Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawelek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawelek

  1. Co do tego można podyskutować :-) W moim przypadku, a mam już 4te zagazowane auto wzrost LPG wzgledem benzyny to ok 1 litra wiecej potrzebuje instalacja LPG (przynajmniej w moim przypadku tak jest) CO do instalacji, to nigdy na tym nie oszczedzalem i tego nie polecam innym. Aktualnie w aucie jest brc sequent24 i jest rewela, od 5 grudnia zrobilem 20 tys i poza wymiana filtra (gazu tzn dwoch filtrow co 15 tys) nie robilem kompletnie nic, w moim przypadku mam troszke wiekszy reduktor do 300ps ale w moim przypadku nie mozna oszczedzac (1.8T i do tego quattro) :-D spalanie od 10-15, srednio 13. Pozdro!
  2. Raczej nie inaczej ;-) Dzięki za spota i dozo na następnym. Pozdro!
  3. Bingo!!! Bede napewno, a co do kosztow to yyyyhhh moglby ktos wyjasnic :-) Pozdro!
  4. lista na spocik 1 czerwca 1. Musashi 2. urbik 3. Pawełek
  5. Najwazniejsze, ze kolejny spot sie odbyl i bylo extra (pisze jakbym byl na wszystkich:D) tylko dlaczego tak malo uzytkownikow???? A pooooznan to takie duuuuuuze miasto hehe. Pozdro!
  6. Mowisz Iverson , ze masz moda na 170 ps wiec dlaczego My wczoraj o tym nie rozmawialismy hehehe podeslij mi na priv co tam miales za pomysly ciekawe. Pozdro!
  7. Hmmmm widze Iverson, ze dotrzymujesz kroku 1.8T ;-) chetnie to sprawdze hehe widzialem, ze tez pstrykales fotki wczoraj jak masz cos ciekawego z wczorajeszego spociku to bardzo prosimy. Pozdro!
  8. aaaa Frekwencja yyyyhhhhh 10-11???? --------------------------------------- Tak tak koła :-))))
  9. Taaaa wzorowo ;-) a na koniec nasz spocik hmm"odmłodniał" :-) trochę, Pozdro!
  10. Ja niestety mogę tylko w niedziele :/
  11. Ojjj co do gleby to chyba sobie odpuszcze mialem kiedys autko na sprotowym zawieszeniu i trudno powierzyc takie kobiecie hehehe planuje zalozyc felgi 17 cali do RS i "normalne" oponki :-) a co do delikatnego liftu to pomyslimy.
  12. "felgi sam kupiles ? " Tak sam kupilem mam oryginalne na ktorych zakupilem to cudo oczywiscie, 15 cali i zapas tez (nowy). Co do modyfikacji to najbardziej cenie w tym aucie komfort i oryginalnosc :-) te kola troszko komfortu zabraly no ale efekt jest. Zadnych przerobek nie planuje, ladne kola do teg ooryginalny lakier i autko wyglada dobrze, naleze do tej grupy ludzi dla ktorych oryginalnosc jest najwazniejsza :-) a kombinowanie z moca hmmmm zawsze bedzie malo ale to `150 ps jak narazie wystarcza hehe!
  13. hmmm autko, Co do histori to jest bardzo krotka jezdzila tym kobieta ktora urodzila sie w 1937 roku wiec nieco stara i nie katowala autka, kupilem z oryginalnym przebiegiem 143 tysiace, dzisiaj jest juz 161. Naturalnie climatronik, wszystkie szybky w pradzie, lusterka, itp itd no i QUATTRO :-) W autko nic nie stuka nic nie puka jezdzi sie idealnie!! Niebawem bedzie wiecej fotek!! a GLeba hmmmm
  14. Ojj nieznacznie ale napewno stracil :/ gdzies moze z sekunde do setki no i spalanie pewnie wzrosnie ale nie dbam o to :-) w planach mam zalozyc cos delikatnie mniejszego co dobrze wyglada i jeszcze lepiej jezdzi :-)
  15. Tak kola 18 cali, oryginalne od Audi A6 z ubiegłego roku do tego oponki 235 / 40 / R18( Y ) SP SPORT MAXX - DUNLOP caly komplet, autko smiga idealnie nie ma zadnego betonu, ale czuc ze to 235 :/ no i ciut gorzej wspomaganie chodzi ale minimalnie :-)
  16. http://www.fifol.republika.pl Zapraszam do oceny :-) Pozdro!
  17. pawelek odpowiedział(a) na ToMMi temat w Audi A4 B5
    Podpinam, u mnie sklada sie prawe lewe nie działa yyhhh to jak z tymi bezpiecznikami? Kazde lusterko ma osobny bezpiecznik? I Czy moglby ktos napisac ktore bezpieczniki sa za to odpowiedzialne? Pozdro!
  18. Tak jak powiedzial kolega poniezej, nie oszczedzaj na instalacji bo i tak oddasz w eksploatacji, tymbardziej, ze Twoje audi bedzie troche kombinowane skoro dokladasz turbine. Polecam BRC, posiadam ta instalacje w silniku 1.8T i sprawuje sie idealnie zrobilem 10 tysiecy km i nic dodac nic ujac, poprostu genialna ;-) Mam wiekszy reduktor (do 300ps) ale to tylko tak profilaktycznie w Twoim przypadku jak powiedzial rowniez kolega ponizej standardowa "paczka" brc wystarczy. W moim przypadku koszt to 2700 zl, wlew mam wlasnie we wlewie paliwa i reduktor nieco wiekszy. Instalacje zakladalem w Grudniu, Jarocin (wlkp) Pozdro!
  19. 1.8T, 150ps, Quattro ---> instalacja BRC SEQUENT 24-----> przejechalem juz na niej prawie 10 tysiecy, sprawuje sie idealnie, auto spala hmmm: Na trasie gdy jade do 120 km/h, 10 litrow Na trasie przy predkosci 140-150 km/h, 12,5 litra Na trasie prz ok 180-190 km/h, 15-16 litrow W miescie srednio 13 litrów Cykl mieszany miasto-trasa srednio 12 litrow gazu (tankuje tylko na SHELL'u) Pozdro!
  20. No to poszerzamy polską stajnnie A4 o model 1.8T, 150 ps Quattro ;-) Pozdro!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.