-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Witam Mógłbym poprosić szanownych kolegów o fotkę w którym miejscu jest ten drugi termostat. Jakieś dwa lata temu wymieniłem termostat ten duży i było ok. Ale od jakiegoś czasu zauważyłem że ciężko się nagrzewa. Jak się nagrzeje to już trzyma. Wymienię ten mały i zobaczymy
-
Problem z wahaczem prostym dolnym po wymianie amortyzatorów
własnie na opuszczonym skręcałem cale zawieszenie
-
Problem z wahaczem prostym dolnym po wymianie amortyzatorów
Witam Mam problem z wahaczem prostym dolnym, jakiś czas temu wymieniłem wahacze i amortyzatory (amorki kayaby, zawieszenie 1ba) no i sie zaczął problem z wahaczem, W tym miejscu co jest mocowany amor do wahacza ciągle rozwala mi tą tuleje, juz drugi raz wymieniałem bo po 2-3 miesiącach tuleja nadaje się do kosza. Tuleje montowałem z meyle. Macie jakieś pomysły co się z tym możne dziać??? Z obu strom dzieje się tak samo.
-
Numery wahaczy dolnych przód
Witam Potrzebuje numery wahaczy dolnych przód do b6 rocznik 2004 te na cienkim sworzniu. Pozdrawiam i Dzięki
-
Schowek pasażera,kolor tapicerki swing
Ja zawiozłem do gościa od spawania i po problemie mam do dzisiaj, temat ten jest opisany tu w dziale wnętrze
-
Szumienie po puszczeniu sprzęgła
miałem to samo jak na biegu jałowym stał to coś szumiało a jak się sprzęgło wcisnęło to cisza była po rozebraniu okazało się ze kończy się łożysko oporowe ale i tak wymieniłem wszystko bo już kupione miałem i teraz spokój.
-
Wymiana foteli 'plackow' na 'sport'
Najprościej to zamów sobie wiązke u kolegi DOMIN79 potem ją zamontuj i masz elektryke, roboty troche jest. Kostki masz zółtą od poduszek, możesz mieć zieloną od grzania, czerwona jest od lędzwi i pakietu światło i czarna od czujnika pasów.
-
nakładki na pedały
chcieliście powiedzieć że trzeba dużo szczęścia żeby kupić w dobrej cenie
-
Jak wymienić uszczelkę w drzwiach kierowcy
+1, też mi potrzebne są. wyrwij jedną z drzwi i podjedz do aso
- Który EGR
- Który EGR
- Który EGR
-
żarnik xenon problem d1s
wszędzie trzeba się pilnować masakra
-
żarnik xenon problem d1s
A to ta sama przetwornica co Ci mrugał palnik i tak długo się włączał nowy palnik, bo możliwe ze Ci pada przetwornica, zobacz na drugiej czy się tak samo dzieje.
-
Jak wymienić uszczelkę w drzwiach kierowcy
tzn ze nie trzeba boczka rozbierać itp tylko sama uszczelke
Paul17
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta