Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelone28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a ja bym jeszcze spróbował doważyć te koła dynamicznie na aucie robią to pod obciążeniem mi to kiedyś pomogło na b6 też miałem takie jaja po wymianie opon na nowe
  2. Przy wymianie filtra paliwa sprawdzaliście czy pompa paliwa w baku pracuje ? /tłoczy paliwo po ściągnięciu wężyka z filtra i przekręceniu stacyjki na zapłon/
  3. chyba cię pogieło że szkoda całkowita w b6 2004 r. z Slinem z takimi uszkodzeniami
  4. a może problem leży w instalacji elektrycznej do przepływki / np. chwilowe zwarcie lub utrata sygnału/ lub w sterowaniu napięciem na grzałce przepływki przez sterownik
  5. pawelone28 odpowiedział(a) na tomgt temat w Audi A4 B6/B7
    ja zawsze zakładam tarcze zimmerman do tego klocki boscha przetestowane wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu , tarcze są zabezpieczone przed korozją i dość długo nie rdzewieją polecam
  6. logi by pasowało zrobić , jeżeli twoje pomiary spalania są prawidłowe i auto faktycznie pali ok. 13 l na 100 km. to prawdopodobnie pompowtryski są zajechane lub wałek razrządu lub jedno i drugie
  7. pawelone28 odpowiedział(a) na greg2505 temat w 1.9TDI
    no bez jaj , przecież tu jasno widać że układ regulacji ciśnienia doładowania próbuje wysterować zapieczone kierownice w turbinie opóźnienie zawsze będzie ale niewielkie tu jest walka z geometrią turbiny i cięcie dawek przez ecu
  8. pawelone28 odpowiedział(a) na greg2505 temat w 1.9TDI
    Kolego z tego loga ewidentnie problem jest z ciśnieniem doładowania do 3 tys to auto nie ma prawa dobrze jechać zrób porządek z doładowaniem
  9. pawelone28 odpowiedział(a) na daniocrack temat w 1.9TDI
    kable do pompy sprawdziłeś ? przekaźnik nie był wcześniej zalany - ten stary przed wymianą
  10. pawelone28 odpowiedział(a) na daniocrack temat w 1.9TDI
    ten statni /17210/ błąd to problem z pompą paliwa lub jej przekaźnikiem
  11. tak jak pisałem wcześniej bez logów będzie ciężko , pewnie albo łopatki w turbinie się przycinają / wtedy bez wyciągnięcia i czyszczenie się nie obędzie / albo ktoś grzebał przy regulacji sztangi przy turbinie i za bardzo skręcił /skrócił sztangę / dlatego przeładowuje tylko na autostradzie masz niedaleko do Mnie napisz przy okazji na priw podepniemy VAGa i napewno coś wyjdzie
  12. kolego standardowo logi do zrobienia bez tego niema co gdybać dynamiczne gr. 03,08,11 na początek
  13. wycena jest na odwal się , ubezpieczyciel liczy na to że łykniesz kase i dasz im spokuj a po ściągnięciu zderzaka prawdopodobnie są koszta naprawy razy 3
  14. małe pytanko tak z ciekawości , jak na plastikowym zderzaku udowodnić powtórne lakierowanie bo miernik przecież tego nie wskaże ? / zakładam że kolor i odcień jest taki sam jak na reszcie elementów a lakiernik się starał/
  15. dokładnie to do zakładu gdzie się specjalizują w ustawianiu i diagnozie zawieszeń , bo na stacje diagnostyczną nie radze z tym jechać mało tam fachowców z prawdziwą wiedzą i doświadczeniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.