-
[B6 TDI PD] Wibracje od 100km/h wzwyż...
a ja bym jeszcze spróbował doważyć te koła dynamicznie na aucie robią to pod obciążeniem mi to kiedyś pomogło na b6 też miałem takie jaja po wymianie opon na nowe
-
[B6 AWX] Silnik odpala i po chwili gaśnie, ale po czasie można go odpalić
Przy wymianie filtra paliwa sprawdzaliście czy pompa paliwa w baku pracuje ? /tłoczy paliwo po ściągnięciu wężyka z filtra i przekręceniu stacyjki na zapłon/
-
zdarzenie na parkingu
chyba cię pogieło że szkoda całkowita w b6 2004 r. z Slinem z takimi uszkodzeniami
-
Uszkadzajacy się przeplywomierz
a może problem leży w instalacji elektrycznej do przepływki / np. chwilowe zwarcie lub utrata sygnału/ lub w sterowaniu napięciem na grzałce przepływki przez sterownik
-
Rdzewiejące tarcze
ja zawsze zakładam tarcze zimmerman do tego klocki boscha przetestowane wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu , tarcze są zabezpieczone przed korozją i dość długo nie rdzewieją polecam
-
Jara jak smok, a nawet gorzej
logi by pasowało zrobić , jeżeli twoje pomiary spalania są prawidłowe i auto faktycznie pali ok. 13 l na 100 km. to prawdopodobnie pompowtryski są zajechane lub wałek razrządu lub jedno i drugie
-
AVF - Brak mocy
no bez jaj , przecież tu jasno widać że układ regulacji ciśnienia doładowania próbuje wysterować zapieczone kierownice w turbinie opóźnienie zawsze będzie ale niewielkie tu jest walka z geometrią turbiny i cięcie dawek przez ecu
-
AVF - Brak mocy
Kolego z tego loga ewidentnie problem jest z ciśnieniem doładowania do 3 tys to auto nie ma prawa dobrze jechać zrób porządek z doładowaniem
-
AVF wpada w awaryjny
kable do pompy sprawdziłeś ? przekaźnik nie był wcześniej zalany - ten stary przed wymianą
-
AVF wpada w awaryjny
ten statni /17210/ błąd to problem z pompą paliwa lub jej przekaźnikiem
-
1.9TDI AVF Turbina wyłącza się
tak jak pisałem wcześniej bez logów będzie ciężko , pewnie albo łopatki w turbinie się przycinają / wtedy bez wyciągnięcia i czyszczenie się nie obędzie / albo ktoś grzebał przy regulacji sztangi przy turbinie i za bardzo skręcił /skrócił sztangę / dlatego przeładowuje tylko na autostradzie masz niedaleko do Mnie napisz przy okazji na priw podepniemy VAGa i napewno coś wyjdzie
-
1.9TDI AVF Turbina wyłącza się
kolego standardowo logi do zrobienia bez tego niema co gdybać dynamiczne gr. 03,08,11 na początek
-
kolizja- najechanie na tył mojego a4b6 1.8T
wycena jest na odwal się , ubezpieczyciel liczy na to że łykniesz kase i dasz im spokuj a po ściągnięciu zderzaka prawdopodobnie są koszta naprawy razy 3
-
kolizja- najechanie na tył mojego a4b6 1.8T
małe pytanko tak z ciekawości , jak na plastikowym zderzaku udowodnić powtórne lakierowanie bo miernik przecież tego nie wskaże ? / zakładam że kolor i odcień jest taki sam jak na reszcie elementów a lakiernik się starał/
-
zbiezność - nastawy
dokładnie to do zakładu gdzie się specjalizują w ustawianiu i diagnozie zawieszeń , bo na stacje diagnostyczną nie radze z tym jechać mało tam fachowców z prawdziwą wiedzą i doświadczeniem