myjkę polecacie w kwocie 500-600 zł? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Bardzo tanie akcesoria samochodowe
- Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Ja do drl zamówiłem takie żarówki: http://s.aliexpress.com/zIFbeUVn Fajnie świecą(dodatkowo mam rezystorki,aby błędu nie było). Zamówiłem 2 szt,a przyszły 4 . Czas oczekiwania około 3 tygodnie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Polecane opony letnie
Czemu taka opinia? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Polecane opony letnie
Potrzebuję opony do drugiego samochodu(Honda Accord VIII). Rozmiar 225/50 r17. Co polecacie w kwocie 1300 zl. Zastanawiam się nad Dębicą presto uhp2. A może coś innego? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Pielęgnacja skóry-dla opornych
Adbl pre spray na początek i do wypłukania adbl textile rinse. Ja używałem tych preparatów i polecam. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Ma ktoś sprawdzone żarówki led do drl z aliexpress? Rezystory mam zamontowane,tylko potrzebuję wymienić żarówki. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Avant 1.9tdi Q S-line|Kiera TTS|Heble przód-345,tył-330|Gwint Dts|Led c6|
Audi wystawione na sprzedaż: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4b7-1-9tdi-quattro-s-line-ID6zFswM.html Niestety muszę wymienić samochód na coś większego :/ szkoda sprzedawać,ale co zrobić. Jakby byli jacyś chętni to pisać na pw,tel odpowiem na wszystkie pytania.(Niestety mam za mało postów i nie mogę w dziale giełda wystawić)- Polecenie sklepu internetowego z akcesoriami Autodetailingowymi
Waxitcar.pl likwidują sklep i są wyprzedaże,ale najlepiej pisać do nich na fb,albo email co jeszcze zostało Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Czyszcze/pranie tapicerki
Ja używałem zestawu od ADBL do tapicerki i jestem zadowolony. Na początek ADBL Pre-Spray i płukanie środkiem ADBL Textile Rinse.- Czyszczenie skóry mydlem
Polecam Ci do czyszczenia skóry zestaw firmy Colourlock. Koszt to ok 110zł, a w zestawie masz szczoteczkę i fibrę,preparat do czyszczenia i preparat do zabezpieczenia skóry po wyczyszczeniu.- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
5.11 12.11 26.11 W listopadzie mi osobiście któraś z tych niedziel odpowiada Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Najlepiej byłoby w jakąś sobotę/niedziel Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Jak termin by mi odpowiadał to też mogę wpaść Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Osłona silnika opinie
Witam. Potrzebuje kupić osłonę silnika. W necie trafiłem na taką: http://allegro.pl/oslona-silnika-skrzyni-spinki-audi-a4-b6-b7-kpl-i5056345510.html Czy miał ktoś z nią do czynienia? Pasuje jak jakość wykonania otworów? Pasują normalnie?- Pielęgnacja skóry-dla opornych
W przypadku Gliptone ma znaczenie,bo jest do jasnej i ciemnej tapicerki. A Colourlock bezznaczenia Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Fajny projekt i autko super się prezentuje- [B6 AVF/AWX] Dmuchanie / wianie podczas ładowania turbiny
Miałem podobny problem i okazało się,że odczepił mi się wąż który idzie od ic do turbiny Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Nie działa tempomat
Cześć,nie działa mi tempomat. Podłączyłem kompa i po wciśnięciu hamulca liczby się zmieniają : A po wciśnięciu sprzęgła nie ma reakcji Co będzie przyczyną? Padnięty czujnik sprzęgła? - Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL