Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seba3112

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seba3112

  1. Dalszego modzenia nie bedzie, nastepczyni juz czeka na rejestracje, wiec modzenie uważam za zakończone przynajmniej w moim wykonaniu.
  2. Wycieraczka z Q5 zamontowana Audi do sprzedania wiecej info priv
  3. No gratulacje oby służyła jak najdłużej i oczywiście bezawaryjnie
  4. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Cos widzę ze ciężko to wszystko idzie, żadnych konkretów
  5. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Najlepsze beda namioty chyba ze pogoda niedopisze, ale bądźmy dobrej myśli. Największy problem bedzie z terminem, tak żeby wszystkim pasowało, no ale jakiś weekend może uda sie cos ogarnąć, zobaczymy jak temat sie rozwinie. Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  6. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No właśnie o to chodzi jak się uzbiera dobra ekipa to ilość kilometrów zejdzie na drugi plan
  7. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    I powraca temat Nürburgring ))) To chyba jedyna miejscówka która mogłaby przyciągnąć większa ilośc ludzi, a i grilować jest gdzie. Mozna nawet namiot rozbić. I to jest pomysł warty przemyślenia, tylko trzeba ładna listę obecności stworzyć Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  8. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To możemy jakaś miejscowe wykambinowac tak zeby każdy miał w miarę po równo Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
  9. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    trochę czasu upłynęło od ostatniego spocika, wiec myślę ze można by było coś ogarnąć w najbliższym czasie
  10. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dzięki koledzy za spota, milo było poznać i do następnego razu
  11. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Segmüller / 64331 Weiterstadt Im Rödling 2 o godzinie 12tej:naughty: dnia 04.05.2014 zapraszamy:hi::hi::banan::banan::hi: dopisać na listę? wpisuj:decayed: I to mi się podoba
  12. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No to spoko, będzie nas 4 sztuki to do zobaczenia jutro w samo południe
  13. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No nie wiem to już kwestia dogadania, ale może być tak ok 11 albo 12 tak żeby popołudnie mieć wolne jeszcze co wy na to?
  14. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    W sobote i tak jeszcze wczesnie to ja nie dam rady, chyba ze tak ok 18, to jeszcze.
  15. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No Ja tez bede. Ale moim zdaniem lepszy bedzie: Segmueller, Im Rödling 2, 64331 Weiterstadt, bo na parkingu loopa jest głosno i nie idzie spokojnie pogadac, i chyba lepiej bedzie też w niedziele, bo w sobote sporo osob pracuje, ale to zobaczymy jeszcze co i jak.
  16. 3 razy w roku trasę Bensheim[D] - Zakliczyn [PL] =1100km. Czas przejazdu 9h, prędkość 160km/h, czasem coś tam wiecej . Spalanie 7l.
  17. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    no ja oczywiscie tez bede, od czegos trzeba zaczac, najwyzej bedzie nas tylko dwoch
  18. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To jak z najbliższą niedziela jest problem to może tak Środę tj. 16.04.14-----------godz 18.00. Parking (ostatni na samej górze) LOOP5 Shopping Centre, Gutenbergstr. 5 64331 Weiterstadt Kto chętny? A jak nie to ogarniemy coś po świętach na spokojnie.
  19. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    W tygodniu może też coś być, nie ma problemu, tak ok 18, tylko najpierw kto będzie chętny? Może być ten segmuller, albo w tygodniu to moze byc loop5 po drugiej strony autostrady, parking na samej gorze ten poziomowy, myślę ze dobra miejscowa.
  20. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Oki to tak na szybko: Spot w Darmstadt 13.04.2014 godz. 12.00 hm tylko gdzie, ale to coś wymyślę, kto chętny?
  21. Kolejna wizyta w Polsce zaowocowała - przejście na 2-din montaż BNS 5.0 ( podziękowania kolejne dla czaki22) - wymiana przełącznika szyb strona kierowcy - olej + wszystkie filtry
  22. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Panowie trzeba coś ogarnąć, jakiś konkretny termin. Wszyscy zjeżdżacie na święta do Pl?
  23. Prezent pod choinkę (podziękowania dla Reggi)
  24. Dobra sztuka, najlepszy z możliwych kolorów wypasik niczego sobie
  25. seba3112 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Bensheim- Hessen, witam Panowie to kiedy ten spocik ktora niedziele wybieramy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.