Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelone28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelone28

  1. a ja bym jeszcze spróbował doważyć te koła dynamicznie na aucie robią to pod obciążeniem mi to kiedyś pomogło na b6 też miałem takie jaja po wymianie opon na nowe
  2. Przy wymianie filtra paliwa sprawdzaliście czy pompa paliwa w baku pracuje ? /tłoczy paliwo po ściągnięciu wężyka z filtra i przekręceniu stacyjki na zapłon/
  3. chyba cię pogieło że szkoda całkowita w b6 2004 r. z Slinem z takimi uszkodzeniami
  4. a może problem leży w instalacji elektrycznej do przepływki / np. chwilowe zwarcie lub utrata sygnału/ lub w sterowaniu napięciem na grzałce przepływki przez sterownik
  5. pawelone28 odpowiedział(a) na tomgt temat w Audi A4 B6/B7
    ja zawsze zakładam tarcze zimmerman do tego klocki boscha przetestowane wiele razy i nigdy nie miałem z nimi problemu , tarcze są zabezpieczone przed korozją i dość długo nie rdzewieją polecam
  6. logi by pasowało zrobić , jeżeli twoje pomiary spalania są prawidłowe i auto faktycznie pali ok. 13 l na 100 km. to prawdopodobnie pompowtryski są zajechane lub wałek razrządu lub jedno i drugie
  7. pawelone28 odpowiedział(a) na greg2505 temat w 1.9TDI
    no bez jaj , przecież tu jasno widać że układ regulacji ciśnienia doładowania próbuje wysterować zapieczone kierownice w turbinie opóźnienie zawsze będzie ale niewielkie tu jest walka z geometrią turbiny i cięcie dawek przez ecu
  8. pawelone28 odpowiedział(a) na greg2505 temat w 1.9TDI
    Kolego z tego loga ewidentnie problem jest z ciśnieniem doładowania do 3 tys to auto nie ma prawa dobrze jechać zrób porządek z doładowaniem
  9. pawelone28 odpowiedział(a) na daniocrack temat w 1.9TDI
    kable do pompy sprawdziłeś ? przekaźnik nie był wcześniej zalany - ten stary przed wymianą
  10. pawelone28 odpowiedział(a) na daniocrack temat w 1.9TDI
    ten statni /17210/ błąd to problem z pompą paliwa lub jej przekaźnikiem
  11. tak jak pisałem wcześniej bez logów będzie ciężko , pewnie albo łopatki w turbinie się przycinają / wtedy bez wyciągnięcia i czyszczenie się nie obędzie / albo ktoś grzebał przy regulacji sztangi przy turbinie i za bardzo skręcił /skrócił sztangę / dlatego przeładowuje tylko na autostradzie masz niedaleko do Mnie napisz przy okazji na priw podepniemy VAGa i napewno coś wyjdzie
  12. kolego standardowo logi do zrobienia bez tego niema co gdybać dynamiczne gr. 03,08,11 na początek
  13. wycena jest na odwal się , ubezpieczyciel liczy na to że łykniesz kase i dasz im spokuj a po ściągnięciu zderzaka prawdopodobnie są koszta naprawy razy 3
  14. małe pytanko tak z ciekawości , jak na plastikowym zderzaku udowodnić powtórne lakierowanie bo miernik przecież tego nie wskaże ? / zakładam że kolor i odcień jest taki sam jak na reszcie elementów a lakiernik się starał/
  15. dokładnie to do zakładu gdzie się specjalizują w ustawianiu i diagnozie zawieszeń , bo na stacje diagnostyczną nie radze z tym jechać mało tam fachowców z prawdziwą wiedzą i doświadczeniem
  16. Kolego kierownice w turbinie stają , turbo do czyszczenia , masz setki tematów o tym na forum wystarczyło poszukać
  17. pawelone28 odpowiedział(a) na Robert Kaim temat w 1.9TDI
    Kąt wtrysku jest ok. przepływka nisko mierzy bo ciśnienia niema i tnie dawki co jeszcze wolniej napędza turbinkę , na moje oko to albo sztanga za bardzo wydłużona przy gruszce lub mieszek w gruszce popuszcza podciśnienie lub tak jak kolega wcześniej napisał któryś z wężyków kaput
  18. pawelone28 odpowiedział(a) na Minerseth temat w Audi A4 B6/B7
    najlepiej to zdiagnozują tam gdzie ustawiają i robią zbieżność , jeżeli chodzi o stacje diagnostyczne to ja tam jeżdże tylko po pieczątki do dowodu rejestracyjnego i na więcej szkoda naszych pieniędzy
  19. Kolego u mnie stukanie w zawieszeniu męczyło mnie od kupna auta też miałem regenerować magiel bo po wymianie wahaczy na lemy nic nie pomogło, luźny okazał się drążek kierowniczy (prawy) ten wkręcany do magla luz był może milimetr a stukanie było takie jak by zawieszenie miało się zaraz rozlecieć po wymianie mam cicho , także sprawdz sobie to odkręcić trzeba końcówkę drążka od zwrotnicy bo inaczej nie wyczujesz luzu
  20. pawelone28 odpowiedział(a) na Minerseth temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli byłeś na zbieżności to pasowało by jeszcze sprawdzić jakie są kąty pochylenia kół bo tu może być problem , sprawdź czy na prawej stronie któryś wachacz nie jest krzywy
  21. Miałem to samo z tarczami w b5 kupiłem FEBI po 3tys zaczęły bić , reklamacji mi nie uznali bo niby za ostro hamowanie , kupiłem BOSCHA to samo dałem je do przetoczenia i po krótkim czasie dalej to samo ,dopiero jak założyłem tarcze Zimmermana to święty spokój aż do sprzedaży auta jakieś 20-25tys. km , ten zestaw fajnie hamuje z klockami boscha polecam
  22. otwór centrujący na piastę 57,1 mm.
  23. do tego służą ściągacze a w szczególnośći do pracy przy zawieszeniu to widać kolego jakie masz pojęcie o mechanice , naprawiasz auta ludziom jak kowal byle młotem , palnikiem i na siłe - SYSTEM VIBRO poczytaj sobie , a jak myślisz w ASO AUDI jak luzują takie połączenia walą młotami jak reszta paproków
  24. zapytaj grzecznie mechanika czy posiada ściągacz do tej śruby górnej bo fabrycznie jest to składane na paście i tłuczenie po aluminiowej zwrotnicy młotkiem lub grzanie jej palnikiem to nic innego jak zamach na życie właściciela samochodu po takiej akcji zawsze jest ryzyko że pęknie
  25. może też być pęknięta głowica , tak czy inaczej czapka do zrzucenia i diagnoza będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.