Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z wahaczem prostym dolnym po wymianie amortyzatorów


Paul17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z wahaczem prostym dolnym, jakiś czas temu wymieniłem wahacze i amortyzatory (amorki kayaby, zawieszenie 1ba) no i sie zaczął problem z wahaczem, W tym miejscu co jest mocowany amor do wahacza ciągle rozwala mi tą tuleje, juz drugi raz wymieniałem bo po 2-3 miesiącach tuleja nadaje się do kosza. Tuleje montowałem z meyle.

Macie jakieś pomysły co się z tym możne dziać??? Z obu strom dzieje się tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z wahaczem prostym dolnym, jakiś czas temu wymieniłem wahacze i amortyzatory (amorki kayaby, zawieszenie 1ba) no i sie zaczął problem z wahaczem, W tym miejscu co jest mocowany amor do wahacza ciągle rozwala mi tą tuleje, juz drugi raz wymieniałem bo po 2-3 miesiącach tuleja nadaje się do kosza. Tuleje montowałem z meyle.

Macie jakieś pomysły co się z tym możne dziać??? Z obu strom dzieje się tak samo.

dokręcałeś tą dolną śrubę od amora na obciążonym zawieszeniu czy jak było w górze bo to dość istotna różnica dla trwałości tych tulei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że niektórzy zalecają nawet przejechać się z 2-3km przed właściwym dokręceniem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że niektórzy zalecają nawet przejechać się z 2-3km przed właściwym dokręceniem :hi:

dokładnie tak i z kanału na obciążonym zawieszeniu dokręcać wszelkie śruby od simerbloków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień na Lemfordery i dokręć z kanału na opuszczonym zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu co jest mocowany amor do wahacza ciągle rozwala mi tą tuleje, juz drugi raz wymieniałem bo po 2-3 miesiącach tuleja nadaje się do kosza. Tuleje montowałem z meyle.

a ustawiłeś odpowiedni kąt kolumny do nadwozia przy wymianie amorów ? tzn 11stopni +- 2 .Pewnie nie i teraz dolna tuleja jest przeciążona i tak krótko wytrzymuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...