Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puzonek86

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Racja...i przez najbliższe 10-20lat za dużo w tej sprawie się nie zmieni----kradzieje pier*olone:facepalm::facepalm: a zobaczcie to: :shock3::facepalm::facepalm:
  2. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pasowało by żeby angole ugościli się dobrze u nas...wtedy można by było powiedzieć że grają jak równy z równym:drunk:
  3. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W ogóle jest sprawa...rano na 6.00 idę do pracy...(nie mam dojścia do netu)..o 18.00 kończę...może zgadamy się dzisiaj gdzie spot jutrzejszy...i tak będę spóźniony:slina:pozdrawiam:decayed:
  4. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Rano tzn.w godzinach 6.30-9.30 niewyglądało na to że się wypogodzi...a jednak:shock3:
  5. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam:hi: pogoda jest z d*py więc jutro będzie spocik przy porcie???pozdrawiam:decayed:
  6. U mnie też nie działa tempomat...ale słyszałem coś o czujniku wysprzęglenia czy coś takiego...nie wiem,nie znam się!!! jest coś takiego???pozdr.
  7. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Czyli jak nie pada parking real jak pada port...tak??
  8. puzonek86 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam...Świeżak z tej strony:-) kiedy będzie najbliższy spocik w LDZ i gdzie i o której???pozdrawiam i przepraszam za te pytania,bo pewnie jest to gdzieś napisane,tylko mnie się nie chciało wszystkiego czytać
  9. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów...kilka lat temu miałem styczność z Audi a mianowicie 80-tką b3 benzyna 1.8 90km...mocna sztuka miała ponad 500tys to były wspomnienia...a teraz realia...jestem posiadaczem od jakiegoś czasu Audi a4 avant b5 2.8 193km i to jest moja perełka!!!pozdrawiam:banan:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.