Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JanekAudi666

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez JanekAudi666

  1. niewiem zmieniałem silniczki kostki itp itd zamieniałem miejscami i raz działało raz nie sprawdze moze drugi panel
  2. silniczek rozebrałem i wszystko jest ok przeczysciłem potencjometr ina rozebranym podłaczyłem i raz na 20 jak sie bawiłem ustawieniami temperatury ruszał, zmieniłem silniczek i było to samo, to gdzie jest teraz przyczyna ? moze ten bład brak napiecia cos podpowie Tobie bo mi to nic nie mówi ? moze panel ? niewiem juz sam
  3. na Vag-u pokazało mi stały bład silniczka cos tam silniczek zablokowany lub brak napiecia od klapy tej ciepła zimna i jeszcze potencjometru tego silniczka, czyli on jest do wymiany ?
  4. Jutro Ci podam i wielkie dzieki ze chociaz TY potrafisz pomóc bo czekałem ładnych pare dni i napisałem pare postów i nic, a pozatym to mam drugi klimatronik i ten silniczek który odpowiada za tą klape ciepło zimno moze to zmienic i zobaczyc czy działa ? czy bez VAG a nic to mi nie da ?
  5. bezpiecznik ktos zdrutował poprostu, musze jechac do kumpla podpiac pod vaga ale co z tym podswietleniem ?
  6. Witam pisze juz 3 post i nie ma zadnej odpowiedzi od nikogo moze tu jakos zwróce na siebie uwage i ktos mi pomoze ? Witam napisałem pewien w post ale nikt mi nie odpowiedział wiec robie nowy temat a mianowicie Mam problem w Mojej A4 B5 95r. wszystko było ok klimatronik działał jak nalezy ale nagle przestał reagowac na regulacje temperatury, czy jest LO czy HI czy inna temperatura ustawiona to i tak leci gorące.. z tego co tu wyczytałem to prawdopodobnie silniczek który steruje tą klapką ciepło zimno znajduje sie pod schowkem ten który oznaczony jest na zdjeciu nr 2 http://s11.postimage.org/db5eqtsib/DSC_0300.jpg sprawdziłem i rzeczywiscie sie nie rusza, zdjełem ciegno przestawie reczne to jest zimne a silniczek stoi, mam jeszcze jedną wątpliwosc bo w bezpiecznikach znalazłem jeden taki zmostkowany kawałkem drucika, jak przestało działac te regulowanie ciepła zimna to i znikło podswietlenie przełaczników górnych miedzy innymi od regulacji swiateł i wszystkie guziki od klimatronika również przestały świecic. czy jest taka mozliwosc ze przez ten zmostkowany bezpiecznik moze gdzies przypadkowo zrobiło mi sie zwarcie jak cos robiłem i zamiast spalic sie bezpiecznik to spalił sie jakis przekaznik ?? ---------- Post dopisany 05-01-2013 at 10:46 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 15:22 ---------- mam wrazenie ze te forum nie działa mógłbym zrobic 10 nowych tematów i 100 nowych postów i zero odpowiedzi
  7. Witam napisałem pewien w post ale nikt mi nie odpowiedział wiec robie nowy temat a mianowicie Mam problem w Mojej A4 B5 95r. wszystko było ok klimatronik działał jak nalezy ale nagle przestał reagowac na regulacje temperatury, czy jest LO czy HI czy inna temperatura ustawiona to i tak leci gorące.. z tego co tu wyczytałem to prawdopodobnie silniczek który steruje tą klapką ciepło zimno znajduje sie pod schowkem ten który oznaczony jest na zdjeciu nr 2 http://s11.postimage.org/db5eqtsib/DSC_0300.jpg sprawdziłem i rzeczywiscie sie nie rusza, zdjełem ciegno przestawie reczne to jest zimne a silniczek stoi, mam jeszcze jedną wątpliwosc bo w bezpiecznikach znalazłem jeden taki zmostkowany kawałkem drucika, jak przestało działac te regulowanie ciepła zimna to i znikło podswietlenie przełaczników górnych miedzy innymi od regulacji swiateł i wszystkie guziki od klimatronika również przestały świecic. czy jest taka mozliwosc ze przez ten zmostkowany bezpiecznik moze gdzies przypadkowo zrobiło mi sie zwarcie jak cos robiłem i zamiast spalic sie bezpiecznik to spalił sie jakis przekaznik ??
  8. Mam problem w Mojej A4 B5 95r. wszystko było ok klimatronik działał jak nalezy ale nagle przestał reagowac na regulacje temperatury, czy jest LO czy HI czy inna temperatura ustawiona to i tak leci gorące.. z tego co tu wyczytałem to prawdopodobnie silniczek który steruje tą klapką ciepło zimno znajduje sie pod schowkem ten który oznaczony jest na zdjeciu nr 2 ? http://s11.postimage.org/db5eqtsib/DSC_0300.jpg
  9. Witam chciałem przedstawic Moja nową zabawke, Jest to Audi A4 1995r. silnik 1.8 125 KM benzyna/lpg -Centralny zamek -Alarm -2x Airbag -Xenon 6000K -Klimatronik -Elektryczne lusterka -Elektryczne szyby (domykanie z pilota) Wczesniej byłem użytkownikem 80 B4 zrobiłem fajny projekt MTDI http://www.audi80.pl/audi-b4-19td-ahu-mtdi-byl-aaz-sedan-nowe-zdjecia-vt35776.htm Tutaj zaczełem sie bawic w Sticker bomb a jak wyszło to sami ocencie ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ---------- <br /><br /> ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- niewiem czemu takie małe te zdjecia sie dodają cały czas
  10. Witam Mam na imie Łukasz pochodze z Sierpca wczesniej byłem forumowiczem forum audi 80 mialem b4 ciekawy projekt MTDI http://www.audi80.pl/audi-b4-19td-ahu-mtdi-byl-aaz-sedan-nowe-zdjecia-vt35776.htm Teraz posiadam Audi A4 1.8 Benzyna/Lpg 1.8 125 km 1995 rok mam pewne wizje juz niektóre zaczełem spełniac mam nadzieje ze mi pomozecie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.