marioo1986

Reputacja

1. marioo1986

Znaczenie ET Felgi

Czy felga r16, 7,5j et 35, przy zawieszeniu -40mm bedzie pasować? w kalkulatorze et wychodzi, że będzie 16mm szerzej niż standard. czy jest tam aż taki zapas?
  2. U mnie obyło się bez cięcia konsoli. Trochę pracy to zajęło,ale końcowy efekt jest następujący:
  3. Ja zabrałem się za przeróbkę kilka dni temu. Efekt widoczny na zdjęciach. Myślę, że wyszło całkiem dobrze. Zostało mi tylko dorobienie małej ramki wokół panelu klimy.
  4. tyle, że funkcja odparowywania działała mi nawet przy mrozie. i "gwiazdka" się załączała. a teraz w sumie temperatury plusowe są w Szczecinie;-)
  5. Witam Z dnia na dzień pojawił się problem z klimą. Klimatyzacja nie załącza się, poprzez wciśnięcie przycisku z gwiazdką. Sama gwiazdka na wyświetlaczu pojawia się jak wciskam przycisk i trzymam. Po puszczeniu przycisku gwiazdka znika. Dodam, że podczas trzymania przycisku klima nie załącza się. Tak samo po włączeniu funkcji odparowywania szyby przedniej, nie włącza się symbol gwiazdki, tylko symbol samej szyby. Gaz w układzie jest. Audi z roku 1998, klima standardowa, automatyczna. pzdr
  6. Witam rozbierałem dziś zmieniarkę Matsushita z audi celem wyczyszczenia lasera. coś musiałem złożyć nie tak po włożeniu kieszeni z płytami zmieniarka nie chce jej wysunąć. po naciśnięciu klawisza wysuwania, ta łapka, która pobiera płytę, pobiera ją do połowy, po czym puszcza. dodatkowo na wyświetlaczu radia concert 1 pojawił się ERROR. Czytajac porady jak wyczyścić laser byłem przekonany, ze poradzę sobie sam, ponieważ chyba nie powinno być to trudne. Ale jak widać nie do końca. ktoś ma pomysł jak to rozwiązać, zanim oddam gdzieś do naprawy?
  7. Witam. Mam problem z radiem Concert 1. Zmienia płyty w zmieniarce losowo. Wybiera tylko 1,3 i6.I tak w kółko. Wychodzi na to, że z 6 płyt w zmieniarce mogę odtwarzać tylko trzy. Problem na pewno nie leży w płytach-sprawdzone. Myślę, że jest jakieś ustawienie, tak samo jak losowe wybieranie piosenek. Tyle, że mam tylko niemiecką instrukcje, a ze znalezieniem polskiej na necie jest problem.Czy może problemu szukać w zmieniarce?Ma ktoś jakiś pomysł?
  8. końcówki są ok. dzisiaj chciałem się zabrać za wymianę drążków, ale nie ma jak ich odkręcić bez tego klucza nasadzanego od końcówki:facepalm:
  9. a jak sie objawia luz u Ciebie? mocno go słychać w środku?
  10. Witam Panowie tydzień temu kupiłem sobie pierwsze a4. Od początku coś hałasuje w zawieszeniu. Byłem przekonany, że to jakaś końcówka, może stabilizator ma zużyte gumy. Wczoraj podjechałem do znajomego mechanika. Sprawdził zawiechę i okazało się, że wszystko w porządku. Powiedział mi, że te hałasy to luz na przekładni. Rzeczywiście jakiś mały luz był, ale skasowałem go skręcając nakrętkę od spodu maglownicy o 1/3 obrotu. Ale hałasuje dalej. Ciężko stwierdzić czy z prawej czy z lewej strony. Próbowałem sprawdzic czy to może luz na drążkach, ale przez tą plastikową harmonijkę ciężko cokolwiek stwierdzić. i stąd moje pytanie. Czy luz na maglownicy powinien być odczuwalny na kierownicy? Jak sprawdzić, czy to może jednak tylko drążki? pozdrawiam
  11. Witam! nie jestem użytkownikiem audi, ale właśnie sprzedałem swojego Mercedesa w124 i mam zamiar stać się posiadaczem audi a4 b5. Mam nadzieję, ze to forum pomoże mi znaleźć odpowiednie auto. pozdro!